Agnostic Front - Get Loud! [2019]

Słuchałem wczoraj całej tej płyty, jedynie cover Ministry mi podszedł…reszta lipna w sumie

1 Like

Przypadkiem trafiłem. Dobór coverów niezły, ale nie w tym wykonaniu. Sprawdziłem tylko AF.

Bad Brains zagrany zupełnie bez jaj.

1 Like

Niestety, ale widocznie tak jest jak metalowcy się biorą za takie rzeczy;) to kapela Lamb of God pod inną nazwą

1 Like

A dokładniej to ich stara nazwa :wink:

1 Like

Zresztą początki Burn The Priest były dość d.i.y. (ale nigdy się nie interesowałem nimi, chociaż nazwa ta migała tu i ówdzie w fanzinach czy na flyerach). Wydali w przeszłości split z Agents Of Satan w Deaf American prowadzonym przez Richa Hoaka z Brutal Truth.

1 Like

Śmiga już po torrentach.

3 Likes

Kolejny album w dyskografii bedzie nosil tytul “Get Loud” i wyjdzie w listopadzie. Wydawca bez zmian.
Pod koniec pazdziernika graja kilka koncertow z… Prong! Ale to w Stanach.

2 Likes

Zapowiedź nowej EP-ki.

1 Like

Oi bardzo dobry numer.

1 Like

No i numer prosto z albumu:

Dźwięki, okładka - wszystko w rodzinie :slightly_smiling_face:
1 Like

juz chyba wole jak robia hymny dla starych czerepów powyjmowanych spod kamienia,jak na to patrze i słucham to zastanawiam sie ile da sie zeżreć swoj ogon podsmarzany w nieskończonosc :slight_smile: nie tylko dotyczy to Agnostic Fart ale i dwoch CroChmalonów czy innych narkoLiwajow :smiley:

1 Like

Za 5 dni, a tymczasem:

1 Like

Dupy nie urywa ale do pifka spoko

1 Like

całość :sunglasses:

https://music.youtube.com/watch?v=MjxA7-u0yxk&list=OLAK5uy_l67R0c3t9bfJHq_tvRvFqNay068eu25GU

1 Like

A ja mam już całość na plastiku, jednak posłucham dopiero za tydzień.

1 Like

Stary, dobry Agnostic Front.

1 Like

Najlepszego!!!

Premiera!!!

2 Likes