- Dr. Know -

W końcu ukazała sie w grudniu w Unrest Records dawno zapowiadana nowa płyta weteranów z Oxnard, California, klasyków nardcore czyli DR KNOW. Płyta nosi tytuł “Killing For God” i na razie jest chyba tylko na winylu, kilkanaście kawałków + covery Flipper, Dayglo Abortions i Motorhead. Mi podoba sie zajebiście, stare dobre brzmienie. Chyba jedna z lepszych płyt ubiegłego roku.
Tak, to ta kapela, w której śpiewa Brandon Cruz - vocal Dead Kennedys gdy grali w Polsce.

www.myspace.com/thisisdrknow
www.unrestrecords.com

img145.imageshack.us/img145/7972/drknowkillingyt4.gif

img145.imageshack.us/img145/2296/drknowlivepy6.jpg

gdyby ktoś robił zamówienie z Unrest to chętnie się podłącze, na razie niestety mam tylko wersję SLSK

tia, koncert w krakowie byl dosyc pocieszny :laughing:

czekam na cd

chyba póki co skorzystam z dystrybucji torrent, bo ciekaw jestem sacrafice :wink:

tez sobie sciagne i poslucham choc dr know jakos super mi nei lezy

Jak miałem jeszcze mleko (ale już sojowe) pod szczeniackim wąsem to myślałem, że płyta tego bandu to solowy album gitarzysty Bad Brains. Ściągnąłem z slsk rec. i zdziwiłem się, że tak mało chaotycznych solówek. :laughing:

Nie mialem do dzisiaj swiadomosci, ze w szeregach Dr. Know tez doszlo do rozlamu i powiedzmy “walki o honory”. Jak sie okazuje w pewnym momencie Kyle Toucher zrobil The Real Dr. Know, ale chyba wiele z tym nie podzialal. Z kolei ta bardziej aktywna czesc dziala od 2017 r. pod szyldem KNOW. I w tym skladzie jest wiecej oryginalnych typkow (Cruz, Hernandez, Mattaquin), ale w jego europejskiej wersji jest, i tu niespodzianka… palker Strength Approach oraz gitarzysta i basista z Scheisse Minelli. Takze niezla sklad(anka) :slightly_smiling_face:
Tu jest ich profil z mylacym na przodzie haslem “Unofficial”:

A tutaj ciekawy wywiad z Brandonem Cruzem o przeszlosci i terazniejszosci:
http://www.paradigmzine.com/brandon-cruz-know-interview

1 Like

A teraz historia oczami basmana:

1 Like

Fajnie się tam wtedy znaleźć:

1 Like