[ death metal ]

Nie wiem jednak czy nie doszli do ściany. Po pobieżnym słuchaniu na trzech kawałkach zawiesiłem ucho, więc widzę w tym przewrotne podobieństwo do “Illud” :wink: Odpaliłem później całość w tle, ale przestałem w ogóle zwracać uwagę. Jednak nie jest to ostateczna recenzja, bo słuchanie z netu się nie liczy :wink:

1 Like
1 Like

Jest polski akcent.

Nowy Pestilence moc!

Przy okazji warto sobie przypomnieć zremasterowane reedycje tych kultowych już dziś krążków.

A słyszałeś już całość?
Jeśli chodzi o mnie - “Spheres” to mistrzostwo galaktyk. Parę dni temu leciało na okrągło.

1 Like

Expulsion to all star najebujacy wysokooktanowy grajndujacy def,typy z Exhumed,Phopia,Repulsion,Noothgrush,Cretin…

Skoro padła taka nazwa jak wyżej, to ja wspomnę o moim ulubionym EXPULSION, co grał w zamierzchłych czasach, gdy hartował się svensk dödsmetal :metal:

Szykuje się dobry split.

1 Like

Z tego zapowiadanego niegdyś splitu z Wolfbrigade chyba już nic nie będzie, ale po kilku latach milczenia szykuje się kolejna cała płyta BENEDICTION.

1 Like
1 Like

Taka horda, 100% starej szkoły.

stary zrobiłeś mi dobrze tą kapelą, od wczoraj słucham wcześniejszego wydawnictwa i to jest piękna kosa. czekam na nowe z niecierpliwością

1 Like

Genocide Pact to chyba najlepsza rzecz, jaką wypuścił Relapse od dawna.
A gdyby ktoś przeoczył, to jest nowe Hooded Menace:

1 Like

Kolejne dwa, nowe killery. Przedstawiać nie trzeba.

1 Like
2 Likes

Najnowszy kawałek od Norwegów z In Vain.