Early Graves [USA]

słucham własnie ostatniego albumu sobie
i jest mega …

jak ktoś lubi disfear, entombed i ogólnie brud hardcore metal jazde to łyknie bez popity

http://mediapix.ru/pics/60199674b784d4816c044f0fe115d55b.jpg

myspace.com/earlygravessf
myspace.com/earlygravessf

DOBRE! :smiling_imp:

Wow , robi wrazenie, powala “eleganckim” brzmieniem. Zabieram sie za ten album od razu :exclamation: :smiling_imp:

zajebiste!

syf, brud i malizna :smiling_imp:

Nie ma w tym ani Ento ani Disfear, jest za to slabe brzmienie i kupa nudy :smiley:

perrin lukaj gg :smiley:

mzks - a co pat tak stwierdził? :smiley:
dobre dobre jest, słuchaj ! :wink:

w/w kapel nie czuję ale to nie zmienia faktu ze ZAJEBISTE !
przynajmniej na ms :wink: zaraz zabieram się do całości :slight_smile:

[quote=“KonowaLow”]perrin lukaj gg :smiley:

mzks - a co pat tak stwierdził? :smiley:
dobre dobre jest, słuchaj ! :wink:[/quote]

Oczywiscie, ze tak. Do tego wszyscy inni moi starsi koledzy, dlatego trudno zebym napisal cos innego!

No mistrz kapelka.

Moj mlodszy kolega ma racje, pozostaje mi sie wiec tylko zgodzic (OK, co do Entombed nie bede sie wypowiadal, bo sam poza pierwsza plyta nie slucham, ale Disfear?) :laughing:

a dlaczego ten pan tak krzyczy? :laughing:

całkiem fajne… z czasem mnie nudzi, ale ogólnie wporzo

Kuuutax, szukam ich płytki od jakiegoś czasu i nie moge nidzie znaleźć, ktoś by zapodał linkiem na pw to bede bardzo wdzięczny.

cudne!

Niedawno dopiero udało mi się zakupić ich pierwszą płyte. Robi loda ślicznie. Mam nadzieje, że ta zrobi mi z połykiem.

http://1.1.1.4/bmi/i36.photobucket.com/albums/e19/deaditerecords/EGgonermyspace-1.png

Early Graves ‘Goner’

wszyło nowe, można juz dostać, z połykiem może nie robi, ale przynajmniej sie stara

metalunderground.com/news/de … wsid=58521

Dosyć dziwne zagranie :

[quote]No Sleep Records has signed San Francisco metal band Early Graves. The group will enter the studio in July to record their No Sleep debut, which hit streets this fall.

Formed in early-2008, the band released two albums with Iron Clad Recordings prior to the tragic death of singer Makh Daniels. After a year of uncertainty, the band soldiered on with John Strachan (of The Funeral Pyre) taking Daniels’ spot.

Earlier this year Early Graves began writing and recording demos for a new album, their first with Strachan.

“After enduring every shitstorm the proverbial ‘universe’ can throw at us for last few years, we are extremely excited to be releasing our new batch of burners on No Sleep Records,” say guitarist Chris Brock. “No Sleep Records may not seem like a likely landing spot for a band like us, but Chris and No Sleep release music that they care about and want to work with, which is something we can definitely get behind. I won’t bore with you with a ‘our new album sounds like mixed with this mixed with that’ or ‘it’s heavier, faster, more melodic’ bullshit, but I will say that we are happy to be releasing it with a label that likes it as much as we do.”[/quote]

Pachnie małym konfliktem z Southern Lord czy coś.

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gF8rzVjVWas

Nowy kawałek.

nowa płyta “Red Horse” już do dorwania.