[ black metal ]

zajebiste! też uwielbiam takie siermiężne granie.

http://chaosvault.com/relacje/annihilation-tour-2009-infernal-war-anima-damnata-furia-enclave-pleroms-gate-krakow-lost-highway-pub-17-03-2009/

Nie wiem czy było, ale tutaj FURIA gra z Infernal War - ns-black metal…

Raz że polski metal tak ma, dwa że 25 marca 2009

2 Likes

trzy ze chyba nigdy ns to oni sie nie okreslali,moze poza super wczesnym okresem demo,po 4te zespol wielkrotnie mowi(lub sie wybiela jak to kolega ostnio okreslil)ze juz z tym ni ma nic wspolnego,z drugiej strony nic im nie staje na drodze grac sumer zjebom.

Co z tego że 2009?
Dobra, nie określali się jako ns ale grali z naziolami…wiec co, to jest spoko? tępi nie są, wiedzą z kim grają…

to z tego ze temat juz byl walkowany tu sto razy,odnosnie IW,skladow/projektow w ktorych graja,zespolow z ktorymi graja,klubow w ktorych sa ich gigi , wszyscy tu juz wiedza raczej o wszystkim a Ty tu wytropiles jakas recke gigiu z przed lat-chcesz dostac puchar tropiciela NS w scenie metalowej:) ?,Furia chyba jeszce po tym gigu grala kilka gigow z IW,jesli nie z nimi to z zespolo projektami pokrywajcymi sie z IW.Nie jest spoko granie z naziolami,ale to jest inna scena i nikt nikomu nie kaze ich sluchac/wspierac etc.

3 Likes

żadnego pucharu nie chce dostać…czytając podsumowania 2016 ludzie wypisywali materiał “księżyc milczy” Furii, więc poprostu nie za bardzo czaję świadomość tych osób, bo może oni czają że ten zespół ma takie skłonności…spoko tez na nie świadomce niektóre kawałki mi sie podobały, nie czytałem wcześniej 2326 postów tego tematu żeby się o tym dowiedzieć…
No ale stary. Nie wiem jak ty, ale mi by było słabo mówić coś w stylu…“no kapelka grała jeszcze kilka gigów z iw(nsbm) jak nie z nimi to z innymi[…] ale to inna scena…” Co ma do tego inność sceny, że grają z ns? ns to ns…oburzyłbym sie nawet w przypadku jakby zajebiste disko którego słucham grało gig z zespołem który nie jest ok…

“Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagi fhtagn”

Dobre to jest!

A jakie to skłonności ma Furia? Wyjaśnij, bo nie wiem co chcesz udowodnić…

1 Like

No chyba nie powiesz, że scena metalowa i scena hcpunk to to samo.

Metalowcy i scena metalowa to inna para kaloszy, inna mentalność. To nie czasy '80s gdzie pankowcy z metalowcami jakos sie tam “bratali” (może nie do końca wszyscy).

Vader ostatnio grał trase z IW. Wpisy ludzi na fb zespołu na zarzuty,że graja z ns-ami peter kasował i wyjasniał, że wpisy związane z polityką usuwa i nie będzie tolerował politycznego bełkotu (czy coś w tym stylu).

Nie bronie tu IW, w żadnym wypadku. Znam kilku metalowców którzy maja w “pizdzie” wszystkie anty nazi itp. Dla nich najważniejszy jest “napierdol” czyli muzyka. Reszta ich mało obchodzi. Taka specyfika.

Mentalnie dla mnie to żenada ale każdy robi co mu pasuje.

3 Likes

im przeszło bo dowiedzieli sie ze maja fanów w azji na bliskim wschodzi i ameryce południowej a kwit ma jeden kolor :smiley: wiec juz nie są :smiley:

i jeszcze pyk to :slight_smile:

Bilety na wiosenną trasę Mgły w sprzedaży

1 Like

całość DLMasssssss do odsłucha:

Norweska stara szkoła, “Faust” w obrazku, warto.

Nowa płyta.

1 Like

Już jutro w Poznaniu !!

Nowa płyta w Metal Blade, black metalu jakby więcej, elektronika ekstremalna jak dawniej, no i ten barokowy klimat.

1 Like

Orientuje się ktoś czy Gorgoroth - Destroyer (reedycja z 2017 r. jest po masteringu, czy wszystko jest “toczka w toczkę” jak w 1998 r. tylko wytłoczone na nowo?

Trio z Keni grające mieszanke Death / Black Metal

Nie wiem czy było wrzucane, jak nie było to już jest.

1 Like