Drug Church [USA]

http://bandcamp.com/files/19/17/1917278642-1.jpg

drugchurch.bandcamp.com/
drugchurch.bandcamp.com/
drugchurch.bandcamp.com/

Póki co demo i trzy kawałki. Jest czad, czekam na normalne nagrywki.

podoba się, wokal ten sam co EOAY, więc źle nie mogło być

Bardzo fajne.

bardzo mi sie to podoba :smiley:

jestem zaskoczony, mega pozytywnie, choć bardziej End of a year mi podchodzi.

się zaraz obczai

edit: łoooooooł. słychać Quicksand!

10 sekund pierwszego kawałka i już pokochałem, hahaha.

Serio, ten materiał jest przekozakiem, zajawa jest, 3x “Unfulfilled”. A charakterystyczny wokal typa z EOAY tylko na plus w przypadku tego zespołu.

O, koncerty też są:
youtube.com/watch?v=org8dFkV6EU

fajne nawet bardzo :slight_smile:

jak ma ktoś coś poza bandcampem to PW.

Demo udostępnili klika dni temu, niestety nic więcej jeszcze nie ma. To dosyć świeży zespół. Pewnie trochę czasu minie, zanim nagrają pełny materiał. Jeżeli w ogóle. :slight_smile:

jest dobrze…

[quote=“dzordz busz”]jest dobrze…

[/quote]

jak ktoś posłuchał 1 minuty pierwszego kawałka, to rzeczywiście quicksand, ale potem wchodzi wokal i to wcale nie jest walter, a potem są jeszcze 2 kawałki i one ni chuja nie chcą brzmieć jak quicksand. ale ten początek pierwszego kawałka naprawdę fajnie brzmi.

Kawałek z nadchodzącego 7":

youtube.com/watch?v=JreAcIvrpms

Trochę Quicksand trochę nie, tak czy inaczej bardzo im to fajnie wychodzi.

punknews.org/article/47956

Today’s stream comes from Albany, NY-based Drug Church. We’ve got a stream of a new song entitled Northway. The track comes from their debut EP, Drug Church, which is due out July 10 on No Sleep Records.

youtube.com/watch?v=JreAcIvr … r_embedded

2013 byc moze ojro trasa.

Było by git. A co, będziesz woził?

S/T już krąży po sieci. Słuchając dokonań Kindlona i spółki to na pewno wspomnę zarówno o Self Defense Family jak i o Drug Church przy podsumowaniu drugiej dekad muzyki w XXI wieku. Chcę tego więcej :exclamation:

znalazłem tylko jeden i to martwy :confused: mógłbym prosić sprawny? :slight_smile: