Combust [USA]

New York Hard Core, nic odkrywczego ale słucha się przyjemnie i są rokowania na przyszłość.

Nowy kawałek.

1 Like

Nie wiem, jakos za pierwszym razem sobie ich odpuscilem, ale teraz zaczalem od najnowszego kawalka i z ciekawosci wrocilem do wczesniejszych, aby sprawdzic czy tez takie niezle. No i niezle.

1 Like

Do odsłuchu debiutancka EP-ka.

1 Like

Wywiad:

1 Like

Dobra, demo ep już mam. A widział może ktoś “The Void” w ludzkiej cenie gdzieś?

Demo jest kosa. Też mam. The Void całkiem spoko acze demo to demo;)) Ja póki co widziałem tylko na coretexie za 23€. Discogs drogawo a i ciągnąć z usa słabo…może Bezkoc bądź Refuse(od niego 7” pobrałem) lub ktoś ściągnie do distro? Trza monitorować:)

1 Like

Na “The Void” słyszę kontynuację tego, co na demo i spadku jakości nie zanotowałem :slightly_smiling_face: Zaraz się jeszcze za tym porozglądam. Może przy większym niż jedna sztuka zamówieniu za oceanem jakimś sposobem wyjdzie lepiej niż w Coretexie :wink:

To daj znaka:)
Jak coś to pewnie w połowie stycznia będę kompletował z kilkoma osobami zamówienie w ct;)

Ok :slightly_smiling_face: U wydawcy wraz z ilością egzemplarzy wychodzi niestety niezły kosmos.

1 Like

Jak wychodzinz wysylka za 3 winyle?:slight_smile:

Nie może się u mnie wyświetlić teraz checkout na stronie, a nie pamiętam ile. Bardziej przyjazną cenę za płytę, na tle innych, znalazłem w Per Koro - 18.50 E.

Ooo lookne tam. Szukam tez z tego samego wydawnictwa Dead Heat:)

Znajdziesz tam też Dead Heat na kasecie i lp :slightly_smiling_face:

2 Likes