As Friends Rust

Czy wie ktoś może gdzie mozna znaleźć jakies nagrania video as friends rust?

Faktycznie byłoby fajosko mieć ich jakiś klip. Na koncercie byłem… wieki temu… w Podkowie Leśnej zdaje się, ale pamieć ulotna jest. Przydałoby się odświeżyć czasem to i tamto.

znalazłem w emule do ściągnięcia- chyba jakiś koncert z londynu ale zanim tego dokonam miną wieki :imp:

ja mam pare fotek z tego koncertu, wprawdzie nie mojego wykonania ale mam :wink:

i jak ci sie podobaja te foty. :question:

Mi się właśnie ściąga:

AS FRIENDS RUST
Camden Underworld, London
16 November 2001

360MB (36min) całkiem znośna fonia i obraz

na DC++

acha no i jeszcze
MINOR THREAT
Live at the 930 Club 1983
tak dla koneserów bo jakość pozostawia wiele do życzenia :slight_smile:

adamoz a czy jak juz sciągniesz to mogłbys udostepnić to na czyms? chocby slsk, a moze jakis server czy cos. tez probowalem to sciągac (przez emule) ale od kilku dni mam ok 1,5% :laughing: chodzi o asfriendsrust.
pozdrawiam.

spoczko udostępnie i tak bo mam już 55% a więc jest już kilka ładnych kawałków do oglądnięcia :slight_smile:
Juz dawno zrezygnowałem z slsk trza se będzie przypomnieć co i jak :wink:

Fakt. AFR to sprawa wagi panstwowej :wink:
mimo iz na koncert we Wrocawiu sie nie pokazali :confused:

z tego co pamiętam to ten koncer był wydany normalnie na DVD no ale wiadomo jak to u nas z takimi rzeczami, czy ktoś słyszał kaple Salem? to dalej AFR tylko z innym wokalem, no i muzycznie tez inaczej.

ja słyszałem salem, i moim zdaniem cienutkie to… :wink:

ja tam salem też strawie :slight_smile: no ale AFR to AFR :smiling_imp:

as friends rust wiadome ze fajne a najbrdziej lubie AS FRIENDS RUST-a young trophy band :smiley: salem tez fajne

A to video/dvd to jeszcze z Damianem jest??

Te dvd to jeszcze jest z (na szczęscie) damianem, bo to w sumie jeszcze AFR ale pod koniec tej trasy to wiem, ze pół koncertu grali AFR a potem już jako Salem, które też nie jest złe, ale jak już ktoś napisał AFR to AFR

SALEM jest extra choc muzycznie to z AFR ma niewiele wspolnego - to zupelnie 2 inne bandy prezentujace inny styl grania - wokal z Salem jest naprawde dobry a po drugie to nie Damian tylko Damien :wink:

sorry guys racja to damien :blush:

…innego tematu o as friends rust nie znalazlem wiec wklejam tutaj :

As Friends Rust to reunite for European shows

punknews.org/article/28030

Woooooooooooooooo :exclamation:

mogliby wpaść do nas…

:slight_smile::):):):):):):):):):):):):):):):):):):slight_smile: