[ a.c.a.b. ]

onet.tv/28962,4451,1,2968184 … wideo.html

jedyny pozytyw tego zdażenia że odpowiedzialni za to poszli do aresztu, wcześniej zwykle takie akcje były tuszowane a gliniażom nic się nie działo. Choć jak znam życie i tak się z tego wywinom.

jeden takie zdarzenie wyszło,a ile jest takich o których nikt nawet nie wspomina.tutaj dostał niewinny chłopak,a gdy poszkodowany jest prawidziwy przestępca sprawa nie ma często szans wyjść na jaw.
np. jeden z członków grupy która w parolach zastrzeliła psa był tak przesłuchiwany że stracił oko.
do normalnych rzeczy należy napierdalanie przez kominiarzy podczas zatrzymań podejrzanych,ale gdy dochodzi do jakiś złamań lub poważniejszych urazów tłumaczą się standardowym “stawiał opór przy zatrzymaniu”.
amnesty internacional nie raz zwracało uwagę na nieprawidłowości w polsce,zbyt częste stosowanie aresztu tymczasowego i zbyt brutalne przesłuchania.według prawa istnieje u nas domniemanie niewinności w praktyce wychodzi to że każdy jest winny dopuki sie nie obroni.

Wyznawca hasla ACAB nie bylem i nie bede, wkurwia mnie jednak to, ze wobec prawa nie jestesmy (obywatele - wladza) rowni i niestety taki precedens niczego nie zmieni. Takich przypadkow - jak opisanego w materiale Michala - mozna wymieniac tysiace, bo pewnie wiekszosc z nas byla ofiarami naduzycia wladzy przez funkcjonariuszy. Zlym glinom chuj na grob!

BTW, przypomina mi sie scena ze “Snajpera Rysia” Vonneguta.

[quote=“zly m”]jeden takie zdarzenie wyszło,a ile jest takich o których nikt nawet nie wspomina.tutaj dostał niewinny chłopak,a gdy poszkodowany jest prawidziwy przestępca sprawa nie ma często szans wyjść na jaw.
np. jeden z członków grupy która w parolach zastrzeliła psa był tak przesłuchiwany że stracił oko.
do normalnych rzeczy należy na
pierdalanie przez kominiarzy podczas zatrzymań podejrzanych,ale gdy dochodzi do jakiś złamań lub poważniejszych urazów tłumaczą się standardowym “stawiał opór przy zatrzymaniu”.
amnesty internacional nie raz zwracało uwagę na nieprawidłowości w polsce,zbyt częste stosowanie aresztu tymczasowego i zbyt brutalne przesłuchania.według prawa istnieje u nas domniemanie niewinności w praktyce wychodzi to że każdy jest winny dopuki sie nie obroni.[/quote]

gdy poszkodowany jest prawdziwy przestepca to jeszcze pogrzebacz mu w dupe na dokladke. temu co zastrzelil psa to mogli by i drugie wyjac :imp:

tylko wtedy był on jeszcze podejrzanym a to znaczna różnica niż skazany

[quote=“pan ładny”]

do normalnych rzeczy należy na
pierdalanie przez kominiarzy podczas zatrzymań podejrzanych,ale gdy dochodzi do jakiś złamań lub poważniejszych urazów tłumaczą się standardowym “stawiał opór przy zatrzymaniu”.
amnesty internacional nie raz zwracało uwagę na nieprawidłowości w polsce,zbyt częste stosowanie aresztu tymczasowego i zbyt brutalne przesłuchania.według prawa istnieje u nas domniemanie niewinności w praktyce wychodzi to że każdy jest winny dopuki sie nie obroni.

gdy poszkodowany jest prawdziwy przestepca to jeszcze pogrzebacz mu w dupe na dokladke. temu co zastrzelil psa to mogli by i drugie wyjac :imp:[/quote]

i samemu sobie tez moga powyjmowac
czyz nei staja sie tez przestepcami w tym momencie ?

jak to sie mowi… gdzie drwa rabia tam wiory leca… ale zeby nie bylo to ja tez jestem ACAB

nienawidzę policji, nienawidzę tych chujów, nienawidzę ich twarzy, nienawidzę ich mundurów aaaaarrrrghhhhhh!!!
:wink:
psiarnia do budy! i leżeć! no co mówię???.. zdech pies :exclamation: :exclamation: :exclamation:

to autentyk z wyjazdu na mecz

pardon.pl/artykul/3423/polic … o_w_sadzie

jeszcze jeden artykulik.

nie ma co sie dziwic
gazetawyborcza.pl/1,76842,4661901.html

:laughing:

powialo stereotypowym pierdoleniem hehe. w rzeczywistosci to nie jest taka prosta sprawa. nie wszyscy chodzą w mundurach, ze tak powiem. w skrocie to jest “policja” i POLICJA - twarzy tych drugich raczej sie w zyciu nie oglada, bo trzeba by naodpierdalac solidnie. oni sa od brudnej roboty, lapania skurwysynow, ktorych zapewne sami z przyjemnoscią postawilibysmy z opaska przed mur. dla calej reszty niebieskich zlamasów w smiesznych mundurkach latajacych za gnojkiem z polowka, ogolnie doszukujacych sie na sile lamania prawa, naturalnie fakooof i stosunek a.c.a.b.

[quote=“mtl”]

powialo stereotypowym pierdoleniem hehe. w rzeczywistosci to nie jest taka prosta sprawa. nie wszyscy chodzą w mundurach, ze tak powiem. w skrocie to jest “policja” i POLICJA - twarzy tych drugich raczej sie w zyciu nie oglada, bo trzeba by naodpierdalac solidnie. oni sa od brudnej roboty, lapania skurwysynow, ktorych zapewne sami z przyjemnoscią postawilibysmy z opaska przed mur. dla calej reszty niebieskich zlamasów w smiesznych mundurkach latajacych za gnojkiem z polowka, ogolnie doszukujacych sie na sile lamania prawa, naturalnie fakooof i stosunek a.c.a.b.[/quote]

chodzi ci o tych z W11??

chodzi o tych, ktorzy zajmowali by sie sprawa gdyby (nie daj boze ofkozzz) jakis swir zakatrupil Ci rodzinę przy pomocy tluczka i tarki do owocow

dla przypierdalających sie i wszędobylskich chodnikowców A.C.A.B. forever i jak juz pisałem w innych tematach zdania nie zmienię …
…"i ta straż miejska wyjebał"
za dużo ze skurwysynami miałem przejsc żeby im odpuścić never !!!

100% ACAB

Tak długo jak długo te ciule nie pojmą, że są SŁUŻBĄ opłacaną przez społeczeństwo i ich zadaniem jest temu społeczeństwu SŁUŻYĆ.

Jakiś czas temu mój kolega zatrzymał samochód na Okęciu (kto tam ostatnio był furą, ten wie jaki chlew tam panuje) i spytał psa, gdzie i na jak długo może się zatrzymać. Ponieważ na czas zadawania pytania koleżka zatrzymał pojazd i zjechał do krawężnika, pies wyjął bloczek i pierdolnął mu mandat za zatrzymywanie pojazdu w miejscu niedozwolonym.

nie chce bronic psow ale jak slysze/czytam jak jakis jebany matol z oburzeniem narzeka na policje ze go spalowali i recytuje te haselka, a zostal spalowany na psiarni za to ze nadupil komus na ulicy albo narobil innego dymu to mi sie noz w kapsie otwiera … jakby policji nie bylo, byloby jeszcze gorzej ;] najwiecej do policji maja ci ktorzy robia najwiecej syfu innym ;]

no ale jak wszedzie debili nie brakuje rowniez w mundurze

[quote=“bootch”]
nienawidzę policji,
nienawidzę tych chujów,
nienawidzę ich twarzy,
nienawidzę ich mundurów[/quote]

z tego co pamietam to w oryginale na poczatku jest “gliniarzy” zamiast “policji” i trzeci wers tez idzie inaczej (chociaz nigdy nie rozszyfrowalem jak)

[quote=“Żoliborz Independent”]100% ACAB

Tak długo jak długo te ciule nie pojmą, że są SŁUŻBĄ opłacaną przez społeczeństwo i ich zadaniem jest temu społeczeństwu SŁUŻYĆ.

Jakiś czas temu mój kolega zatrzymał samochód na Okęciu (kto tam ostatnio był furą, ten wie jaki chlew tam panuje) i spytał psa, gdzie i na jak długo może się zatrzymać. Ponieważ na czas zadawania pytania koleżka zatrzymał pojazd i zjechał do krawężnika, pies wyjął bloczek i pierdolnął mu mandat za zatrzymywanie pojazdu w miejscu niedozwolonym.[/quote]

takich niedorzwczności można podawać setki.pare lat memu moim sąsiadom ktoś ojebał mieszaknie.zadzonili bo psy,bo wiadomo ze takie rzeczy trzeba zgłaszac,nawet w celu uzyskania odszkodowania.musiało minąć 40 minut az jakis patrol przyjedzie.w to same miejsce przyjazd patrolu w celu przegonienia pijących piwo małolatów zajmuje góra 5 minut.

[quote=“zly m”]

takich niedorzwczności można podawać setki.pare lat memu moim sąsiadom ktoś ojebał mieszaknie.zadzonili bo psy,bo wiadomo ze takie rzeczy trzeba zgłaszac,nawet w celu uzyskania odszkodowania.musiało minąć 40 minut az jakis patrol przyjedzie.w to same miejsce przyjazd patrolu w celu przegonienia pijących piwo małolatów zajmuje góra 5 minut.[/quote]

Akurat nie wiem, gdzie Ty tu widzisz niedorzeczność. Od przeganiania małolatów są krawężniki, przyjeżdża najczęściej najbliższy patrol. Patrol, którego na miejsce grubszej sprawy - takiej jak włamanie - nikt nie pośle. Toteż dziwnym nie jest, że zajęło to trochę więcej czasu.

[quote=“goblin”]

[quote=“bootch”]
nienawidzę policji,
nienawidzę tych chujów,
nienawidzę ich twarzy,
nienawidzę ich mundurów[/quote]

z tego co pamietam to w oryginale na poczatku jest “gliniarzy” zamiast “policji” i trzeci wers tez idzie inaczej (chociaz nigdy nie rozszyfrowalem jak)[/quote]

Jesli ja sie z kolei nie myle, bo tez tylko z pamieci cytuje, to:
Nienawidze gliniarzy,
Nienawidze tych chujow,
Nienawidze ich widoku,
Nienawidze ich mundurow.

I w zasadzie nic wiecej do powiedzenia, choc oczywiscie to co napisal mtl tez nie jest pozbawione slusznosci…