[ crossover ]

“crossover sucks!” hehe.

a powaznie, leeway rzadzi!

Crossover - muza mojej mlodosci :slight_smile:
Od Jutra to byl jeden z najlepszych bandow - rozsypal sie przy mega materiale, a to co wydali to byla lipa ktorej wstydzili sie tydzien po wydaniu.
A z USA polecam Ludichrist. Pozatym rzadzily bandy w sylu Attidude Adjustment, Cro mags, Leeway.
Ktos pisal o orange9mm - tocto nowa szkola 10 lat po erze crossover. cos chcecie wiedziec piszcie.
PS najwiekszy w PL byl The Corpse, A SKTC bylo nudne i przekombinowane choc bardzo ich szanuje jako ludzi.

Z tych nie wymienionych na mysl przychodza mi tylko ostatnie plytki Stuck Mojo. “Declaration of a headhunter” da sie jeszcze słuchac. Mieszanina rock’a z rap/corem + resor z ‘grołlem’…

stuck mojo ma tyle wspolnego z crossover co korn z hardcorem

a cryptic slaughter albo nuclear assault?

Ostatnie cd’ki (“DoaH” i “Violate this”) to crossover pełna gebą - totalna wymieszka…

Cos sie chlopakowui popieprzylo.
Crossover to nie mieszanina czegokolwiek z czymkolwiek lecz mieszanka HC z metalem tak jak robilo sie to w latach 80tych i poczatku 90 tych, Taki specyficzny sound. Tu dowalilbym 2-gie COC i 2gie i 3cie Agnostic Front. SOD/MOD to byla lipa komercyjna i to krecilo kolesi od metalu.
Wreckin Crew - tez bylo OK.

rotfl, od kiedy crossover nie jest muzą lepioną z kilku gatunków?

mowisz o stylu czy o doslownym tlumaczeniu - bo wedlug tego co wysmarowales to Norbi to tez jakistam crossover. Gdybys w tamtych czasach kumal cokolwiek z HC myzyki nie pisalbys takich rzeczy. A bylo to dosc dawno - jak w 1991 bylem na Cro mags to gatunek byl juz mocno zmeczony.
A dotyczy to pojecie wzajemnego przenikania sie Hardcore we wczesnej ostaci (o nowej szkole nikt nie sluszal a Revelations wydawalo SE) z Thrash metalem.

@ MARCIN07
jesli twój podpis jest na serio, to mnie smieszy.
mam 20 lat i co kurwa? jestem teraz gorszy, bo jestem jakies 6 lat w hc? haha

[quote=“xpolax”]@ MARCIN07
jesli twój podpis jest na serio, to mnie smieszy.
mam 20 lat i co kurwa? jestem teraz gorszy, bo jestem jakies 6 lat w hc? haha[/quote]

Wiekowo na serio. Ne jestes gorszy, ale zobaczymy za 14 lat czy dalej w tym bedziesz mam nadzieje ze tak. Na razie rozbawil mnie ten temat. A podpis na dole jest tak samo glupi jak i reszty “twardzieli” z tego forum

crossover, czyli thrash + hardcore, o takie coś mi chodzi, nic innego, tak było na poczatku, a obecne użycie tego słowa to totalne wypaczenie jego znaczenia

a ty marcin wrzuć na luz, no i faktycznie, podpis masz słaby…

no wlasnie tak mi sie wydaje ze jest glupi. byly takie przypadki na innym forum, ze goscie który sa juz od 100 lat na scenie pierdolili, ze kiedys bylo lepiej i napierdalaja sie z str8 edzów, a kiedys sami nimi byli i takie tam…
wiec wolalem sie upewnic :wink:
pozdro

No podpis faktycznie bez revelacji. Nie chce mi sie troche w te 20 lat wiezyc. Wpisz 15 - bo to bardziej wiarygodne :slight_smile:

niestety prawdziwe 20 lat - 84 rok to byla pamietna i mocno swiadoma. E no chlopaki ja jestem wyluzowany a podpis i tak wkrotce zmienie. Primek dal mi kiedys ten link i od czasu do czasu poopowiadam wam troche starych historii.

dziadku opowiedz nam bajke ?

nie, sypne piaskiem po oczach.

PS to raczej sklonnosc do DDR dobranocek :wink:

“dziadku drogi dziadku, my nie chcemy jeszcze spać…” :stuck_out_tongue:

A wracajac do sedna tematu - kochane bylo Accused.
Pozatym cale szczescie unixpunx ruszyl i mozna uzupelnic zaleglosci ze staroci.
A co do wieku i stetryczenia to walsnie odkrylem ze Jingo de Lunch to byl band z 86 roku a mielismy ta plyte zaraz po wydaniu i wcale nie byla to jakas pierwsza plytka ktora mielismy. JDL to taki swego czasu modny niemiecki bendzik z amerykanska wokalistka.
Ekipka z mojego cudownego Pruszkowa to goscie po 35-37 lat.

HERESY było bardzo ważną załogą grająco crossover, myslę z FILTHY CHRISTIANS także, część z nich zasila obecnie Bruce Banner, właśnie ich LP ukazał się w 625. Dobre było RIPCORD z UK, oraz Niemieckie IMPULSE MANSLAUGHTER…Ze Stanów to LIFE SENTENCE to klasyka na miarę DRI, polecam takze ADRENALIN OD ich reedycja właśnie w Relapse Records się ukazała, oraz CRYPTIC SLAUGHTER dwie pierwsze płyty tez w Relapse są wydane ponownie z fajnym artworkiem. Dla tych co lubia bardziej grindowy thrash to polecam klasyków gatunku REPULSION…s’thrash’nie tego duzo…Miłego zaciągania i odbioru…Love. Peace. 666