Alternative Tentacles

kuerwa, wiela bym dal, zeby znalezc sie na tej imprze ze wzgledu na co najmniej jeden band

readjunk.com/news/music/alte … ary-shows/

100 lat! swoja droga

Victims Family ze starym repertuarem i pozamiatane! :slight_smile:
poczto irlandzka,gdzie mój Virus 100 LP ? :confused:

super pozycja!
dobra wytwornia!

hehe, to ma chyba juz ze 100 lat :smiling_imp: ale poniewiera ciagle tak samo :smiley:

bom 100 lat temu ją po raz pierwszy usłuszał,z kasety zacnego “wydawnictwa” MG Records :smiling_imp: …teraz spłacam dług;]

*forward to death! *

tez z tej FYRMY ta pozycje slyszalem wlasnie po raz pierwszy
moj ulubiony czad- NMN!

e, ja obstawiam ND, choc czesto katowalem calafonie we wersji hiihap :slight_smile:

NMN wygrało, ale i Disposable Heroes of Hiphoprisy i Faith No More wery najs.

Swoją drogą jak teraz myślę, to MG wypuściła to chyba równo z premierą w AT. Co to były za czasy…

jak to co, sprzed wiadomej ustawy z 1994 r. teraz masz internety, wiec nie narzekaj :smiling_imp:

E tam - internety. Nie słucham prawie muzy z kompa. Była kaseta spiratowana z prędkością światła, dobra taśma, okładeczka kolor - no i niska cena, bo co to było te 12-14 tysięcy :smiley:
Tak na marginesie: wyszedł też kompakt z dubowymi wersjami coverów Dead Kennedys. To też towar sprzed lat. Słyszał to ktoś? Ma to ktoś? Sprzeda to ktoś?

Takie coś.

1 Like

W styczniu nowa płyta. Jaram się jak każdą.

1 Like

A to World/Inferno teraz jest w AT? Jesli mnie pamiec nie myli to wczesne plyty wydawali w Gern Blandsten prowadzonej przez Charlesa z Rorschach.

1 Like
1 Like

Dokładnie tak było. Ta nowa to już ich druga płyta dla Biafry.
LP już jest cd za jakiś czas cały materiał band wrzucił do sieci.

2 Likes