[ europejskie puchary piłarskie ]

Po co ja tu wlazłem, teraz do 15 będę walczył z wilczym głodem.
Cykl skojarzeń:
Legia, Zarzeczny, tłuste frytki z Maka …

piast żondzi :smiley:

Ktoś oglądał dzisiaj Legie? Jak dla mnie to powinna przejebać ze 3:0. Pierwsza połowa to kopanina straszna w drugiej połowie nieco lepiej, bramka na 1:1 jak dla mnie ze spalonego. Myślę że jest szansa na przejście do następnej rundy.

ja pierdole! Wawrzyniak, jak na razie, najlepszy na boisku… i to wystarczy za komentarz.

Legia to ma więcej farta niż umiejętności. Grali taką padakę, że głowa boli. Nawet jednego gola nie byli w stanie strzelić ale udało się, awansowali. Szkoda gadać

Czekam na Celtic :smiling_imp:

jesli legia warszawa to najlepsza druzyna w polsce to wspolczuje fanom tej ligi i jakiegokolwiek klubu w kraju,ze skazuje sie polskich kibicow na taka mordege.pozniej sie dziwic,ze reprezentacja gra taki piach.widzialem,niestety cala 1 polowe tego “meczu” i chyba transmisja z rozgrywki szachowej bylaby ciekawsza.dno i pare metrow mulu,pilka odskakuje,zero pomyslu etc.oby druzyny pokroju viktorii pilzno czy steauy bukareszt zaaplikowaly legii pare bramek i wybily z glowy harce w lidze mistrzow.

Już sam nie wiem, ile razy można powtarzać, że polskiej ligi nie ogląda się dla jakości - jak chcesz jakość, to odpal np. LM, która mnie osobiście mega nudzi i serio wolę pośmigać (lokalnie) na II ligę niż 100000 raz oglądać meczu Kurewskich z jakimś innym Manczesterem.

Wracając do pucharów, to obawiam się, że dzisiaj Ślązeczek jednak popłynie (chociaż pierwszy mecz w ich wykonaniu był zajebisty!), a Amica zapewne przejdzie Żalgiris (no, chyba że Biliński przypomni sobie, którego klubu jest wychowankiem :wink: ).

Kuchenkorz ten mecz zaczął żenującym banerem a skończy żenującą porażką.

http://imageshack.us/a/img707/4228/0fq2.jpg

ja pierdole!

Wstyd. Nic więcej nie napiszę bo mnie zatkało

No cóż, kibice Żalgirisu trafili na kogoś większego od Polonii Wilno.

no i po zawodach kolejorz na fali :neutral_face:

Za to Śląsk pięknie zaczął, świetne podanie Kaza i dobre wykończenie akcji przez Sobotę :slight_smile:

Pewnie zostaliby wykluczeni-wykluczyli się sami,litewska liga za mocna hehe

optymistą to ja nie byłem…Lech gra fatalnie w tym sezonie, Rumak za nic nie daje rady z tą ekipą no i pomysłu żadnego na ten zespół nie ma - wzmocnień również itp…środek tabeli śmierdzi w tym sezonie no chba, że przyjdzie jakiś trener z klasą i doświadczeniem…co do banera to nie mam słów - obciach nad obciachy…

Nie graj u buków :wink:

[quote=“DisBart”]

Nie graj u buków :wink:[/quote]

hehehe I oby tak do końca!

Szkoda, że odpuścili i nie dowieźli wygranej, ale ten remis cieszy jak sam skurwysyn :smiley:

W końcu obejrzałem dobre spotkanie w wykonaniu polskiej drużyny :open_mouth: Śląsk w dwumeczu bardzo ładnie kopał piłkę. Czekam na jutrzejsze losowanie.