[ crossover ]

no, dawajcie jakieś fajne bandy, stronki, mp3 itd.
oczywiście chodzi mi o jedyny słuszny crossover w stylu suicidal, dri, czy s.o.d., czyli chamski mix thrash/hc/punk, najlepiej bandy z przełomu lat 80/90 żeby był ten przepiękny oldschoolowy sound :smiley:

www.yourmother.com - najlepsze miejsce w sieci o crossover

yourmother.com/whn/html/ - what happens next? dobry band.

www.flowerviolence.de - maja fajne kapele niektore

dirtyrottenimbeciles.com/ - dri, wiadomo

suicidaltendencies.com - tym bardziej wiadomo

crossover.com.ph - tez pisze, ze crossover

shackled down strony nie maja, ale to jedyny chyba taki band w polsce, a na dodatek jeden z najlepszych w ogole w tym kraju

DRI czy SOD są wielcy! od DRI zaczęła sie moja przygoda z HC …ale np. Suisidal Tendencies (uwielbiam ich stare płyty) to nie zaliczył bym do crossover bo oni zawsze byli kojazeni ze sceną skate … a zna ktoś najlepsza i juz nieistniejaca polska grupe crossover/HC - The CORPSE ??? ja ich widzialem kupe lat temu na zywo w Jarocinie i wypadli b.dobrze - swietny sound
znam jeszcze jedna dobra typowa grupe crossover tez jarocina byli chyba z Belgii - Ear Damage (swego czasu b. popularna w kregach undergound)

Oprocz The Corpse, ktory zreszta roznie byl okreslany dorzucilbym jeszcze Od Jutra, SKTC, D.I.R.T. Od Jutra byl taki sobie, SKTC - plyta bardzo dobra, demo znosne, a D.I.R.T. troche nudny, ale uszedlbyl.
Mysle, ze pewnie do tego nurtu lapalby sie jeszcze np. Nadzor, ktorego mam demo gdzies, ale tak syfnie nagrane, ze nic nie slychac prawie.
Stuck on Ceiling to tez byl crossover i to calkiem niezly.
Byla jeszczcze Kara Smierci z Dzierzoniowa, ktora grala swietny mix HC i metalu, ale to byly juz srednie tempa i wolne nawet, aczkolwiek to byl jeden z moich ulubionych zespolow lat 90-tych. I do tego dobre teksty. Mysle, ze gdyby pojawili sie 10 lat pozniej to wiele osob narobiloby w gacie.

Szkoda, ze czesc z tych zespolow jakos sie rozsypala i ciekaw jestem czy ktos z tych ludzi cos jeszcze robi zwiazanego z muzyka, scena czy czymkolwiek. Moze ktos wie?

faworyci: orange 9mm, leeway

ej, mam jeszcze biznes do was kumaci :slight_smile:

gdzie można wyłapać jakiś merch CHARLES BRONSON ???

oczywiscie chodzi mi o bend … :slight_smile:

Ja polecam z tego typu rzeczy :

:arrow_right: Lawnmower Dath

Miodzio muza !

:smiling_imp:

ja bym tam stuck on ceiling crossoverem nie nazwal, to dla mnie raczej jakies ekstremum bylo (a jeszcze bardziej kultowa Bomba w torcie), sktc bylo takie se, ale the corpse do dzis gdzies mam i czasem puszczam ze zdartej tasmy.

[quote=“8 is gr8”]ej, mam jeszcze biznes do was kumaci :slight_smile:

gdzie można wyłapać jakiś merch CHARLES BRONSON ???[/quote]

sprobuj w trujacej fali, cos tam kiedys mieli

koszulke na bank mają, ale cd nie widze :frowning:

kiedys tam bylo discography na pewno, moze to miec pewnie jeszcze w zbiorach NNNW albo refuse, ale on ma ostatnio zjebane www, wiec tez nie wiem.

zapomnailem jeszcze o tym bandzie - das-oath.com/ , tez dobry

dla leniwych:
das-oath.com/GFX/TheOathTrack1.mp3
das-oath.com/GFX/TheOathTrack2.mp3

spoko, poszukam, bo właśnie o discography mi chodzi, thx !

Czek diz aut mada:

Municipal Waste
moze nie stare, ale bardzo w starym stylu…

Holier Than Thou
tez nie za stara kapela… ale daje rade

a slashing death pamietcie? hehehe
tyz dobry bend. docent w vaderze gra(ł):slight_smile: na garach

jak Ci wchodzi charles to czeknij w istocie the Oath - ten sam wokal Mark McCoy. Heh, Tobie na pewno podejdzie japanese 10" hehehe jesli chodzi o cover art.

Holendrzy ze Skulls and Flames serwowali przyzwoity bandana thrashcore.

Tear it up jest w pyte, choc to tradycyjne granie blizej BF + NA

hiszpanski cinder z fastcore’a jest wporzo…

jest tego scierwa troche…

skull and flames nie grali czasem kiedyś na twoim gigu w nutkach ??? jeśli to to, to zajebisty band :slight_smile:

a nie wiesz przyapdkiem gdzie moge kupić “discography” charlesa ?

jesli szukacie aktualnych rzeczy na scenie thrash core, zlookajcie stronki takie jak:
www.625thrash.com
www.sixweeksrecords.com
www.deepsixrecords.com
www.sound-pollution.com
i przejrzyjcie ich linki…jest tego naprawde pokazna ilosc

Ja czekam na material shackled down!Nadal pamietam ich zajebisty wystep u mnie na wiosce :wink:.

8isgr8, moge ci opchnąć badzika Charles’a za ummm… powiedzmy 10zł :smiley:

wsadź se w dupe badzika, możesz mi opchnąć koszulke, choć i tak by była na mnie za mała :smiley: