Black Flag

… a tak naprawde tylko wspominek czar:

youtube.com/watch?v=yZd6n7jv … _embedded#

youtube.com/watch?v=lF7sXLv1 … _embedded#

btw. Gregowi Ginnowi stuknelo 56 krzyzy. Old fkn skul :]

Ale żeś mi ciśnienie podniósł… :smiley:
Nie żartuj sobie w ten sposób :wink:

Tytuł tematu to niesmaczny żart, ale tak marginesie powiem, że z każdym kolejnym rokiem życia uświadamiam sobie bardziej, że cała muzyka to jedynie wariacje na temat Black Sabbath albo Black Flag.

niektórzy muzycy Black Flag tez tak sądzą i nagrywają swoje covery
secretlifeofrecords.com/web/ … =55&id=998

wyszła tez taka płyta kiedyś, ciekawi goście (Exene Cerevenka to moja głosowa bogini - znacie X z ‘upadku zachodniej cywilizacji’)
amazon.com/Rise-Above-Black- … B00006JBKR

[quote=“Panicz”]wyszła tez taka płyta kiedyś, ciekawi goście (Exene Cerevenka to moja głosowa bogini - znacie X z ‘upadku zachodniej cywilizacji’)
amazon.com/Rise-Above-Black- … B00006JBKR[/quote]

ta płyta rządzi.
Black Flag to jedna z moich ulubionych kapel ever.a propos tego niefortunnego tytułu topica - wkurwiłbym się na reunion.

Rudy chamie! Nie rob takich numerow…

no wlasnie, dosc tanie to bylo… :laughing:

dobra placzki, nie kazdy ma wysokich lotow dowcip jak bociek i dysertacje pisuje ;]

na otarcie lez - niewydany instrumental bleku flegu

youtube.com/watch?v=URKJeo54ZBA

kawalek gigu

youtube.com/watch?v=gI8C0VKapQ4

“Reality 86’d” A film by David Markey

vimeo.com/23499919

“Reality 86’d” A film by David Markey © 1991 We Got Power Films. (TRT 01:01:51) A road documentary shot from the inside of the last Black Flag tour ever (the 1986 “In My Head” US tour.) Greg Ginn along with Henry Rollins, Cel Revulta, and Anthony Martinez comprise the final line up of the band. Featuring behind the scenes proceedings and live performances from Black Flag, Painted Willie, and Gone (Ginn’s side project, then featuring Sim Cain and Andrew Weiss (later of the Rollins Band) . Filmmaker / musician David Markey was along for the entire trip as the drummer / singer for Painted Willie (with Phil Newman & Vic Makauskas), documenting the six month tour as it happened. Also features roadie Joe (“Planet Joe”) Cole, soundmen Davo Claasen and Dave “Ratman” Levine, and the tour manager who kept it all together, Mitch Bury. A crucial turning point in American underground rock. The end of the line for a trail blazing American band.

Przesadziłeś :slight_smile:

Ciekawy, świeży wywiad z Henrym Rollinsem: approachingoblivion.blogspot.com … -flag.html

Oryginalni członkowie Black Flag: Keith Morris, Chuck Dukowski i Bill Stevenson + Stephen Egerton, założyli “nowy projekt” pod nazwą FLAG składający się z kawałków Black Flag. Czytałem, że ma być jakaś trasa, itp.

:confused:

m.classicrockmagazine.com/news/b … m-reunion/

hevy.co.uk/

m.classicrockmagazine.com/news/b … m-reunion/

hevy.co.uk/[/quote]

Nową płytę szykują też :frowning:

Chyba nie wszyscy się jarają :laughing: blackflag.bigcartel.com/

Ale z chęcią bym kupił 8)

Dobrze, że nie zdążyłem kupić koszulki zanim przestali być fajni.

facebook.com/events/345048538929002/

:laughing:

kasa punk kasa punk kasa punk kasa…

a myslalem, ze nic juz mnie nie zdziwi. dobrze, ze ich tatuaz latwo zamaskowac he he he

no Henry , no party