[ europejskie puchary piłarskie ]

[quote=“exec”]Kuchenkorz ten mecz zaczął żenującym banerem a skończy żenującą porażką.

http://imageshack.us/a/img707/4228/0fq2.jpg[/quote]

super… - teraz biedne Heńki i Janki na Litwie odczują ten żarcik. Oni - a nie te poznańskie chuje…

no, powinni teraz zapierdalać na najbliższy mecz Polonii Wilno, bo za ich kozacki gest, wpierdol zbierze garstka młodych kibiców. chojraki…, że też na wyjeżdzie nie wyskoczyli z takim transparentem…

Litwo! Ojczyzno moja, jak mogłaś?

pomijając tą bannerową żenadę to sam rym coś cienko się rymuje :laughing:

Ale ta ekipa Lecha to nieszczęśliwe chłopaki, jak tylko zrobią jakąś oprawę albo banner żeby komuś dojebać to zbierają od niego baty. Co za peszek :laughing:

Kciuki już ściskane za Steauę.

i za sevillę

Ty Jambeer trzymaj kciuki za Żalgiris. Jak zdobędą puchar to będziesz mógł powiedzieć, że nie Amica nie odpadła z ogórkami.

Obstawiam porażkę Legii po spektakularnym kiksie Wawrzyniaka.
Śląsk raczej bez szans ale może być spoko mecz bo będą się chcieli pokazać scoutom.

Zapachniało szowinistycznymi wersami jak z Mickiewicza.

amica mnie nigdy nie interesowała jak i śląsk :mrgreen:

[quote=“exec”]Kuchenkorz ten mecz zaczął żenującym banerem a skończy żenującą porażką.

stefan ty sie lepiej zainteresuj waszymi ziomalami ze spartakusa szawrowola bo ostatnio kazdy ich przegania na ich własnym stadionie :laughing: :laughing:

[quote=“exec”]

Za to Śląsk pięknie zaczął, świetne podanie Kaza i dobre wykończenie akcji przez Sobotę :slight_smile:[/quote]

zaczął pięknie ale skończy marnie…

[quote=“Bart107”]

stefan ty sie lepiej zainteresuj waszymi ziomalami ze spartakusa szawrowola bo ostatnio kazdy ich przegania na ich własnym stadionie :laughing: :laughing:[/quote]

To weź mnie pan oświeć, bo coś mi chyba umknęło.

A poza tym jest jedna mała różnica - Motor nie kupił o Spartakusa awansu do wyższej ligi/pucharów, jak to kilka już ekip zrobiło. Chociaż ta historia z licencją jest chujowa, fakt.

jeden z komentarzy na narodowcy.net

“Mateo Juda · Paris, France
to prowokacja rosyjskich służb mają swoich ludzi w srodowiskach kibicowskich a wy się podniecacie tym !”

nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, bo gosc raczej sobie jaj nie robi :smiley:

[quote=“Krzyniu”]

stefan ty sie lepiej zainteresuj waszymi ziomalami ze spartakusa szawrowola bo ostatnio kazdy ich przegania na ich własnym stadionie :laughing: :laughing:

A poza tym jest jedna mała różnica - Motor nie kupił o Spartakusa awansu do wyższej ligi/pucharów, jak to kilka już ekip zrobiło. Chociaż ta historia z licencją jest chujowa, fakt.[/quote]

prosze bardzo Lechia Widzew

[quote=“Bart107”]

[quote=“Krzyniu”]

:laughing: :laughing:

A poza tym jest jedna mała różnica - Motor nie kupił o Spartakusa awansu do wyższej ligi/pucharów, jak to kilka już ekip zrobiło. Chociaż ta historia z licencją jest chujowa, fakt.

prosze bardzo Lechia Widzew[/quote]

Mietku, to było 5-6 lat temu… (a zatem jeszcze przed Spartakusem, czyli nie “ostatnio” :wink: ), a ganiali się i jedni i drudzy, zdrowo i solidarnie przy tym biorąc po dzbanach. Byłem, widziałem. Ale starczy z tą chuliganką na hc.pl :slight_smile:

Po za tym chorym transparentem,to Lech niczym nie zadziwil,zreszta jak reszta naszej ekstraklasy.Nie potrafia grac,to tylko prowokacjami pseudo-fani probuja zaistniec. A stadiony zamiast byc pelne to beda puste,niech dalej uprawiaja polityke to niedlugo po 5000 kibicow bedzie przychodzilo na ekstraklase…

smutne to bedzie zamiast 50tys pedałow :laughing: :laughing: ktorzy sami nie wiedza po huj przyszli na stadion bedzie 500kiboli

czas przepraszac za jedwabne i inne stodoły :laughing:

Uświadomcie sobie wreszcie, że tego typu transparent to ABSOLUTNIE nic dziwnego ani nowego na stadionach. Zarówno polskich, jak i zagranicznych. Rozpierdala mnie to oburzenie: “Ojej, ojej, kibice piłkarscy ubliżyli rywalom, musimy przeprosić, jak nam wstyd, ojej, ojej”. Wyzywa się nie tylko obcokrajowców, ale zadowników rudych, łysych (chociaż w młynach 2/3 ludzi nie ma włosów), ich rodziny, spikera, sędziów, rząd, sąd, policję, prokuraturę i w ogóle każdego, kto się w danym momencie nada i dobrze zrymuje. Robi się to werbalnie, napisami, zbiorowo, indywidualnie.

Czym się różni ten napis od milionów bluzgów z trybun na każdej ligowej kolejce od Rosji po Portugalię?