[ beatdown ]

co by nie mieszać i nie wrzucać do topicu o Nasty - w którym zresztą poniekąd już się rozwinął temat proponuje to zarzucać linkami, opiniami itd :wink:

na początek coś ode mnie :

myspace.com/sinpiedadmadriz
myspace.com/asangrefria

później zarzuce paroma zajebistymi kapelami bo tera nie mam czasu…, chyba że mnie Vir uprzedzi :wink:

www.myspace.com/sweartogod - moj faworyt
poza tym to bastess napisz cos! :smiley:

www.myspace.com/thelastchargehardcore
cos probuja kminic ziomki po tej lini :laughing:
a po za tym np :
myspace.com/sixftditchukhc
myspace.com/inbloodwetrust
myspace.com/cdc
myspace.com/trchardcore
myspace.com/commando
chyba tyle na początek :laughing:

down starczy

myspace.com/envyhardcore
myspace.com/lasttoremain
myspace.com/endofdayz
myspace.com/capitalpunishment1
myspace.com/irate1134
myspace.com/independenzahxc
myspace.com/bundemoutlbu
myspace.com/sinpiedadmadriz
myspace.com/crawlingground

klasyk:

myspace.com/bulldoze

wiekszosc niezlych kapel zostala juz wymieniona :slight_smile:

dla mnie mistrzami gatunku sa chlopaki z:

myspace.com/shatteredrealmfsu

plyta SR Broken Ties… Spoken Lies najlepsza w tym calym zamieszaniu (jak dla mnie) :slight_smile:

EDIT: postaram sie wrzucic wieczorem jakies foty i filmiki z gigu SR, ktory odbyl sie w Łodzi (luty 2006)

43urban.com/ /http://www.myspace.com/43urban
myspace.com/backofthaneck
myspace.com/beatdownfury
myspace.com/50caliberlbu
myspace.com/onesecondthought
myspace.com/retaliate
myspace.com/victimize
myspace.com/xtyrantx
myspace.com/clobberintime
myspace.com/drowninginnovember
myspace.com/unit731pa
myspace.com/inbloodwetrust
myspace.com/earthstandsstill
myspace.com/embracedbyhatred

kapel jest mnostwo, do nikogo same nie przyjda…
niektore z wyzej wymienionych lacza porzadne hejciuchowe brzmienia z elementami beatdown…
niesmialem wymieniac buldoza, shatered realm bo te kapelki to chyba nawet oldschoolowcy znaja;P

myspace.com/vowofhatred814
myspace.com/ruthlessbeatdown Preston City Beatdown :wink:))
myspace.com/pwbhc Polecam, beatdown z jajem
myspace.com/rtc2k6 a tu są ciekawe ‘elementy’ takiego grania

napewno godne uwagi jest Balboa, The Victory czy End of Humanity ale nie mam linków pod ręką a zbyt leniwy jestem żeby szukać :slight_smile:

Polecam składanke ‘[size=150]No Justice No Peace[/size]’ - 20 utworów europejskich kapel, najczęściej w takim właśnie klimacie. gdyby ktoś chciał to na priva bić, zrobie ripa (m.in Last to remain z norwegii, niemieckie brothers in crime, gunned down, circle of death czy wspomniane rtc i pwb. jest też screamin silence s którego nie trawie :slight_smile:

w PL tez mamy beatdown jakby ktos nie wiedzial…

jak dla mnie to to nigdy nie był i nie jest na chwile obecną beatdown, fajnie sie tego słucha ale Bloodstained to w/g mnie nie ten beatdown którego wszyscy w tym temacie szukają :wink: :wink:

jesli juz tak zazucasz to zadna z kapel ktore wymieniles nie misci sie w tym nurcie jesli spojrzec na zapoczatkowanie go przez buldoza…zreszta sam pisez o kapelkach ktore maja elementy BD a Bloodstained takie posiada…

… pewnie nie posprawdzales kapel ktore wymienilem wczesnie a znajduja sie tam bardziej death metalowe miazgi niz korzenny BD…

no tak ale w czym jest problem?

to, ze nie gra BD to nie wazne - chyba chodzi o to aby byl zespolem Hardcore, nie?

[quote=“a szatan na to…”]

jesli juz tak zazucasz to zadna z kapel ktore wymieniles nie misci sie w tym nurcie jesli spojrzec na zapoczatkowanie go przez buldoza…zreszta sam pisez o kapelkach ktore maja elementy BD a Bloodstained takie posiada…

… pewnie nie posprawdzales kapel ktore wymienilem wczesnie a znajduja sie tam bardziej death metalowe miazgi niz korzenny BD…[/quote]

połowe z nich znam, nawet nie chce tego słuchać
napisałem, że bloodstained W/G mnie nie jest taką kapelą i tyle w temacie

hehe chyba, ze betdown to juz nie jest hardcore :wink:

to chyba cecha forum ze mozna swoje poglady wymienic…
bronie swego …jak zawsze

[quote=“Bastess”]wiekszosc niezlych kapel zostala juz wymieniona :slight_smile:

plyta SR Broken Ties… Spoken Lies najlepsza w tym calym zamieszaniu (jak dla mnie) :slight_smile:

EDIT: postaram sie wrzucic wieczorem jakies foty i filmiki z gigu SR, ktory odbyl sie w Łodzi (luty 2006)[/quote]

Bastess jeabc bidony, ja wiem że Ty nawet i dobrej nuty sluchasz…hmmm the red chord, rotten sound sie widzialem podobał, nie wspomnę o beastie boysach, czyli raz jeszcze beatdown ble :smiley: :smiling_imp:

[quote=“KonowaLow”]

[quote=“Bastess”]wiekszosc niezlych kapel zostala juz wymieniona :slight_smile:

EDIT: postaram sie wrzucic wieczorem jakies foty i filmiki z gigu SR, ktory odbyl sie w Łodzi (luty 2006)[/quote]

Bastess jeabc bidony, ja wiem że Ty nawet i dobrej nuty sluchasz…hmmm the red chord, rotten sound sie widzialem podobał, nie wspomnę o beastie boysach, czyli raz jeszcze beatdown ble :smiley: :smiling_imp:[/quote]

hehe

no wiesz - tak jak napisalem wyzej dla mnie mistrzem jest SR :slight_smile:

mi sie podoba wlasnie demo Death Row - zdaje mi sie, ze jeszcze wtedy z Toba na wiosle? :wink:

nie da sie ukryc, ze sporo kapel “BD” jest slaba a do tego nie maja wiekszego pojecia o scenie HC - raczej sa metaluszkami :wink:

[quote=“Bastess”]

Bastess jeabc bidony, ja wiem że Ty nawet i dobrej nuty sluchasz…hmmm the red chord, rotten sound sie widzialem podobał, nie wspomnę o beastie boysach, czyli raz jeszcze beatdown ble :smiley: :smiling_imp:

hehe

no wiesz - tak jak napisalem wyzej dla mnie mistrzem jest SR :slight_smile:

mi sie podoba wlasnie demo Death Row - zdaje mi sie, ze jeszcze wtedy z Toba na wiosle? :wink:

nie da sie ukryc, ze sporo kapel “BD” jest slaba a do tego nie maja wiekszego pojecia o scenie HC - raczej sa metaluszkami :wink:[/quote]

no ta, ale wiesz te bidony to dla taczera byly zawsze a to mialo byc z zalożenia NY bardziej :slight_smile: