Converge

Narazie niewiele jeszcze wiadomo, ale…

[quote] Converge pre-recording shows announced, new album soon on Epitaph/Deathwish
Before Converge head into the studio to record their new album, they will be playing a handful of shows. Here are the specifics:

02/28: Atlanta, GA @ Scion Rock Festival w/ Mastodon, Neurosis, High On Fire, Boris, and more
03/23: Allston, MA @ ICC Church w/ Ceremony, Rise and Fall, Pulling Teeth, Coliseum
03/24: Buffalo, NY @ Mohawk Place w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth
03/25: Cleveland, OH @ The Grog Shop w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth
03/26: Lemoyne, PA @ Championship w/ Ceremony, Rise and Fall, Pulling Teeth, Coliseum
03/27: Brooklyn, NY @ Europa w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth
03/28: Richmond, VA @ United Blood Festival w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth, and more
03/29: Philadelphia, PA @ The Church w/ Ceremony, Pulling Teeth, Coliseum, Genghis Tron
05/01: Chicago, IL @ Subterranean Night show, details soon
05/01: Chicago, IL @ Subterranean Matinee show, details soon
05/03: Chicago, IL @ Burning Fight Book Release Show w/ Unbroken, Threadbare, Reach The Sky, etc.
[/quote]

Nawiasem mówiąc, oddałbym nerkę i płuco, żeby być na imprezie z okazji wydania Burning Fight. :]

[quote]
DATE: May 2 - 3, 2009
VENUE: Metro @ 3730 North Clark Street, Chicago, IL 60613
TIME: Doors open @ 12:00 PM
BANDS: Unbroken, Disembodied, Trial, Converge, Killing Time, Underdog, Guilt, Split Lip, Threadbare, 108, Reach the Sky, Damnation A.D., Ringworm, Bane, Have Heart, Betrayed, Blacklisted, Soul Control, The Killer, Harm’s Way, Convicted, Thought Crusade[/quote]

Killing Time :open_mouth:

wow
:]

Betrayed też tam gra!?
Przecież oni ponoć się rozpadli, chyba, że o czymś nie wiem

[quote=“maciek”]

[quote]
DATE: May 2 - 3, 2009
VENUE: Metro @ 3730 North Clark Street, Chicago, IL 60613
TIME: Doors open @ 12:00 PM
BANDS: Unbroken[/quote]

, Disembodied, Trial, Converge, Killing Time, Underdog, Guilt, Split Lip, Threadbare, 108, Reach the Sky, Damnation A.D., Ringworm, Bane, Have Heart, Betrayed, Blacklisted, Soul Control, The Killer, Harm’s Way, Convicted, Thought Crusade[/quote]

znam kogoś kto będzie na tym gigu, liczy się?

:slight_smile:

[quote=“maciek”]Narazie niewiele jeszcze wiadomo, ale…

[quote] Converge pre-recording shows announced, new album soon on Epitaph/Deathwish
Before Converge head into the studio to record their new album, they will be playing a handful of shows. Here are the specifics:

02/28: Atlanta, GA @ Scion Rock Festival w/ Mastodon, Neurosis, High On Fire, Boris, and more
03/23: Allston, MA @ ICC Church w/ Ceremony, Rise and Fall, Pulling Teeth, Coliseum
03/24: Buffalo, NY @ Mohawk Place w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth
03/25: Cleveland, OH @ The Grog Shop w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth
03/26: Lemoyne, PA @ Championship w/ Ceremony, Rise and Fall, Pulling Teeth, Coliseum
03/27: Brooklyn, NY @ Europa w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth
03/28: Richmond, VA @ United Blood Festival w/ Ceremony, Coliseum, Rise And Fall, Pulling Teeth, and more
03/29: Philadelphia, PA @ The Church w/ Ceremony, Pulling Teeth, Coliseum, Genghis Tron
05/01: Chicago, IL @ Subterranean Night show, details soon
05/01: Chicago, IL @ Subterranean Matinee show, details soon
05/03: Chicago, IL @ Burning Fight Book Release Show w/ Unbroken, Threadbare, Reach The Sky, etc.[/quote]

Nawiasem mówiąc, oddałbym nerkę i płuco, żeby być na imprezie z okazji wydania Burning Fight. :]

[/quote]

kurwa co ja mam powiedzieć?

do dzisiaj mam wytatuowaną okładkę Jane Doe :laughing:

[quote=“Cyrus is dead”]

znam kogoś kto będzie na tym gigu, liczy się?

:slight_smile:[/quote]

Też znam. Nie liczy się. :]

Ale to przeciez nie jest zadne “nowe Converge”, tylko release party ksiazki *Burning Fight: The Nineties Hardcore Revolution in Ethics, Politics, Spirit and Sound * :unamused:

No ale w pierwszej części posta zacytowałem…

[quote]Converge pre-recording shows announced, new album soon on Epitaph/Deathwish
Before Converge head into the studio to record their new album, they will be playing a handful of shows. [/quote]

Myślę, że na jesień można się spodziewać nowego albumu. :]

Ja stawiam że wyjdzie pod koniec tego roku albo na początku przyszłego.

Wear Your Wounds też jest ponoć gotowe od dawna i Bannon kilka razy obiecywał że wyjdzie “very soon” i póki co nie ma żadnych informacji.
Ci kolesie mają masę innych projektów, zajęć i pewnie wszystko się znacznie opóźni. Chyba że ich Epitah przyciśnie. W każdym razie, nie mogę się doczekać :wink:

jebac converge jebac betrayed
threadbare?
threadbare, ktore nie istnieje od chuj wie kiedy? : D

edit: i split lip ja pierdole : D
nie dziwie sie, ze 1100 biletow poszlo w 18 godzin

niezly sklad, nie wiedzialem ze ktos slucha slit lip jeszcze, true emo, nabylem w wakacje ich LP “for the love of the wounded…” za 3$ na ebayu.

na nowy converge tez czekam :wink:

Split Lip jako Chamberlain jest chyba ciągle dosyć popularne. :]

byc moze bylo bo ponoc nie graja od 2000 roku, jak dla mnie zbyt papuciowato-krajobrazowe :slight_smile:

tiny.cc/UQwl0
mały fragment tego, czego można spodziewać się po nowej płycie. ja już nie mogę się doczekać :slight_smile:

[quote=“Self-Made Hero”]tiny.cc/UQwl0
mały fragment tego, czego można spodziewać się po nowej płycie. ja już nie mogę się doczekać :slight_smile:[/quote]

Zapowiada się czadowo. Aż nawet Bannon siadł w kącie i nie może wstać. :laughing:

bardziej math wydaje się ten fragment. dobry, charakterystyczny dla converge breakdown, ale całość nie porywa jakoś :stuck_out_tongue:

chociaż wiadomo, to tylko filmik i do tego bez wokalu.

najbardziej oczekiwana przeze mnie płyta w tym roku.

mega to jest, w sensie zapowiada sie pysznie

no i w pyte, zapraszamy w 2010 do polski na gig promujący nowe LP :wink:

a co do tego nowego to… masowo pojebane :smiley: świetne, ale obczajacie, że jak już w marcu wrzucili na myspace’a info że “coming soon” to może rzeczywiście niedługo wyjdzie :slight_smile:))

rorschachem wali na 666 mil, jak zawsze, dobrze jest, wojsko idz…

pieknie zagrane.