Envy [JPN]

Envy - Abyssal (EP) [2007]

http://mediaportal.ru/uploads/posts/2007-11/1194331275_eeedd08763439fd408862a9b4e092c34.jpg

Envy - Transfovista [2007] (DVDA)

http://mediaportal.ru/uploads/posts/2007-11/1194772860_00-envy-transfovista-dvd-2007-front-ukp.jpg

obie rzeczy sa juz do zassania

narazie badam epke :slight_smile:

ueee myslalem ze piszesz o tym envy z bulgarii

Bułgarii?

Jest tylko jedno, prawdziwe, Envy. Japońskie. ;]

myspace.com/envyhardcore

widziałem ich w poniedziałek w Lipsku. pięknie. do tego w zajebistym miejscu.
chcą do Polski przyjechać następnym razem.

[quote=“gajwer”]widziałem ich w poniedziałek w Lipsku. pięknie. do tego w zajebistym miejscu.
chcą do Polski przyjechać następnym razem.[/quote]

rób envy w krk pliss
Abyssal daje rade

dubel bubel

mógłbym prosić na priv? :]

[quote=“gajwer”]widziałem ich w poniedziałek w Lipsku. pięknie. do tego w zajebistym miejscu.

ja tesz ja tesz:) kapela po prostu rozjebala mnie brzmieniem, muza i klimatem. do tego jeszcze ta niesamowita miejscówka - podobno najstarsze niemieckie kino. Po prostu miazzzzga :exclamation: :exclamation: :exclamation:
A ostatnie nagrania po prostu miażdżą i tyle :laughing: :laughing: :laughing:

[quote=“FooL FoR A LifetimE”]

rób envy w krk pliss
Abyssal daje rade[/quote]

“Abyssal” przez swą przewidywalność zdecydowanie mnie nie porywa, ale z chęcią zobaczyłbym Envy na koncercie. :slight_smile:

lvmen lepszy. ale szacun za okładkę z tirem, co jedzie gdzieś w oklahomie.

neurosis lepsze :smiling_imp:

ze co? na ktorej plycie taka okladka? :wink:

poza tym co oni maja wspolnego z lvmen i neurosis?

[quote=“lul”]

poza tym co oni maja wspolnego z lvmen i neurosis?[/quote]

Hehe, coś czuje, że tu powtórka z opcji choćby np. z Maintain, gdzie pod jedną nazwą działają dwa zespoły grające zupełnie co innego :wink: :unamused:

[quote=“Firestorm!”]

poza tym co oni maja wspolnego z lvmen i neurosis?

Hehe, coś czuje, że tu powtórka z opcji choćby np. z Maintain, gdzie pod jedną nazwą działają dwa zespoły grające zupełnie co innego :wink: :unamused:[/quote]

Ja tu czuję, że jak gitary bez przesterów, to od razu Neurosis :wink:

Okładka z Insomniac Dose miała jakąś ciężarówkę - niw wiem czy czy w Oklahomie - nie napisali :smiley:

Jeszcze godzinka i bede mogl posluchac , can’t wait :slight_smile:

dobra płyta
mam ją od jakiegoś czasu i zachwyca :slight_smile:

Nie jestem wielkim fanem Envy, pojechałem z ciekawości, ale koncert wielki mistrz. Do tego mistrz sala, nie jakiś klub z barierkami, ale coś w pół drogi między skłotem, a klubem. Czyli sala “skłotowa” - bardzo surowa i stara, sprzęt profesjonalny :slight_smile:

“Mondo” w domu lepsze od płyt Envy. Ale koncerty obu zespołów to zupełnie inna bajka. Tzn. i Envy i Lvmen wypadają znakomicie, nie da się jednak tego porównać. Zupełnie inne rodzaje szaleństwa.