[ europejskie puchary piłarskie ]

[quote=“zośek”]

ugrają jakiś bramkowy remis na wyjeździe (2:2) i taki piękny rekord pójdzie się je…ć :wink:[/quote]

Też się wpierw obawiałem ze na koniec zepsują zabawę ale po ostatnim meczu ligowym jestem przekonany że jednak utrzymanie stabilnej formy jest w ich zasięgu

a ja się tam cieszę z ich występów :wink:
legia na spółkę z reprezentacją skończą z piłką nożną w polsce
wirtualnemedia.pl/artykul/ki … koatletyke
po tym widać że coraz więcej ludzi jest już tym zmęczona co daje szansę na ‘wypłynięcie’ i popularność innych sportów

[quote=“zośek”]

ugrają jakiś bramkowy remis na wyjeździe (2:2) i taki piękny rekord pójdzie się je…ć :wink:[/quote]

strzelili, dwie, rekordu nie ma.
ale wyniku nie trafiłem :wink:

Jaki polski zespół nie strzelił żadnej bramki w LE :question:

Skaldowie :laughing: :laughing:

Liczyłem na rekordowe zero bramek

Zawiodłem się bardziej niż na reprezentacji :frowning:

leeeegia to potega, leeeegia najlepsza jeeest !!!

:wink:

odrodzili się…

1. Zmieńcie tytuł tematu - wywalcie 2011/2012 :wink:

2. Glory glory Man United!!!

Dobra z Bayernem już sobie nie pojadą bo nie ma rudego i Alexa :slight_smile:
Obstawiam w półfinale Real, Barcelone, Bayern na luzie. Chelsea z Parisem może być ciekawy mecz ale wygra Mórinio choć wolałbym Zlatana :slight_smile:

rooney w pierwszej połowie 2 bramki, w drugiej któryś ze środkowych obrońców na 3:0.

Pod koniec meczy robben wymęczy bramkę na 3:1

to nie żarty! :slight_smile:

[quote=“da-ef”]rooney w pierwszej połowie 2 bramki, w drugiej któryś ze środkowych obrońców na 3:0.

Pod koniec meczy robben wymęczy bramkę na 3:1

to nie żarty! :slight_smile:[/quote]

Fajnie jakby tak było ale obawiam się że raczej nie będzie.

Dzisiaj z okazji prima aprillis Robben po rajdach na skrzydle ani razu nie zejdzie do środka

[quote=“Buchinsky”]

Dzisiaj z okazji prima aprillis Robben po rajdach na skrzydle ani razu nie zejdzie do środka[/quote]

hahaha, dobre

a tak powaznie, to tez mam jeakies takie przeczucie, ze man utd dzis wygra. bayern sobie wcale jakos specjalnie gladko z arsenalem nie radzil, a jak gra arsenal kazdy widzi.

fellaini do chuja pana! gość chyba nie wiedział, że mecz już trwa. strasznie się go oglądało.

nani na lewym, valencia na prawym, hernandez na kłuciu a za nim rooney i kagawa i nie ma chuja zeby w monachium przegrac!

[quote=“da-ef”]fellaini do chuja pana! gość chyba nie wiedział, że mecz już trwa. strasznie się go oglądało.

nani na lewym, valencia na prawym, hernandez na kłuciu a za nim rooney i kagawa i nie ma chuja zeby w monachium przegrac![/quote]

Fellaini strasznie obniżył loty po przejściu z Evertonu do Man UTD, a Nani to się obecnie nadaje do tarcia chrzanu, zamiast niego powinien być Januzaj.

też prawda

Szybko dzisiaj zaczęli :wink:

pierdolony mourinho znowu trafil najlepiej.z psg przesliznal sie po 3 golach - z karnego,z roznego i z obijaka a teraz wylosowal atletico madryt gdzie wypozyczyl bramkarza,ktory nie bedzie mogl zagrac.oby ten marny antyfutbol nie zatryumfowal jak juz raz sie stalo w finale z bayernem.

bez nerw.

finał to derby madrytu. bedzie nuda!

Valencia odrobiła wczoraj 3 bramki stracone w Bazylei i w dogrywce pięknie na 5:0 :smiley:

Tymczasem trwa losowanie półfinałów, i już wiadomo.

Półfinały Ligi Europejskiej:

Sevilla - Valencia

Benfica Lizbona - Juventus Turyn

**Półfinały Ligi Mistrzów: **

Real Madryt - Bayern Monachium

Atletico Madryt - Chelsea FC - w tym wypadku najprawdopodobniej nie zagra wypożyczony z Chelsea do Atletico bramkarz Thibaut Courtois