Code Orange

niedawno Deathwish przyjął ich pod swoje skrzydła, a to bardzo młody band z nastolatkami na pokładzie

soundcloud.com/deathwishinc/code … ids-cycles

numer świetny, płyta jeszcze w tym roku.

całkiem całkiem. będę obserwować.

Nowy klip
idioteq.com/code-orange-kids … ech-video/

pieknie. jeszcze namieszaja w 2012.

jak wszyscy bez koszulek to wszyscy hehehe :smiling_imp: nie powiem bardzo mi sie to podoba

bedzie kolejna zajebista plytka drugiej polowy tego roku. ten kawalek z klipu urywa leb, epka ‘cycles’ jest wysmienita.

[quote=“s314ryt”]Nowy klip
idioteq.com/code-orange-kids … ech-video/[/quote]

O kurdę, ale dobry kawałek. Włączyłem od niechcenia i zostałem przed monitorem z rozdziawioną gębą. Jak wyjdzie płyta nie omieszkam sprawdzić.

brooklynvegan.com/archives/2 … kid_1.html

stream calego albumu (ktory wychodzi 20stego). miodzio. piekny debiut pod koniec roku.

już nie tylko na streamie dostępny. świetny album.

Właśnie jestem w trakcie przesłuchiwania i stwierdzam, że to bardzo dobra płyta

bardzo fajna plyta. coraz bardziej mi smutno, ze przegapilam pierwszy dzien fluffa

Slucham “Love Is Love // Return To Dust” i troche nie za bardzo wiem co sadzic. Pojedyncze kawalki ok, ale w wiekszej dawce calosc zlewa sie w jeden i ten sam track. Moze nie mam klimatu, a moze to po prostu jest monotonne.

Właśnie jak dla mnie to zlewanie się w jeden track idealnie pasuje. Strasznie mnie wkręcił ten album, w tej chwili chyba najczęściej słuchana przeze mnie płyta ostatnimi czasy. 23 kwietnia wydają split z 3 lub 4 innymi kapelami.

Ile razy staram się tę płytę przesłuchać, mniej więcej po czterech kawałkach zapominam, że w ogóle coś leci. Pierwszy numer kopie totalnie, ale później już coraz słabiej, niestety.

youtube.com/watch?feature=pl … QmkBKSDWFY Nowy numer

super jest.

swietne

A juz w nastepny wtorek koncert w Berlinie. Jak co to jade z Poznania, mam miejsca w aucie. Koszt przejazdu 50 pln. Jak co to tego samego dnia jest w Berlinie Fucked Up lub Lamb Of God. Jak co to moge podrzucic na te gigi tez. Wyjazd pewnie kolo 16tej, powrot po koncercie.

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10341755_719657348075988_3496737309011909309_n.jpg
The record is I Am King and will be out on September 2nd via Deathwish Inc

Be no longer hopeless mission
For everything or none at all
See the world with code orange vision
Carve the words into your skull

I AM KING

1. I Am King
  2. Slowburn
  3. Dreams in Inertia
  4. Unclean Spirit
  5. Alone in a Room
  6. My World