[ europejskie puchary piłarskie ]

[quote=“Buchinsky”]Takie małe odkopanie tematu.
Wczoraj Legia grała z Trenczynem i co zawsze bardzo miło widzieć słowaccy kibice wywiesili ładny transparent antyfaszystowskiej akcji :slight_smile:[/quote]

Też zwróciłem na to uwagę.
Nawet próbowałem na początku zmusić się do kibicowania nielubianej przeze mnie legii, ale jak zobaczyłem tą flagę to nie było zmiłuj. Niestety pomimo kilku doskonałych okazji Trencin nie dał rady.

uda sie w końcu czy się nie uda?

Udało się ale teraz podobno grupy śmierci :guardsman:

3 Likes

Ostatni koszyk, czekam na losowanie :panda_face:

Jak typy na dzisiaj? Celtic wczoraj pokazał jak to się robi:wink:

1 Like

Trzecia połowa bardzo możliwa.

ale bedzie wpierdol. 3:0 po 15 minutach. czekam na real :joy:

Tu się nie ma co nawet znęcać. Trener do wymiany w przerwie zimowej.
Ale jak sie jeszcze okaże że przez kominiarki mecze ze Sportingiem czy Realem będzie przy pustych trybunach to dopiero będzie porażka.

1 Like

Ja rozumiem modę na patriotyzm, ale żeby rekonstruować Powstanie Warszawskie na stadionie piłkarskim to chyba lekka przesada :slight_smile:

Dobry sezon się zapowiada już po pierwszym odcinku.

1 Like

Nie rozumiem kibicow Legii. Ich druzyna bedzie grac z Realem, a oni sabotuja aby mecz odbyl sie przy pustych trybunach? Toz to trzeba byc niedorozwojem. Albo miec w dupie pilke absolutnie i przyjsc jedynie dla zadymy. Nastepna okazja zobaczenia Realu bedzie za 21 lat.

BTW kumpel postawil tydzien temu 200 pln na 6:0 dla BVB. Zgarnal 5000 pln. :astonished:

Tylko też nie generalizujmy. To była raczej mała ale zorganizowana grupa. Ale tak to działa, że to co oni nawywijali będzie kosztować pewnie literalnie miliony złotych.

Z jedenj strony ten wynik to argument dla tej Superligi, z drugiej to właśnie takie spore zastrzyki gotówki dla 2, 3 a czasem i 4 drużyn z lig zachodnioeuropejskich doprowadziło do takich dysproporcj iw poziomie.
Inna kwestia, że polskie drużyny i tak zwykle odpadają z porównywalnymi sobie.
I tak można dyskutować kto jest winien, że polscy piłkarze są tak wolni a jak przejdą do zachodnich klubów to literalnie mdleja na treningach.
W sumie tym bardziej chyba należy docenić Nawałkę na tle polskie piłki klubowej

mimo, że L nie lubię to jednak satysfakcji nie czuję

1 Like

W zasadzie patrząc w dalszej perspektywie dla kibiców Legii ten wynik powinien być zadowalający ponieważ:

• potwierdza że trener to Dyzma którego należy jak najszybciej się pozbyć
  • pokazuje że z tymi piłkarzami nic się nie ugra i należy hajs z awansu zainwestować w prawdziwe transfery a nie ściągnie szrotu w postaci znajomków trenera

Gdyby przegrali tak powiedzmy 2:0 to zawsze Leśny by mógł się tłumaczyć że drużyna idzie w dobrym kierunku, że to naturalne że przegrywa się z klasowymi zespołami, że chłopaki mają potencjał tylko muszą się zgrać i inne blblabla a hajs by przepierdolili na kumpli Hasiego i koraliki.

Chciałbym żeby ten wspaniały treneiro siedział w Legii jak najdłużej, bramek moc w LM gwarantowana a i grupa spadkowa na horyzoncie.

3 Likes

Tutaj jest ciekawy opis tego co się działo na stadionie.

Dlaczego ciekawy? Dlatego, bo autor mało bawi się w politykowanie, ale jak się bawi to daje do zrozumienia do kogo jest mu daleko i za chuj mi nie wychodzi, żeby mu było blisko do narodowców czy do PiSu, dlatego uważam tę relację za wiarygodną.

Kibole Le6ii nie byli święci, podobnie jak kibole BvB, bandyterka powinna już dawno siedzieć i mieć w drodze zakazy stadionowe na najbliższe kilka lat, ale nie świrujmy że nasi tacy źli a ich tacy święci.

1 Like

Pytanie jest czy ktoś zrobi dwucyfrowy wynik na Legii w tej grupie. Szanse są ogromne. Piach grają taki, że aż boli.
I nie zgadzam się z opinią Panicza, że tym bardziej trzeba doceniać Nawałkę. Co ma piernik do wiatraka? Z jakim materiałem pracuje selekcjoner, a z jakim trener Legii.
Zgarną całe 0 pkt. w tej grupie. Na to na bank można kasę postawić. Szkoda, że do LM się udało zakwalifikować akurat w tym roku, bo mistrz grający tak słabo się nie zdaża co roku…

Obstawiam Real w Madrycie. Cristiano musi nabić statsy i mieć więcej bram niż Messi. No chyba że Ebebenge już pisze listy “Dear friends…” żeby więcej niż 6 nie strzelali.

3 Likes

No na Legii to i można będzie sobie króla strzelców zrobić. Na pewno Cristiano ma na to chrapkę.
Ponoć wszystko przez presję na zawodnikach. Tak ich tłumaczy trener, którego dni są pewnie policzone.
Legia to jest zaprawdę dziwnie prowadzona drużyna. Może tym razem nie jakiś “zwykły” albańczyk tylko króla niech wezmą :joy::joy::joy:

che che - kto wie czy za sprawą Legii nie padnie rekordowy bilans bramkowy w LM;
na razie maksa wykręciło Dinamo Zagrzeb; 3-22 czyli 19 na minusie;

poz_dr

Z tym że Dinamo dało sobie wklepać 7 bramek w ustawionym meczu z Lyonem.