Amber Asylum

http://b9.ac-images.myspacecdn.com/01508/95/50/1508820559_l.jpg
Polaczenie Ambientu , Muzyki Klasycznej i Noise. W skladzie min. czlonkowie Neurosis, Man Is The Bastard/Noise, Seros, Blood Axis.

myspace.com/amberasylum

Niasmowicie wchodzi w desczowe i pohmurne dni .
Narazie racze sie z mp3 ale 10" juzw drodze :slight_smile:
Polecam !

Znane od lat i uwielbiane :smiley:
Również polecam!

no ba, klasyk
Ja uwielbiam"Je Suis Le Chat, La Lune" i wogole caly album Frozen in Amber.

jestem fanem.

Japierdole! Przeca to klasyka, mistrz i w ogole uwielbiam. Cos pieknego. Polecam!!!

nie podszedl mi ten projekt…

Podbitka, bo od czasu ostatniego postu w temacie pojawiła się kolejna płyta a co więcej, kapela już wkrótce zagra kilka koncertów w Polsce :exclamation:

:arrow_right: soundcloud.com/amber-asylum

[quote=“xxxxx”]Podbitka, bo od czasu ostatniego postu w temacie pojawiła się kolejna płyta a co więcej, kapela już wkrótce zagra kilka koncertów w Polsce :exclamation:

:arrow_right: soundcloud.com/amber-asylum[/quote]

Ooo, a kiedy?

O jednym słyszałem: lastfm.pl/festival/1860866+X … l+Festival
ale wolałbym jakiś oddzielny koncert niż festiwal, no i bliżej Warszawy by się przydał 8)

Tak jest. Ma być występ na festiwalu we Wrocławiu, a poza tym także przynajmniej jeden “normalny” koncert. Więcej info pewnie wkrótce. :wink:

15.11.2011 Gdynia @ “Ucho”

To jedyny gig poza Wrocławiem?

Chyba jednak będzie tylko we Wro. Dostaliśmy właśnie takiego mejla:

*I am super sorry to have to tell you this but one of my bandmates has developed a conflict and very unfortunately she must be back in the states on the 16th so it is no longer possible for us to keep this date. I am very sorry. I sincerely appreciate the effort you made in booking this.

Best,

Kris *

:angry:

Pod koniec zeszłego roku wyszła wspólna płyta AA i Völur: