[ europejskie puchary piłarskie ]

UEFA wszczęła postępowanie ws ekscesów w Madrycie kiboli Legii, kara za recydywę to ban na rozgrywki pucharowe min na 2 lata.
Mam nadzieję.

Daj sobie spokój, na kibicach się generalnie zarabia, więc i tak będą mieli się dobrze. Kiedyś też mnie męczył ten temat, ale zrozumiałem, że ich mentalności nic nie zmieni. Mam nawet kumpla kibola, któremu się wydawało, że się nadaje na ustawkę. Poszedł. Nie nadawał się. Dziś woli słuchać ska :slight_smile:

A ja tam uważam że kary w jakiejś perspektywie ucywilizowałyby tych podludzi, w UK ogromne kary finansowe przyniosły efekt.

a tak nawiązując do wałka Zagrzeb - Lyon;
oni znów grają w tej samej grupie, che che;

poz_dr

wynik dzisiejszego sparingu Realu obstawiam na 0:4;

poz_dr

Całkiem ciekawy mecz, dobrze się oglądało. Mogło być różnie a jest fajnie.

2 Likes

po meczu miałem mocno mieszane uczucia - dziwny był;
ale bramki ładne wpadały, łącznie z ta przyjebaną z kaczora;

poz_dr

Mecz nie był porywający, ale bramki ładne. Ronaldo w dwumeczu zero bramek. Tego się mało kto chyba spodziewał.

1 Like

Bramki ładne, ale mecz strasznie dziwny. Ronaldo w tym sezonie po kontuzji nic nie gra, także mnie nie dziwi że nic nie strzelił :smiley:
W sumie Real trochę “pozwolił” Legii na to wszystko, także tak się skończyło, szkoda że Legia nie wygrała

2 Likes

Widocznie z góry założyli, że na stojąco to wygrają. Lekceważenie nigdy na dobre nie wychodzi. Pewnie będzie to największa niespodzianka tego sezonu w CL.

1 Like

Jak nie przepadam za tym stołecznym klubem, tak muszę przyznać, że Magiera odwala kawał dobrej roboty. W tak krótkim okresie czasu poukładać to wszystko, że trzyma się to jakoś kupy i zarówno w LM jak i w lidze jest coraz lepiej, to dawno nie pamiętam by, któryś z polskich trenerów czegoś takiego dokonał. Szacunek.

2 Likes

Poszedł się ogarnąć przy 0:0. Wrócił i było 4:2. EOT

1 Like

Hahaha, mozna sie obsrac ze smiechu. Taktyka europejskiego kopciuszka: wszystkie sily walnac na przody i liczyc, ze rywale beda mieli problemy ze skutecznoscia, bo w obronie nikogo nie ma. :joy: Zasypiemy ich gradem goli, nie podniosa sie z tego.
Nie no jest fantazja godna podziwu. To juz nie jest sport, to jest kabaret. Mowienie, ze jestesmy europejskim sredniakiem, to eufenizm. My jestesmy cyrkiem Europy. To po prostu niepowazne. Moze przeciw Sportingowi wystawic mlodziezowke… jak juz szalec, to po bandzie. Tak, to i ja moge zostac trenerem, musze tylko porzucic sXe i walic dopalacze.

1 Like

Ograją Sporting, nie ma bata.

mnie się wczorajszy mecz bardzo podobał;
radosny futbol zaprezentowały obie drużyny;
cóż - wynik to różnica klas, z którą ciężko dyskutować;

poz_dr

1 Like

i może tak być…teraz to wszystko się może zdarzyć;
i będą jaja!

poz_dr

1 Like

Obrona Legii kilkukrotnie została wczoraj ograna w taki sposób, że dzieciaki z orlików by się tego wstydziły. Bramkarz zaprezentował cały wachlarz puszczania goli na wszystkie różne sposoby. 14-4 w dwumeczu. Takie San Marino klubowe tylko bramki strzela. I to nawet ładne…

3 Likes

ostatni raz taki mecz widziałem paląc wąsa i patrzac jak sobie jakieś chłopaki na orliku w piłe kopią.
zawodnicy legii i borussii zagrali po prostu jak patałachy

2 Likes

Na miejscu trenera Borussi nieźle bym tym rezerwistom złoił skórę po tym meczu. Młodziaki się podpaliły do gry na hurra i zero powrotu do obrony. No chyba że był taki plan żeby sobie potrenować tylko ofensywę bo powtarzalność zagrań w ataku była spora. Legijni obrońcy są po prostu słabi a już najbardziej Łysy Czerwiński. Sorry ale bardzo średni ligowy obrońca to trochę za mało na wojowanie w LM. Gol Prijovica i Kuchego (asysta!) bardzo eleganckie. W sumie to dobrze się to oglądało. Śmiechu było co nie miara.

3 Likes

W obronie chujnia, w ataku bardzo dobrze. Lepiej przegrać 4-8 niż 0-6

1 Like