[ crossover ]

[quote=“Boston71”]Ja ostatnio katuję Wasted Youth “Black Daze”. Jak ktoś nie słyszał to polecam sprawdzić.
youtube.com/watch?v=70H0ucLW9is[/quote]

natomiast wcześniejsze nagrania to klasyczny LA punk.

wydaje mi się, że dotychczas nie było wspomniane o Heibel, więc takie małe przypomnienie:
youtube.com/watch?v=JxKHJ2oa34I

no i jako, że nigdy nie należałem do frakcji DRI, mój the best w tym temacie to C.O.C. “Technocracy”.
“Hungry Child” i “Happily Ever After” mogą lecieć w kółko :smiley:

Natrafiłem na kapelkę CRIPPLED FOX. Są deskorolki, jest Venice Beach, jest szybko i do przodu :wink: To co lubię :exclamation:

youtube.com/watch?v=nc2pkLlexJk

youtube.com/watch?v=NjIzFErP3LI

Zespół już jakiś czas istnieje ale ja odkryłem go dopiero teraz. Pochodzą z Detroit i grają wściekły, apokaliptyczny crossover/hardcore/thrash przeplatany czasem blastami i różnymi mrocznymi wstawkami.

Chłopaki z San Francisco, grają na trzy gitary. Logo i styl ciut Power Trip przypomina ale ich granie jest zdecydowanie bardziej chaotyczne. Debiut wydało Revelation Records. Polecam.

“Guitars scream and solo, mixing the speed and chaos of Japanese hardcore, the crunch of Cleveland hardcore, the riffing and solos of thrash metal, and the pure, crushing power of the Floridian death-metal scene of the '90s.”

Wkrótce wychodzi album “Welcome to Venice” autorstwa Rica Claytona z No Mercy.
image

Artist and musician Ric Clayton has been at the flashpoint of several cultural movements originating in Venice, California.
His black and white illustrations for thrash punk band Suicidal Tendencies are instantly recognizable around the world. Clayton not only created the logo but also much of the early artwork for the band.
Clayton was in the mix just as punk and metal cross-pollinated in the early 80s, but he also stood at the crossroads of the Dogtown skating scene and cholo culture in Los Angeles.
Impossibly, Clayton embodied and portrayed all of these movements simultaneously in his artwork.
In Welcome to Venice you’ll enjoy a generous serving of this riveting artist’s output, including fliers and album artwork for Venice bands such as Neighborhood Watch, Excel, Against, Beowülf, No Mercy and naturally, Suicidal Tendencies.

Nówka sztuka od LUICIDAL to “Born in Venice”, a na niej m.in.:

Dziwna jest ta wersja :confused: jakaś taka bez kopa;)

Bez kopa, bo z jutuba :slight_smile: Ale czy znowu taka bez kopa? Dla mnie ok.
Całe “Born in Venice” do sprawdzenia tu: