D.O.A. - Treason [2020]

trochę mniej czadów, a jakby więcej ska niż na ostatnich płytach. ale jest spoko.
kawałek z Biafrą:
youtube.com/watch?v=1ogroYbbTYg

Nawet nie wiedziałem, że taka płyta wyszła. Strasznie zacofany jestem. Dzięki za info.

fajny ten kawałek z Biafrą

Te dwie firmy nie potrafią nic spieprzyć. Mogliby powtórzyć znowu jakąś wspólna płytkę:)

szkoda…
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207767_10151337399844704_443241875_n.jpg

“Joe is going to try his hand at fighting the system from the inside! He’s running for a seat for the NDP in his local riding. ~ Shane (D.O.A. WebMaster)”

o rany, przy calym szacunku dla JB i DOA, ten kawalek jest koszmarny.
zainteresowanym polecam film “Bloodied but Unbowed” - wtedy to byl czad !

Nie żyje Dave Gregg:
idioteq.com/long-time-doa-gu … rt-attack/

“Dziadki” mają nową split 7" z The Diders z Chin. Wydał label z tej właśnie krainy.

Jako ignorant (nie Steve bynajmniej) chcę zapytać o tą historię z rozwiązaniem D.O.A. W wywiadzie dla Pasażera, Shithead zapowiadał, że tour sprzed 4 czy 5 lat był ostatnim, w tym roku znów grali w Polszcze, teraz wydają split. O co kaman? Zbierają środki na nowe wybory?

Może po prostu nie umieją przestać? :wink:

Wychodzi na to, że ciągle robią swoje - kapeli stuka w tym roku czterdziestka, a 4 maja wychodzi “Fight Back”, oczywiście w Sudden Death Records.
image

2 Likes
1 Like

Padło już w temacie [*], że Randy w niebie. Dla odmiany to, co było wcześniej czyli Randy i Alicja w piekle:

edit 2019
A tu z kolei swiezy klip do kawalka z zeszlorocznego albumu:

8 sierpnia - W-wa, Poglos!
9 sierpnia - Bielsko-Biala, Rude Boy!

Tegorocznych newsow ciag dalszy - wlasnie wyszlo takie cos:
image

Nowości z 2020, ale dotyczące “Fight Back” - kolejny clip:

3 Likes

Rock Na Bagnie 2020

1 Like

No i mamy zapowiedź płyty “Treason”:

1 Like