[ black metal ]

nowa mruczaca furia

3 Likes

Zły temat :wink:

no właśnie… “Łączka” to jakieś Świetliki.

owls woods graves

3 Likes

a r k o n a -nie ta cyrkowa ruska tylko na nasza pl

jak reszta nowego olyciwa bedzie taka to bedzie luks.

Zajebista jest ta epka.

Nowe Cultes des Ghoules :skull_crossbones:

A tutaj fragment, prawdę mówiąc, dla mnie mało przekonywujący.

To będzie BM płyta roku. Czuję to w kościach…:smiling_imp:
Jest piwniczny klimat z Henbane więc nie może być źle.

1 Like

Henbane wysoko ustawił poprzeczkę. Tak w ogóle Coven to podwójny album, u nas już dostępny tutaj.

Tak przy okazji -> Mgła zagra trasę po Polsce na przełomie kwietnia i maja - Wrocław, Poznań, Gdynia, Warszawa i Lublin.

2 Likes

Mgła w Lublinie? Pięknie! Znane są już supporty?

Trasa razem z Bestial Raids i pewnie jakieś lokalne kapele dojdą.

W lublinie 2 maja w Graffiti. Pozostałe miasta - http://kvlt.pl/newsy/mgla-i-bestial-raids-na-trasie-koncertowej/

Fajnie wybrali długi majowy weekend.

1 Like

Pojawił się cały utwór Cultesów. Mnie przekonał. :smiley:

To jeszcze trochę wygeneruję ruch w temacie black. :wink: Nowe DsO do odsłuchu:

1 Like

Te nowe DsO jest takie se,sa fajne momenty ale nawale riffow ktore juz zezeraja swoj ogon od Paraceltus -nie ratuja calosci.

1 Like

Mam podobnie, za bardzo skondensowana ta płyta. Na razie bez ochów i achów, nie zachęca do większej ilości przesłuchań.

http://www.musickmagazine.pl/archiwa/5977#more-5977

srtim nowej Furjjji,lepszy o wieleeeeeeeeee ten Ksiezyc niz przemruczane Guido.

4 Likes

Cholernie dobry materiał. W ogóle pomimo, że stylistycznie Furia to nie Black, to jest to bardzo dobry zespół którego zawsze słucham z przyjemnością.

2 Likes

wy tak na powaznie? mi sie ten material wydaje dosc sredni, liczylem, ze po eksperymentalnym guido zrobia cos mocniejszego a oni poszli za ciosem, muzycznie 4/6 to jakis post rock sludge post bm z nawet nie wiem czy dobrym poeta… i nie byloby w tym nic zlego gdyby te kawalki chwytaly tak jak bylo z nocel, poki co raczej rozczarowanie i wrzucam do kwarantanny…

Nie interesują mnie łatki specjalnie, ale mi siada ta nowa Furia. Przesłuchałem w weekend kilka razy i jak dla mnie to może to i być post nu-metal. Wchodzi bez popitki :grinning:

2 Likes