[ death metal ]

cuchnąca świerzynka do Triumvir foul !

1 Like

Tronos, the new band featuring bassist Shane Embury (Napalm Death, Brujeria), producer Russ Russell (At The Gates, Napalm Death) and drummer Dirk Verbeuren (Megadeth, ex-Soilwork).

Nie wiem jak określić tę muzykę ale death metal to nie jest. Fakt że jest tam Shane i Dirk to za mało.

1 Like

Masz rację bo zasadniczo tylko początkowy riff można jako tako podpiąć pod ten gatunek. Zasadniczo z takimi projektami zawsze jest tego rodzaju problem jak je sklasyfikować.

Numer poniżej ma dla odmiany w sobie coś z Killing Joke, późnego Amebix czy Tau Cross.

kolejny utwór :wink:

1 Like

Album nr 3:

1 Like

Nowy klip.

2 Likes

Narobili tych klipów już prawie do połowy płyty - może w planach jest jakieś dvd?

1 Like

Wyszedł niezły wałek, więc ważne sprostowanie - Mitch Harris na FB:

DEFECATION TOTAL SCAM official statement recent by Metal Bastard Enterprise (the 7’ep Reborn and the album Killing With Kindness)
People keep asking but - I AM NOT INVOLVED, this is NOT official.
How could someone just claim the name and logo without permission?
I did not record this material, nor did Mick Harris (as far as I am aware.)
People need to know about this because this label Metal Bastard Enterprise (Ex-Turbo Records) is very fraudulent in every way.
They scammed small, unknown underground bands too.
I feel sorry and apologize for anyone who may have lost money buying this crap.
I cannot believe that Nuclear Blast and other labels would openly distribute this through Universal. It’s Sacrilege…
Here is a link if you’d like to preview some guitar played on keyboard with bag pipe guitar solos, drum machine and voice processer, ahahahaha.
Not me, sorry, Even with the Napalm Death title “Killing With Kindness” & Sargent-D artwork.
However, I do have something exciting coming soon. Please share. Thank you.

1 Like

Nowy kawałek.

1 Like

Gdybym mial czas na death metal to prawdopodobnie tego bym sluchal :slightly_smiling_face:

1 Like

No i pewne nawiazanie do Memoriam plus jesli ktos nie zagladal do tematu o Citizens Arrest - Andy Whale oraz Daryl Kahan wraz z trzema kolegami dzialaja rowniez pod szyldem DARKENED. Wkrotce EP:

…This is part of our continuing scientific research on eliminating humans from black metal. … :slight_smile:

1 Like

https://www.youtube.com/watch?v=myYOlvgcL_A

1 Like

O, zaskoczylo mnie to przebudzenie Cadaver. Myslalem, ze wczesniej pokaza cos ich koledzy z Fester. “…in Pains” dobra plyta.

1 Like

Wprawdzie nie dosluchalem do konca, ale to bez watpienia TEN Nocturnus :wink:

1 Like

Przedstawiać nie trzeba, dla mnie cios ten kawałek.

A tych Brytyjczyków nie znałem a maja już na koncie trzy płyty.

cała płyta :sunglasses:

1 Like