[ europejskie puchary piłarskie ]

Nowy sezon się zaczyna - a Wisła jak zwykle ma pecha w losowaniu - tym razem trafili na kolejnego potentata zza naszej wschodniej granicy - Skonto Ryga - będzie ciężko :wink:
No ale tak serio to chyba Levatia się nie powtórzy…

moze bedzie ładny tryplecik krajów nadbałtyckich:
legia@wilno
wisla@tallinn i wisła@ryga

[quote]legia@wilno
[/quote]

ten chyba raczej bez kibiców LW :laughing:

sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-e … omosc.html

apeluję o wklejanie wiadomości z takich serwisów, w których nie ma pod artykułem komentarzy użytkowników :slight_smile:
śląsk trafił zajebiście.

[quote=“4Q”]apeluję o wklejanie wiadomości z takich serwisów, w których nie ma pod artykułem komentarzy użytkowników :slight_smile:
śląsk trafił zajebiście.[/quote]

Wejdź na jakiś forum kibicowskie ogólnopolskie tam zapewne będą same przyjemne komentarze.

J…psy

Jak ktoś sprytnie wyliczył na forum Jagiellonii:
9000 km w jedną stronę (jadą autem/busem/rykszą).
~ 3000 zł za przelto w obie strony samolotem.
Dziękuję.

Czekam na drugą rundę :wink:

Btw. jeśli ktoś zdecyduje się jechać, będzie to największa odległość, którą musieli pokonać za swoim rodzimym klubem kibice z Polski…

[quote=“blackstock”]Jak ktoś sprytnie wyliczył na forum Jagiellonii:
9000 km w jedną stronę (jadą autem/busem/rykszą).
~ 3000 zł za przelto w obie strony samolotem.
Dziękuję.

Czekam na drugą rundę :wink:

Btw. jeśli ktoś zdecyduje się jechać, będzie to największa odległość, którą musieli pokonać za swoim rodzimym klubem kibice z Polski…[/quote]

Na pewno znajdzie się kilku desperatów którzy pojadą, Jaga ma mocną ekipę wyjazdową.

Może niekoniecznie mocną, bo w minionym sezonie zdecydowanie obniżyliśmy loty w kwestii wyjazdów. Natomiast wiem, że już się odbyło spotkanie, wyjazd napewno będzie organizowany, zależy tylko jakim źródłem transportu. Więc na 0 wyjazdowe liczyć chyba nie należy :wink:

No to kurwa Śląsk ładnie trafił…

Byłoby miło zrobić niespodziankę, ale będzie ciężka przeprawa.

YVCREW - ja po prostu zawsze jak wejdę na onet to obiecuję sobie, ze nie zjadę na dół na komentarze i nie daję rady a potem się wkurwiam :slight_smile:

wyczytałem, że z dundee utd to będzie rewanż śląska :slight_smile:
najłatwiejszy dojazd i najciekawsza ekipa pod względem kibicowskim.

[quote=“4Q”]YVCREW - ja po prostu zawsze jak wejdę na onet to obiecuję sobie, ze nie zjadę na dół na komentarze i nie daję rady a potem się wkurwiam :slight_smile:

wyczytałem, że z dundee utd to będzie rewanż śląska :slight_smile:
najłatwiejszy dojazd i najciekawsza ekipa pod względem kibicowskim.[/quote]

Mam to samo, ale można naprawdę nieźle się uśmiać czasami :wink:

Ja liczę że Śląsk zrobi niespodziejewanke.

Fajnie, że WKS trafił na szkotów. Zobacze fajny mecz, ciekawą drużyne, a nie jakieś wynalazki z krańców świata… :slight_smile:

sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-e … omosc.html

woja polsko polska taa… :wink:

[quote=“4Q”]apeluję o wklejanie wiadomości z takich serwisów, w których nie ma pod artykułem komentarzy użytkowników
śląsk trafił zajebiście.[/quote]

trafil mega! konkretna okazja zeby wspomoc braci hehe

ps. nazwy klubow piszemy duza litera :laughing:

Jaga prawie się zbłaźniła wczoraj…czekam na więcej :smiley:

Rewanz jagi to bedzie niezla afera :slight_smile: Ciezki wyjazd maja.

Borat pozdrawia Białystok (już 1:0)…wczoraj uśmiałem się z Miszcza Polski, który kontrolnie poległ w Rumunii.
jest fajnie,po staremu…ale z aspiracjami :laughing:

0:2 już :laughing: