[ black metal ]

YT sie zdenerwowal chyba

moze bedzie korzystal z kanalu zony

Właśnie ze względu na to, że “context matters” mogli tego kanału nie zdejmować. Varg już od dłuższego czasu udowadnia, że jest tak odklejony, że trzeba być klinicznym idiotą, żeby te jego farmazony brać na serio.
Chociaż z drugiej strony dział komentarzy udowadniał, że klinicznych idiotów nie brakowało…

1 Like

A był kiedyś w ogóle “doklejony” bo mi tam gość wygląda na debila od zawsze.

1 Like

Kiedyś był po prostu zjebem. Teraz jest zjebem, któremu wydaje się, że jest autorem i głównym bohaterem “the greatest story ever written”.

Dla jakiejś grupy ludzi na pewno jest.

Kanada

Nawałnica od tej niekoszernej Batiuszki trwa w najlepsze, drugi i trzeci klip.

Klasyczne, stare brzmienie acz melodyjne, TNBM w sam raz na dzisiejszą pełnię.

1 Like

już się nawet Fantano zainteresował :stuck_out_tongue:

1 Like

Mają rozmach…, czwarty i piąty klip.

Dobra, która Batuszka lepsza? Grubego czy chudego? Tak czysto muzycznie bez brania pod uwagę “prawilności”.

1 Like

Chudego ujdzie.

Przesłuchałem po jednym numerze z każdej i więcej mi się nie chce ale całą sytuację śledzę na bieżąco. Teraz już rozumiem o co chodzi z tym wkręcaniem się w seriale na netfilksie.

1 Like

Chudego wydaje się być lepsza.

1 Like

Ja tam ani fanem, ani regularnym słuchaczem nie jestem, ale Drabikowski bez 2 zdań nagrał mocniejsze LP. Muzykę na album Grubego tworzył ponoć m.in. Artur Rumiński (Furia, Thaw). Kojarzy ktoś może cały skład koncertowy Bartushki i autorów muzyki na tym nieszczęsnym Hospodi?

1 Like

Ja to w sumie nawet black metalu jakoś specjalnie nie słucham ale ta batuszka chudego brzmi nie wiem, ciekawiej i bliżej tej pierwszej płyty.

1 Like

Myślę, że temat można by zakończyć w sposób jasny i przejrzysty. Batushka skończyła się na pierwszej płycie i nie jest to Kill ’Em All.

Ploty o autorze muzyki też słszałem (ponoć potwiedzone u samego zainteresowanego, który zresztą z tego co pamiętam całkiem aktywnie udzielał się kiedyś na tym forum). Na perkusji gra typ z Antigamy i kilkunastu innych kapel.

1 Like