Agathocles

znane i lubiane, ale wyglądają obleśnie.

ich teksty? pare sloganów i częstochowskie rymy - tego nawet sie nie da słuchać mimo tragicznej (przeważnie) jakości nagrania. kumam że spiewają o rzeczach bliskich twemu sercu i napewno niejedną łezke uroniłeś słuchając tych szarpidrutów ale mimo dobrych chęci chłopaki ostro leżą na gruncie poezji śpiewanej.

ps. a kolegów nie szukam.

kolejny typ do
[DZIECI NEOSTRADY (typy trolla)

a czai ktos solo project jana z Agathocles zwany jako Jan AG ??dobry mix momentami 100 % punk tak jak z reszta niektore ostatnie 7 ep splity!!Agatoples rzadzi !!!

na sprzedanie mam ich plytke pr: MINCE CORE

nowka - digi pack

chetni na priv

[quote]Tony , member of Agathocles and Permanent Death is no longer with us.
We posted this blog to express our condolences to Jan, Niles, Marc (BOG Recs) and all the people who used to know him personally. In this kind of situations words are useless.

r.i.p. Tony[/quote]

:frowning:

kurwa wczoraj sie doweidzialem! :shock:
brutal ! zan typa kurwa -Toni- zn owego skladu Aghatocles…gral jescze w innych projektach jak Pernament Death itp :frowning:

ejj nie znam sie na zmianach personalnych w AGATHOCLES ale przez kilka lat mialme zajebista zajawke na nich i na WARCOLLAPSE… hehe i to przez Wolfa wlasnie :stuck_out_tongue:

nascie lat temu za bardzo ani nie mialme kasy ani nie moglem znalezc koszulek AGATHOCLES’a wiec zrobilem wielki szablon nad ktorym siedzialme kilka tygodni bo chcialme kazdy, nawte najmniejszy element na nim umiescic… zajebiste czasy… wolalem starego AGATHOCLES’a mimo wsyztko…

podobnie z UNHOLY GRAVE czy SO I HAD TO SHOOT HIM (sorry za offtop ale slyszal ktos ostatnie ich nagrania i porownal do tej tasmy wydanej w PL?? kurwa dwa swiaty)

Tez nie sledze zmian personalnych w zespole, a z twarzy kojarze tylko Jana, ale gralismy z nimi we wrzesniu ub. roku, wiec pewnie goscia widzialem…

R.I.P. :frowning:

Edit: A wie ktos co sie wlasciwie stalo? Jakis wypadek, problemy zdrowotne czy jeszcze cos innego?

no spoko muza, prosta i dobitna, nawet koszulke mam… tylko co to ma wspolnego z pankrokiem?

/edit:

chociaz sklad personalny poza janem ag byl mi obcy, szkoda, ze wyszlo jak wyszlo i jest jedna osobe mniej… :confused: r.i.p.

???

hehe chyba Aghaty i unholy grave to dwa zespoly na swiecie ktore wydaly najwieksza liczbe splitow 7" to juz idzie w setki :smiley: ciekawe kto wydal wiedzej Agatha czy UG :>

RIP Tony …

[quote=“Wolf”]Tez nie sledze zmian personalnych w zespole, a z twarzy kojarze tylko Jana, ale gralismy z nimi we wrzesniu ub. roku, wiec pewnie goscia widzialem…

R.I.P. :frowning:

Edit: A wie ktos co sie wlasciwie stalo? Jakis wypadek, problemy zdrowotne czy jeszcze cos innego?[/quote]

samobój ponoć

szkoda Tony`ego…

AGATHA to kanon ekstremalnego grania, bardzo lubię

mimo że to komuchy jak sie patrzy to jednak sentyment pozostał bo to jedna z pierwszych grind hord jakie usłyszałem, nawet cover się kiedyś grało

*]

img258.imageshack.us/img258/2378/tonywn1.th.jpg

R.I.P.

o kurwa :open_mouth: a niedawno na Play Fast or Don’t z nimi graliśmy, szkoda typa *]
Mince Core, To serve to protect, wspomniany wyżej split z Drudge, czy urywająca jaja ep Agarhy, to kanon takiego grania.

bdw, czy ktos wydał wiecej ep-ek od nich??? i czy ktoś jest w stanie jeszcze to zliczyc? gdzieś kiedyś widziałem cała listę, imponująca :wink:
Co mnie zawsze zastanawiało a Agacie to to że potrafili równoczesnie wydac coś co miażdzyło jak np Agarhy, a jednocześnie wydac totalny szajs którego za cholere przez jakośc nagrań nie dało sie słuchac.
Co do samego koncertu który widziałem, troche się zawiodłem, bo było nużące, zdecydowanie wole słuchac w domu.

[quote=“Panda”]mimo że to komuchy jak sie patrzy to jednak sentyment pozostał bo to jedna z pierwszych grind hord jakie usłyszałem, nawet cover się kiedyś grało

*][/quote]

agata w toples to komuchy ? gdzie to wyczytales ?

I dobrze bo nie znajdziesz, jak Twym zdaniem Agata chujowo brzmi, to polecam dokładniejszą lekturę. Uwierz w końcu, że na Madball HC się ani nie zaczyn, ain nie kończy :wink:

[quote=“Guliwer”]

I dobrze bo nie znajdziesz, jak Twym zdaniem Agata chujowo brzmi, to polecam dokładniejszą lekturę. Uwierz w końcu, że na Madball HC się ani nie zaczyn, ain nie kończy :wink:[/quote]

z kolei czego mozna oczekiwac od kogos z napisaem “kill a commie for christ” w avatarze , i mean like , c’mon.