Crowbar

nie byłbym taki pewien, “Sepultura” często gra u nas a Crowbar obroniłby się sam, na fali popularności Downa

sorki, ale NI-HU-JA :laughing:

CROWBAR przewyższa DOWN o 4 ligi :slight_smile:

rzekłem.

[quote="=howitzer="]CROWBAR przewyższa DOWN o 4 ligi :slight_smile:

rzekłem.[/quote]

Stopro poparcia.

[quote=“xkordix”]

sorki, ale NI-HU-JA :laughing:[/quote]

Crowbar niestety to jest niszowy zespol, podejrzewam ze niektorzy fani Down to nawet nie wiedza,ze Kirk ma jakiś tam zespół

słowo :unamused:

[quote=“Seba”]

sorki, ale NI-HU-JA :laughing:

Crowbar niestety to jest niszowy zespol, podejrzewam ze niektorzy fani Down to nawet nie wiedza,ze Kirk ma jakiś tam zespół[/quote]

no i dobrze. Będzie mniej studentów na koncercie :slight_smile:

rzekłem.[/quote]

jak to sie mówi - SŁOWO
nie wiem jak ty howi, ale ja bede płakał na tym koncercie ze szczescia :laughing:

[quote=“8”]

rzekłem.[/quote]

jak to sie mówi - SŁOWO
nie wiem jak ty howi, ale ja bede płakał na tym koncercie ze szczescia :laughing:[/quote]

ja się poryczę dzień wcześniej na AFI :slight_smile: Na CROWBAR prawdopodobnie tylko jak zagrają “Reborn through me” :slight_smile:

postanowilem sobie odswiezyc tych sludgege/stoner bastards i przychylam sie do tych wszystkcih “ochów” i “achów” :> zacny band

[quote=“Firestorm!”]

rzekłem.[/quote]

Stopro poparcia.[/quote]

Słaby ten żart :mrgreen:

najpierw piszesz, ze nie lubisz B4B, potem nie pasi CROWBAR… Lublin przeprasza za ElSadistico - nie znam Cie juz :laughing:

CROWBAR rządzi ale Down rządzi trochę bardziej :mrgreen:

ps
A 1. płyta - NOLA jest najlepszą płytą rockowo/metalową na świecie.

Ja też wolę CROWBAR, bo ich płyty wgniatają w całości, a Down pozwalają sobie na zapełniacze niestety.

down to down a crowbar to crowbar ja tam nie widze wielkiego podobienstwa…
wole down bo tam gra jimmy z ehg… :smiley:

dokladnie down to down a crowbar to crowbar
nash, co jesli na jednej plycie zagral jimmy ?( yy jesli nie skonczylo sie na broken glass to odd fellows rest byla z bowerem wlasnie ) :slight_smile:
szczerze ja wlasciwie do kazdej plyty obu kapel mam sentymentalne podejscie, starajac sie obiektywnie spojrzec i wyszukac ‘zapelniaczy’ w downie to na trzy plyty czyli kilkadziesiat utworów jest tylko jeden utwór który mi się nie podoba i mógłbym go nazwać zapełniaczem bo poprostu nie pasuje do reszty numerów, jest to Stained glass cross z II …damn zawsze przewijam na następny

zgadzam się z Tobą brachu
weźmy np ostatniego Downa - są hicory prze mocarne, które wychodzą rewelacyjnie na żywca
ale na płycie jest także parę gniotów, które ewidentnie się nie bronią
a płyty CROWBAR (co prawda nie mam wszystkich, ale te co mam + numery poznane gdzieś tam) niszczą bez wyjątku :smiley:
oba bandy są super, ale wybieram bez problemu Crowbara :wink:

no tak…ale na zywo widzialem go z downem hehe
jakie zapelniacze??
chlopaki sobie jamowali,palii weed i tak wyszlo :smiley:

o niewielu istniejących zespołach można to napisać

kult :bulb:

[quote=“Nash Bridges Team”]no tak…ale na zywo widzialem go z downem hehe
jakie zapelniacze??
chlopaki sobie jamowali,palii weed i tak wyszlo :smiley:[/quote]

wiem wiem , czytalem o tym też i na prawde brałem pod uwage ten psychodeliczno stonerowy klimat ale nie dzierże tego numeru nawet kiedy leci a ja sobie wyobrażam zbakaną facjate kirka sasquacha :stuck_out_tongue: