[ death metal ]

Wokalnie drzewiej było lepiej, ale niezły ten “Release the Soul”. No i kolejni, którzy zapragnęli się ścigać okładką z Flotsam :sunglasses:

1 Like

Kolejny split 7" MASTER, tym razem z DISASTROUS MURMUR.
image

1 Like

Pełny debiut ekipy z Pensylwanii.

2 Likes

Po latach spekulacji, wiary/niewiary taki oto news:

Klasyk polskiego death metalu - debiutancki album VIOLENT DIRGE “Elapse” doczeka się w końcu oficjalnej reedycji nakładem Pagan Records.

Album, który miał swoją premierę 26 lat temu do dzisiaj pozostaje jednym z wyjątkowych osiągnięć polskiej sceny death metalowej. Łamiący standardy czasów w których powstał “Elapse” został zarejestrowany pod okiem i uchem Stana Bokowego w warszawskim CCS Studio, w grudniu 1992 roku. Za miks odpowiadał Adam Toczko z Modern Studio w Gdyni.

Zapowiadana reedycja będzie pierwszym, oficjalnym wznowieniem od czasu premiery w 1993 roku na kasetach wyprodukowanych przez Carnage Records.

1 Like

Czekam na tą płytę.

Szwecja:

Irlandia:

z nadciągającej płyty :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:

1 Like

Kolejny klip, od siebie dodam, że ta płyta to będzie w temacie dm mocny kandydat do płyty roku.

Zdaje się, że na tę płytę składają się kawałki z wczesnych lat działalności kapeli, które nie były dotychczas wydane.

To jest kapela z Rosji? Tak na marginesie, wokalista z mikrofonem i kabelkiem w plenerze jakoś skojarzył mi się z miśkami z Immortal biegającymi z gitarami po fiordzie :wink:

bingo mój kolego w przypadku Origin, a jeśli chodzi o kapele Venom Prison pochodzą z Anglii, a na wokalu jest była wokalistka z niemieckiego Wolf Down :grinning:

3 Likes

No to nieźle się popisałem z tym “wokalistą” :wink: Ogólnie kawałek nie zwrócił mojej szczególnej uwagi poza wspomnianym sztafażem :sunglasses:

cała płyta :sunglasses:

1 Like

Jak zwykle w podobnych przypadkach rozpętują się gorliwe dyskusje, ale tak czy siak płyta “Revelations of Oblivion” pod szyldem POSSESSED jest już faktem:

2 Likes

Kolejny band z panią na wokalu i zapowiedź nowej płyty.

Daje radę ten kawałek, najbliżej chyba stylistycznie jest EP’ki “The Eyes Of Horror”. Perkusja mocny old school, zarówno sposób gry jak i brzmienie.

1 Like

Wlasciwie od razu rzuca sie w uszy, ze to moze byc Possessed :wink: najbardziej chyba za sprawa wokalu, ale z instrumentow tez sie ulatniaja te “opetane” wibracje :wink: Szkoda troche, ze na okladce znalazlo sie takie rokoko, a nie cos prostego i uderzajacego jak na “Seven Churches” :wink:

1 Like
1 Like

NOCTURNUS… AD… “Paradox” leci na Ziemię :wink:

1 Like