Cenzorskie hity i polityczna poprawność

poz_dr

[quote=“da-ef”]

spoko, w polszy nadrabiają

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … BoxNewsImg[/quote]

Kulą w płot człowieku, kulą w płot. Akurat ten pomysł PIS jest bardzo dobry. Upośledzone dzieciaki siedzą na lekcjach i nic z nich nie wynoszą bo nauczyciele idą w tempie dzieciaków nieupośledzonych.
Klasy integracyjne to porażka na całej linii, popytaj zreszą wśród nauczycieli co o tym sądzą. Zwyczajnie szkoda tych upośledzonych dzieci, które będąc w klasie z sobie podobnymi zrobiłby duuuuużo więcej i odniosłyby wymierne korzyści.
Dużą winę ponoszą też rodzice, którzy nie potrafią się pogodzić z niepełnosprawnością swoich dzieciaków i pchają ich do klas integracyjnych.
Oczywiście to co napisałem nie dot. niepełnosprawności ruchowej. Niepełnosprawni ruchowo jak najbardziej powinni chodzić do zwykłych szkół.

[quote=“New_World_Order_2”]

spoko, w polszy nadrabiają

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … BoxNewsImg

Kulą w płot człowieku, kulą w płot. Akurat ten pomysł PIS jest bardzo dobry. Upośledzone dzieciaki siedzą na lekcjach i nic z nich nie wynoszą bo nauczyciele idą w tempie dzieciaków nieupośledzonych.
Klasy integracyjne to porażka na całej linii, popytaj zreszą wśród nauczycieli co o tym sądzą. Zwyczajnie szkoda tych upośledzonych dzieci, które będąc w klasie z sobie podobnymi zrobiłby duuuuużo więcej i odniosłyby wymierne korzyści.
Dużą winę ponoszą też rodzice, którzy nie potrafią się pogodzić z niepełnosprawnością swoich dzieciaków i pchają ich do klas integracyjnych.
Oczywiście to co napisałem nie dot. niepełnosprawności ruchowej. Niepełnosprawni ruchowo jak najbardziej powinni chodzić do zwykłych szkół.[/quote]

MISZCZ, PO PROSTU MISZCZ!
Chcesz coś wiedzieć to poznaj może temat lepiej zanim będziesz mądrzejszy od wszystkich…

[quote=“STRADOOM”]
Chcesz coś wiedzieć to poznaj może temat lepiej zanim będziesz mądrzejszy od wszystkich…[/quote]

no i kretynie znowu wjebałeś się z jednym zdaniem, które nic nie wnosi do tematu. Wyprodukuj choć jeden post który odniesie się do TEMATU aktualnie prowadzonej dyskusji.
jebany trol :imp:

[quote=“STRADOOM”]
Chcesz coś wiedzieć to poznaj może temat lepiej zanim będziesz mądrzejszy od wszystkich…[/quote]

nie wiem czy należę do tych, którzy poznali temat;
moje dzieci (zdrowe) chodziły do przedszkola integracyjnego;
teraz są w szkole specjalistycznej, ale po tym doświadczeniu nie chciałem, żeby chodziły do szkoły integracyjnej;

przy okazji w żaGieWu napisali: Teraz to rodzice decydują, gdzie się uczą: w zwykłej klasie czy w klasie integracyjnej. Takie prawo gwarantuje im konstytucja. W 2012 r.
przyznam, że nie bardzo rozumiem takie sformułowanie - przecie jeżeli w zwykłej klasie znajdzie się z woli rodziców kilka osób niepełnosprawnych to taka klasa już nie jest zwykła;

poz_dr

NWO: Zlamales wlasnie 2 i 3 punkt regulaminu tego forum.

http://forum.hcxp.co/t/zanim-cokolwiek-napiszesz-zapoznaj-sie-z-zasadami-tego-forum/10026/1

a nie jest tak że zapisując dzieciaka który nie jest niepełnosprawny do szkoły określasz czy ma trafić do klasy integracyjnej czy nie? i jeżeli nie chcesz żeby chodziło do klasy z osobami niepełnosprawnymi to nie będzie? a zapisując niepełnosprawne dziecko możesz tylko wybrać klasy integracyjne lub zapisać dzieciaka do szkoły specjalnej?
Jeśli tak to gdzie tu problem i po co coś zmieniać?

[quote=“STRADOOM”]

no i kretynie znowu wjebałeś się z jednym zdaniem, które nic nie wnosi do tematu. Wyprodukuj choć jeden post który odniesie się do TEMATU aktualnie prowadzonej dyskusji.
jebany trol :imp:[/quote]

Ty się wjebujesz z dwoma i co wnosisz poza inwektywami. Tak się fiucie składa, że moja żona pracuje w szkole integracyjnej 15 lat i jak chcesz się głąbie czegoś dowiedzieć zanim wyciągniesz z kapusty jakieś jebane kretyńskie wnioski to zapraszam… Jak chcesz to przekażę twoje wypociny osobie KOMPETENTNEJ, która ci wyłoży co i jak…Tylko po co?

[quote=“h.zielaskowski”]NWO: Zlamales wlasnie 2 i 3 punkt regulaminu tego forum.

http://forum.hcxp.co/t/zanim-cokolwiek-napiszesz-zapoznaj-sie-z-zasadami-tego-forum/10026/1[/quote]

che che - dobre;
odniosłem wrażenie, że jest to tutaj na porządku dziennym;

poz_dr

chyba z komentowaniem różnych “zmian” trzeba się wstrzymywać przynajmniej dzień lub dwa:

facebook.com/cotojapowiedzi … =3&theater

[quote=“Przemek123”]chyba z komentowaniem różnych “zmian” trzeba się wstrzymywać przynajmniej dzień lub dwa:

facebook.com/cotojapowiedzi … =3&theater[/quote]

ja proponuję co najmniej tydzień; po takim okresie zostaje już to co naprawde w miarę istotne…
ale najwyraźniej niektórzy lubią być stymulowani jak psy - patykiem po ogrodzeniu;

poz_dr

[quote=“STRADOOM”]

Ty się wjebujesz z dwoma i co wnosisz poza inwektywami. Tak się fiucie składa, że moja żona pracuje w szkole integracyjnej 15 lat i jak chcesz się głąbie czegoś dowiedzieć zanim wyciągniesz z kapusty jakieś jebane kretyńskie wnioski to zapraszam… Jak chcesz to przekażę twoje wypociny osobie KOMPETENTNEJ, która ci wyłoży co i jak…Tylko po co?[/quote]

przekaż, może przynajmniej twoja żona potrafi sklecić dwa zdania uzasadniające dlaczego myśli tak, a nie inaczej.
i poproś ją żeby odpisała, bo po tobie trolu nie spodziewam się tego.

gatestoneinstitute.org/7806/ … pe-britain
co Wy na to? Proszę nie koncentrować się na wątku “marokańskim” ale szerzej… Ja mam wrażenie, że generalnie teraz władza sądownicza przekracza pewne granice…

[quote=“STRADOOM”]

Ty się wjebujesz z dwoma i co wnosisz poza inwektywami. Tak się fiucie składa, że moja żona pracuje w szkole integracyjnej 15 lat i jak chcesz się głąbie czegoś dowiedzieć zanim wyciągniesz z kapusty jakieś jebane kretyńskie wnioski to zapraszam… Jak chcesz to przekażę twoje wypociny osobie KOMPETENTNEJ, która ci wyłoży co i jak…Tylko po co?[/quote]

przekaż, może przynajmniej twoja żona potrafi sklecić dwa zdania uzasadniające dlaczego myśli tak, a nie inaczej.
i poproś ją żeby odpisała, bo po tobie trolu nie spodziewam się tego.[/quote]

Wiesz co sram na twoją wiedzę. Jebnij sobie baranka o studnię to może ci się polepszy (w co jednak po twych wywodach nie wierzę) :wink:

Jackson Loses the Battle of Political Correctness

townhall.com/columnists/jeffcrou … s-n2152643

Jak niemieckie, polskojęzyczne gazety tworzą fakty :slight_smile:

rmf24.pl/fakty/news-telefony … Id,2190077

Równie chujowe jak nowe przepisy sa komentarze podludzi którzy je propsują.

“Sam korzystam z takiej komórki i moje dzieci. Jestem uczciwy i nie boję się rejestracji boją się tylko ludzie mający coś na sumieniu i tyle”

“Bardzo dobrze! Uczciwi nie mają się czego obawiać a przestępcy nie będą już bezkarnie np. wywoływać fałszywych alarmów bombowych za które my podatnicy płacimy ogromne pieniądze.”

“Czasami można oddać część wolności po to aby walczyć o nią w innych sprawach. Czy ci, którzy mają abonament, tel. stacjonarny mają z tym problem?”

od razu mi rośnie poziom Brejvików

[quote=“Lancaster”]http://www.rmf24.pl/fakty/news-telefony-na-karte-moga-zostac-wylaczone-pod-koniec-roku-to-k,nId,2190077

Równie chujowe jak nowe przepisy sa komentarze podludzi którzy je propsują.

“Sam korzystam z takiej komórki i moje dzieci. Jestem uczciwy i nie boję się rejestracji boją się tylko ludzie mający coś na sumieniu i tyle”

“Bardzo dobrze! Uczciwi nie mają się czego obawiać a przestępcy nie będą już bezkarnie np. wywoływać fałszywych alarmów bombowych za które my podatnicy płacimy ogromne pieniądze.”

“Czasami można oddać część wolności po to aby walczyć o nią w innych sprawach. Czy ci, którzy mają abonament, tel. stacjonarny mają z tym problem?”

od razu mi rośnie poziom Brejvików[/quote]

Znowu rząd chce zrobić coś syfnego, oczywiście dla naszego dobra :confused:

cały czas mam rozkmine czy ten przepis bedzie dla oolskich telekomow na reke (większa baza “marketingowa”) czy też nie (rezygnacja z usług etc.) bo zakladam ze od ich naciskow pewno bedzie duzo zalezec w tej sprawie

ma ktos info jak to jest ogarniete za granica?

[quote=“da-ef”]cały czas mam rozkmine czy ten przepis bedzie dla oolskich telekomow na reke (większa baza “marketingowa”) czy też nie (rezygnacja z usług etc.) bo zakladam ze od ich naciskow pewno bedzie duzo zalezec w tej sprawie

ma ktos info jak to jest ogarniete za granica?[/quote]

gsma.com/publicpolicy/wp-content/uploads/2013/11/GSMA_White-Paper_Mandatory-Registration-of-Prepaid-SIM-Users_32pgWEBv3.pdf