[ berlin - koncerty ]

Często dostaję pytania dot. koncertów odbywających się w Berlinie. Postanowiłem założyć oddzielny topic temu poświęcony, gdzie ok. co miesiąc wrzucać będę listę wg. mnie interesujących koncertów. Oczywiście zapraszam również innych do wrzucania swoich sugestii!

Propozycje na sierpień:

2.08. Koma F
"Lobotomia" (HC-Punk Cult/ Brazil) - “Mondo Gecko” (Fast Thrashcore/ Israel) - “Redd” (Oslo)

3.08. Cassiopeia
CEREMONY (US), THE CARRIER (US), ALL TEETH

3.08. Wild At Heart
ENSIGN (US), SUFFER SURVIVE

6.08.
ROOF-Gelände (Nordring 15): “Resist To Exist”-Festival
VITAMIN X, OI POLLOI + “Nasty”, “Popperklopper”, “Totenmond”, “Fliehende Stürme”, “Rasta Knast”, “Bloodshed Remains”, “No Exit”, “Eight Balls”, “Staatspunkrott”, “Nordwand”, “Johnnie Rook”, “Your World Dies”, “Wehrlos”.

7.08.
ROOF-Gelände (Nordring 15): “Resist To Exist”-Festival
"Extreme Noise Terror", “Brutal Polka”, “The Offenders”, “Gleichlaufschwankung”, “Bad Nenndorf Boys”, “City Rats”, “Bad Shakyn”, “Bad Brians”, “Knattertones”, “The Scorchers”, “Clown Brigade”.

12.08.
K?pi: Konzert im Koma F
Beginn pünktlich um 22.00 Uhr!
“Fejlfix” (HC-Punk Brett/ DK) + Atessa Bassa (I)

20.08. Kopi
POLIKARPA Y SUS VICIOSAS (COL), BLUTTAT (D), PESTFEST (D)

20.08. Cassiopeia
SOUL CONTROL (US), RITUAL (D)

23.08. Koma F
"Mouth" (Thrashcore Deluxe/ UK), “Valhalla Pacifists” (Fast´n´Furious Thrash/ UK), “Truth Through Fight” (Circlepit-Oldschool/ ESP)

Robert, koncert jest na AGH. Wybierasz sie? Jesli tak to prosze nie zapomnij o paczce dla mnie.

Tak wybieram sie - wezme ze soba paczke od Up The Punx Recs.

A co z Systematic Death w Berlinie?

4.08 Lido
STRIFE/STRUNG OUT/COLDBURN/RISK IT

Koncert niestety odwołany.
Najbliżej Pl zagraja w Lipsku na Zoro Fest (min. z Direct Control!)

7.08 - Koma F
AGNOSY (ex-Beginning Of The End, Metalpunk Deluxe/ UK), CRY HAVOC (D-Beat Brett/ UK), THOUGHT POLICE BRUTALITY (HC-Punk Granate/ DK) i HEXIS (Black Metal Grind Massacker/ DK)

To ja tez wrzuce koncercik, ktory mnie interesuje:

Fucked Up + Off! - 16 sieprnia SO36

To dodam jeszcze:

14.08. Magnet
STRIKE ANYWHERE (US), RED TAPE PARADE (D)

10.08 A Wilhelm Scream
lastfm.pl/event/1935122+A+Wi … +at+Magnet

24.08 The Menzingers
lastfm.pl/event/1935513+The+ … ugust+2011

Ciśnie ktoś na Ensign?

Strife wczoraj zniszczył !!!

Nie dobijaj.

[quote=“kuba g.”]

Nie dobijaj.[/quote]

Zgadzam się. Choć uważam,że mogliby nic nie mówić między utworami:)

[quote=“xwechterx”]

Nie dobijaj.

Zgadzam się. Choć uważam,że mogliby nic nie mówić między utworami:)[/quote]

Ja właśnie widziałem koncert tegoż zespołu i nie mam nic do powiedzenia poza tym, że kilka razy w głowie zrobiło się singalonga :slight_smile:

[quote=“xwechterx”]

Nie dobijaj.

Zgadzam się. Choć uważam,że mogliby nic nie mówić między utworami:)[/quote]

Zgadzam sie z Wechterem, koncert jednak fajny. Kto byl fanem Strife ten z pewnoscia byl zadowolony. Koncert Ensign tez elegancki (grali jednak z Ceremony i Carrier). Wystep Vitamin X na Deutschpunkowym fescie to interesujace doswiadczenie… A koncert Biafry zniszczyl, jakies 1200 na sali (nie 120, to nie pomylka). :slight_smile: 5 kawalkow DK i jeden Lard!

liveforthismusic.wordpress.com/ - wywiad ze min. Rickiem Rodneyem

[quote=“Wolf”]

7.08 - Koma F
AGNOSY (ex-Beginning Of The End, Metalpunk Deluxe/ UK), CRY HAVOC (D-Beat Brett/ UK), THOUGHT POLICE BRUTALITY (HC-Punk Granate/ DK) i HEXIS (Black Metal Grind Massacker/ DK)[/quote]

bardzo sympatyczny wieczor.
widzialem tylko brytoli i to mi wystarczylo. zostalem fanem Cry Havoc. Niezly d-beat! troche znajomych wiec mozna bylo pogadac.

Dla mnie byla miazga taka, ze w sumie nie wiedzialem co powiedziec. Spodziewalem sie nie wiem czego, a i tak mnie zatkalo. Jakos gadki miedzy utworami nie razily, bo sam flow koncertu byl przedni. Polecialo wszystko “In This Defiance” tylko w wykonaniu maks energetycznym. Chlopaki graja to z taka energia, ze az boje sie myslec, jak oni koncertowali kilkanascie lat temu co sie dzialo. Jesli moge dodac pare uwag, to: niemieckie supporty zaskoczka na duzy plus (w zyciu bym nie przypuszczal), sound byl ostry jak brzytwa dziadka, pod scena moglo byc czasami pelniej, ale taka sala dosc szeroka, ludzi dosyc sporo.
To byl najlepszy gig jaki widzialem w tym roku. Ciesze sie ogromnie, ze widzialem, bo za kilka lat bede mogl opowiadac, ze widzialem Strife tak samo jak Rigg i reszta auta opowiadala jak to widzieli Chokehold (w takich momentach odpadam). Wielkie dziki za transport i zajebiste opowiesci. Bilet ze Strife odbiore nastepnym razem :wink: .

Wniosek 1: nie lubie takich rozkmin, ale zespoly z lat 90-tych kosza wszystkie aktualne pseudo-gwiazdeczki hc przy samych pietach.
Wniosek 2: aby dobrze postawic tarota trzeba skompletowac cala dyskografie Kata. :laughing:

[quote=“h.zielaskowski”]

Wniosek 1: nie lubie takich rozkmin, ale zespoly z lat 90-tych kosza wszystkie aktualne pseudo-gwiazdeczki hc przy samych pietach.[/quote]

WORD!