BENE COVE CLOTHING - nowe bluzy od 30 pln

Zostało jeszcze po jednej max dwie sztuki bluz. Ceny jeszcze minimalnie spadają. Zainteresowani proszę o kontakt na benecoveclothing@gmail.com

[size=150]**bluza golf - 70 pln
bluza klasyk - 60 pln
bluza kangur - 55 pln
bluza crew neck - 40 pln

damskie wszystkie po 30 pln.[/size]

ponizej lista dostepnych rzeczy. zdjęcia pod linkiem

sendspace.com/file/77u7cs41

GOLF:

JASNY MELANŻ MESKA Dwie sztuki rozmiar M

KAPTUR KLASYK

CIEMNY MELANŻ MESKA Dwie sztuki rozmiar M

KANGUR

JASNY MELANŻ MESKA po jednej sztuce S i M
CIEMNY MELANŻ MESKA jedna sztuka rozmiar S

**CREW NECK **

JASNY MELANŻ MESKA Dwie sztuki rozmiar S
CIEMNY MELANŻ MESKA Dwie sztuki rozmiar S
CZARNA DAMSKA po jednej sztuce XS S M
JASNY MELANŻ DAMSKA jedna sztuka rozmiar M
CIEMNY MELANŻ DAMSKA jedna sztuka rozmiar S

Nieco falstart, jeżeli chodzi o asortyment i wzory.

Będą koszulki z tym robotem?

[quote=“kmh”]Nieco falstart, jeżeli chodzi o asortyment i wzory.

Będą koszulki z tym robotem?[/quote]

szczerze to nie bardzo rozumiem o co chodzi w pierwszym zdaniu Twojego postu ale ok :slight_smile:

robot bedzie na koszulkach i longslevach a na jesien planujemy ten wzor na bluzach. bedzie w dwoch wersjach kolorystycznych z pomaranczowym i niebieskim.

pozdrawiam

No to po kolei:

biorąc pod uwagę, że od lat prowadzicie to forum podobnie jak wielu innych użytkowników mieliście okazje śledzić pojawianie się różnych małych odzieżowych inicjatyw, które chciały opylić koszuliny ludziom ze sceny.

I to co mnie dziwi, że po tylu latach obserwacji startując ze swoim własnym sklepem powielacie szkolne błędy:

1. mała ilość wzorów na starcie
  2. zerowa ilość fajnych wzorów :wink:
  3. brak zdjęć ciuchów na żywych ludziach tylko jakieś straszliwe rendery
  4. wyłącznie czarne i białe koszulki (na plus rokujący lognsleeve)

Sklep jako taki, jest okej, czytelny, ceny można również przeboleć, ale gdybym ja startował z tego typu inicjatywą (a próbowałem kiedyś, to fakt) to poczekałbym z reklamowaniem się do momentu gdybym miał: fotki i i jakieś ciekawsze wzory. Jak choćby właśnie robot na pomarańczowych/niebieskich koszulkach.

Ktokolwiek dziś pamięta o RedSwallow czy Chaos23?

Logo żywcem skradzione od Independent Truck co.

:laughing:

[quote=“kmh”]No to po kolei:

biorąc pod uwagę, że od lat prowadzicie to forum podobnie jak wielu innych użytkowników mieliście okazje śledzić pojawianie się różnych małych odzieżowych inicjatyw, które chciały opylić koszuliny ludziom ze sceny.

I to co mnie dziwi, że po tylu latach obserwacji startując ze swoim własnym sklepem powielacie szkolne błędy:

1. mała ilość wzorów na starcie
  2. zerowa ilość fajnych wzorów :wink:
  3. brak zdjęć ciuchów na żywych ludziach tylko jakieś straszliwe rendery
  4. wyłącznie czarne i białe koszulki (na plus rokujący lognsleeve)

Sklep jako taki, jest okej, czytelny, ceny można również przeboleć, ale gdybym ja startował z tego typu inicjatywą (a próbowałem kiedyś, to fakt) to poczekałbym z reklamowaniem się do momentu gdybym miał: fotki i i jakieś ciekawsze wzory. Jak choćby właśnie robot na pomarańczowych/niebieskich koszulkach.

Ktokolwiek dziś pamięta o RedSwallow czy Chaos23?[/quote]

:slight_smile:
to ja tez postaram sie odpowiedziec po kolei:

ad1: mamy przygotowane w sumie 10 wzorow. mielismy puscic na dzien dobry 8 ale wtedy musielibysmy strasznie ograniczyc ilosc koszulek z danym wzorem. powod jest taki ze koszulki szyjemy. nie kupujemy ich gotowych tylko zlecamy szycie. wiaze sie to z duza inwestycja finansowa. zdecydowalismy sie wiec na wypuszczenie na dzien dobry 3 wzorow. kolejny bedzie dostepny w ciagu 2 tygodni gdyz juz poszedl do zadruku. nastepne stoja w kolejce i beda sie pojawiac mam nadzieje szybko i systematycznie.

ad2: do tego sie nie odnosze bo jak wiadomo wszystko kwestia gustu

ad3: szykujemy wlasnie galerie. mamy zdjecia zrobione na ludziach jednak nie sa one na tyle super aby wrzucac je na strone. dlatego zainteresowanym osobom chetnie podesle linka do zdjec (o tym juz pisalem). mielismy czekac z odpaleniem strony do momentu stworzenia galerii jednak zajmuje to duzo czasu a glupio startowac z koszulkami na jesien :slight_smile:

ad4: mamy duzo kolorow ciuchow. zielone, khaki, bordowe, szare-melanz, stalowe, czarne, biale, beżowe. wszystko jest rozpisane na stronie w opisie produktu. dodatkowo wrzucony jest wzornik kolorow do sprawdzenia.

generalnei wszystko mialo ruszyc juz w maju. niestety szwalnia ostro nawalila z terminem i stad spore opoznienie. mielismy duze watpliwosci czy czekac czy zaczac w tej chwili. zdecydowalismy sie na start i systematycznie poszerzac asortyment jak i wzory. nie ukrywam jakbysmy mieli duzo wiecej gotowki zaczelibysmy z wieksza iloscia ciuchow. w ciagu dwoch - trzech tygodni pojawia sie podkoszulki bez rekawow ala bruce willis w szklanej pulapce oraz nowy wzor. nastepne tak jak wspomnialem bedziemy starac sie dodawac systematycznie.

dzieki za zainteresowanie i przybicie do ziemi :slight_smile:

ps: badyl z pelna powaga, pierwszy raz slysze o tej firmie.

No to skoro jesteście rozpędzeni, to git, wiem jak to jest z kasą przy tego typu imprezach.

Koniecznie trzeba jakoś czytelniej przedstawić, ze koszulki są w różnych kolorach, bo za pierwszym razem sklep ogarnąłem właśnie ot tak, aby przejrzeć asortyment i nie zauważyłem tych innych kolorów niżej.

Najlepiej byłoby strzelić oczywiście fotki każdej wersji kolorystycznej.

Powodzenia i czekam na robota! :slight_smile:

czek this :

independenttrucks.com/

:wink:

[quote=“kmh”]No to skoro jesteście rozpędzeni, to git, wiem jak to jest z kasą przy tego typu imprezach.

Koniecznie trzeba jakoś czytelniej przedstawić, ze koszulki są w różnych kolorach, bo za pierwszym razem sklep ogarnąłem właśnie ot tak, aby przejrzeć asortyment i nie zauważyłem tych innych kolorów niżej.

Najlepiej byłoby strzelić oczywiście fotki każdej wersji kolorystycznej.

Powodzenia i czekam na robota! :slight_smile:[/quote]

mamy zamiar wrzucic zdjecie kazdego produktu, kazdego koloru. moze to potrwac kilka dni ale uporamy sie z tym już niebawem. Zeby dobrze wszystko wygladalo trzeba zrobic fotki porzadnej jakosci. pracujemy nad tym i zdajemy sobie sprawe jak ważne sa zdjecia przy sprzedazy internetowej.

dzieki i tez czekamy na robota:)

[quote=“Badyl”]czek this :

independenttrucks.com/

Wink[/quote]

sprawdzilem juz w momencie gdy o tym wspomniales. faktycznie nie da sie ukryc jest podobienstwo. niestety nie da sie uniknac podobienstwa do czegos tam z wiadomych powodow. wszystkiego jest cala masa a wymyslec cos zupelnie nowego graniczy z cudem. jednak aby uciac jakiekolwiek spekulacje. nie wzorowalismy sie na independent a tym bardziej nie mielismy ani nie mamy zamiaru nikogo kopiowac.

:question: ze niby hard-core.pl wraz z tym tu forum to nierozdzielna czesc sklepu?

ta a propos koszulkie z napisem forum.hcxp.co to bym i moze sobie kupil :smiling_imp:

yyy… a co to są “chamóweczki”?

Oby nie kaszkiety…

:slight_smile:

[quote=“Lembon”]

:question: ze niby hard-core.pl wraz z tym tu forum to nierozdzielna czesc sklepu?

ta a propos koszulkie z napisem forum.hcxp.co to bym i moze sobie kupil :smiling_imp:[/quote]

jak zwykle malo Cie rozumiem Lembon :slight_smile:

postaram sie jednak nieco rozjasnic sytuacje.

hard|core.pl wspiera benecoveclothing a benecoveclothing wspiera hard|core.pl. jedno promuje drugie. te same osoby, te same cele. robimy wszystko wspolnie ta sama ekipa wiec traktujemy to jako spojna calosc.

koszulka forum.hc.pl brzmi spoko. z przodu logo a z tylu nick z forum.

pozdro

ps: chamoweczka to podkoszulek tzw emerytka. cos jak mial bruce willis w szklanej pulapce.

ze tak powiem, nie przypominam sobie, zebym mial przyjemnosc ? :wink:

hmm z tym nickiem to nie jestem pewien… :wink:

BIORE !

[quote=“Lembon”]

ze tak powiem, nie przypominam sobie, zebym mial przyjemnosc ? :wink:

hmm z tym nickiem to nie jestem pewien… :wink:[/quote]

hehe chcesz sie lepiej poznac? jakas randka w celach poznawczych? :wink:

xegox - powaznie myslimy o czyms takim. w odpowiednim czasie wrzucimy info na ten temat.

pozdrawiam

[quote=“BENE COVE CLOTHING”]

xegox - powaznie myslimy o czyms takim. w odpowiednim czasie wrzucimy info na ten temat.

pozdrawiam[/quote]

czekam na dalsze wiesci : )

jak na razie wyglada calkiem spoko, choc asortyment troche maly. ale spoko - skoro z czasem ma sie rozkrecic to czekam. robot wyglada super. ;]
fajnie, ze sa damskie rzeczy i jak na razie ilosciowo wyglada to podobnie, a nie jedna-dwie zapychajki.
pomysl z forumowa koszulka calkiem spoko, hehe. ;]
a beda jakies koszulki ze wzorami troche innymi niz samo bene cove? mam na mysli cos w stylu sxe/vegetarian/vegan/animal liberation? w ogole ciekaw jestem jak sie rozwinie sprawa, jak na razie trzymam kciuki. :slight_smile:

[quote=“QbaMiszcz”]jak na razie wyglada calkiem spoko, choc asortyment troche maly. ale spoko - skoro z czasem ma sie rozkrecic to czekam. robot wyglada super. ;]
fajnie, ze sa damskie rzeczy i jak na razie ilosciowo wyglada to podobnie, a nie jedna-dwie zapychajki.
pomysl z forumowa koszulka calkiem spoko, hehe. ;]
a beda jakies koszulki ze wzorami troche innymi niz samo bene cove? mam na mysli cos w stylu sxe/vegetarian/vegan/animal liberation? w ogole ciekaw jestem jak sie rozwinie sprawa, jak na razie trzymam kciuki. :slight_smile:[/quote]

naprawde ciezko to wszystko ogarnac na samym poczatku. chodzi glownie o finanse. zeby zrobic duzo wzorow trzeba miec duzo ciuchow a to wiaze sie z finansami. zdecydowalismy sie na 3 wzory w wiekszych ilosciach, zaniast 10 po 3 sztuki kazdy.
Qba nastepny wzor bedzie wlasnie sxe. moze komus sie spodoba. kolejny bedzie wegetarian. wszystkie sa przygotowane. bedziemy starac sie nadrukami przekazywac pewne idee, ktora sa nam bardzo bliskie i z ktorymi sie utozsamiamy. czekamy na szwalnie i idziemy z nadrukami. do tego dochodzi jeszcze robot. tak wiec 3 kolejne wzory sa juz zaplanowane.

xegox - doszyjemy ciuchow bedziemy radzic co zrobic z fantem koszulek "firmowych"
bedziemy informowac na bierzaco. jutro postaram sie wrzucic na forum jakies fotki do wgladu.

pozdrawiamy i dzieki za zainteresowanie i uwagi, ktore sobie cenimy i dzieki ktorym wiemy co poprawic co zmienic itd. uprzedzam ze naszych brzydkich geb mimo checi nie damy rady zmienic :slight_smile:

to sie motor wykosztuje :smiling_imp: