Crowbar

nie powiem mógłbym się załapać:-)

no wlasnie taki czas na wydanie 'czegos’
liczylem na swieżynkę jakąs
ale reedycje takich zajebistosci tez niezle frykasy :slight_smile:

ja bym najpierw chciał to zobaczyc, metalmind serwuje najgorsze wydanie płyt jakie w życiu widziałem, auntentycznie nie kupuje wogóle ich płyt, ani tych które mają na licencji

[quote=“8”]

zapowiada wydanie

ja bym najpierw chciał to zobaczyc, metalmind serwuje najgorsze wydanie płyt jakie w życiu widziałem, auntentycznie nie kupuje wogóle ich płyt, ani tych które mają na licencji[/quote]

Wiadomo, odkąd pamiętam dziuba chuj. :smiling_imp:

widzialem w sklepie inne reedycje klasykow z Roadrunner (m.in.: ratos de porao, pestilence, gang green) w digipakach MMP, recznie numerowane, limit 2k z bonusami ale sugerowana cena 50 zl :open_mouth:
sam nie mam nic z MMP w domu ale gadalem z jednym metaluchem i byl podjarany tymi wydawnictwami pomimo ceny, MMP wyczuli, ze moga zarobic na kolekcjonerach hehe

Pestilence faktycznie jest ładnie wydane - wiem bo mam.

jak bedzie tak wydane jak box Karma To Burn to nawet nawet, box Karmy im sie udal…

no to moze sie teraz do tej serii reedycji przyłożył, zawsze odpierdalał chujnie jak trza
ale kurwa czemu te obsrane digipacki?

Ja wolę obsrane digipacki. :unamused:

boś buc :wink:

a tak serio w wiekszosci digipacki sie szybko “zuzywaja”, nawet jak sie o nie piknie dba

“Time Heals Nothing” mam na orginale z Pavement/BulletProof Rec. a Dziuba chuj, zniczył moje dzieciństwo skurwiel :smiling_imp:

[quote]21.04.2010
Kraków “Studio” ul. Budryka 4

22.04.2010
Warszawa “Progresja”[/quote]

ooo to moze do wawy sie uderzy :slight_smile:

Kurwa, tak, tak, taaaaaaaaaaaaak!!! Ale się właśnie obsrałem!

JA PIERDOLE ! ! ! ! !

21.04 - AFI
22.04 - CROWBAR

[size=200]BÓG JEST![/size]

Finansowo w kwietniu chyba nie wydolę na te wszystkie koncerty… Mam nadzieję, że chociaż część biletów za friko gdzieś się dorwie. No, ale na Crowbar trzeba iść!

to jedno z moich, nie wielu już niestety, nie spełnionych jeszcze marzeń koncertowych. kurwa jest opsranie zbroi pełne, bo crowbar nie za często zapuszcza sie w europe, ostatni raz chyba tu w 2004 albo w 2005 byli, a i daleko wtedy

Tylko, że jak zobaczyłem info Patryka, że razem z Sepulturą to mi mina trochę zrzedła…
Znowu trzeba będzie zapłacić więcej forsy za kiepskiego headlinera…

prosze cie, sepultura sie rozpadła w 97 :smiley:
no ale niestety zapewne cena bedzie wyższa. z drugiej strony na sam crowbar by chyba tłumów nie było, a szkoda żeby chłopaki z snm i knockout dokładały. sie wyjdzie po crowbar i luz :slight_smile:

[quote=“8”]prosze cie, sepultura sie rozpadła w 97 :smiley:
no ale niestety zapewne cena bedzie wyższa. z drugiej strony na sam crowbar by chyba tłumów nie było, a szkoda żeby chłopaki z snm i knockout dokładały. sie wyjdzie po crowbar i luz :slight_smile:[/quote]

Sie wie! 8)