[ black metal ]

2 Likes

Brakowało trochę takiego klimatu, no to jest.

Minimalnie na temat. rasistowskie ścierwo które paliło Afroamerykańskie kościoły w Louisiana zwala winę na black metal :slight_smile: pewnie tatuś policjant podpowiedział.

Hellripper z nowej EP-ki. Nic nowego ale fani Venom, Bathory czy Motörhead znajda tu coś dla siebie.

1 Like
2 Likes

Do 3 minuty takie se. Potem jest dobrze :slight_smile:

2 Likes

Mgłę wkręcają w naziolstwo, mocno naciągana sprawa

Sami się wkręcili wydając się w Northern Heritage. Prosta sprawa.

Abstrahując od całej sytuacji. IMO runo leśne które dostało prewencyjny wpierdol lub było bojkotowane za bieda naziolowanie nie nie powinno mieć obiekcji. Wszystko wpisuje się oraz umacnia ten ich nihilistyczno-mizantropijny wizerunek. Podczas gdy zgłaszanie obiekcji, oburzenie i protesty stawiają ich w jednym szeregu z Zenkiem Martyniukiem czy ta ekipa od Kakao :smile: lol

Co myślicie?

Chuj tam z mizantropią, po “Exercises in futility” pojawił się fejm poza sceną blekową, a co za tym idzie hajs. A odwołane koncerty to jednak hajs w plecy. Zresztą popularność Mgły w Niemczech poza kręgami stricte metalowymi jest spora, ale od dawna są też znane ich szemrane koneksje, przez co m.in. ich płyt nie dostanie się w większości “alternatywnych” sklepów muzycznych.

Śmieszy mnie natomiast lament, że padło się ofiarą “smear campaign”. Jak się wydają u Mikko Aspy, który ze swoim naziolstwem się nie kryje, a do tego pełnili rolę koncertowego składu jego projektu Clandestine Blaze, który nawet jeżeli nie jawnie naziolski, to jest otwarcie antysemicki, to gdzie tu oszczerstwa? Mogliby wziąć to na klatę, a nie straszyć na fejsbuniu pozwami.

Temat się zrobił głośny - i dobrze. Pod oświadczeniem na FB 2,5 tys. komentarzy.

Mglisty temat :wink:

2 Likes

z czego pewnie większość to “jebać lewusów” więc bez znaczenia

Dead dał im przykład jak sobie radzić z komercyjnym sukcesem :wink:

1 Like

@Chinczyk @ilopunx - ja tam się jaram tym ich fejsbukowym żalem. Pokazuje to prawdziwe oblicze tego ich całego trve black metalu. Też na początku pomyślałem, że gdyby się tym nie przejęli to byłoby bardziej spójne dla ich wizerunku. Ale czy to by w jakiś sposób umniejszyło ich zjebanie?

Dużo Celtic Frost, trochę Amebix i Saint Vitus. Tak czy siak czekam na tą płytę.

Dzisiaj na to wpadłem. Miód.

1 Like

Utwór bajka!

1 Like