[ europejskie puchary piłarskie ]

No i wygrali. Niniejszym najchujowszą drużyną ligi mistrzów ever zostaje Dinamo Zagrzeb. 6 wpierdoli i żadnej strzelonej bramki. Dobranoc.

2 Likes

niby tak. Ale z drugiej strony chyba jednak Sporting, być na czwartym miejscu w grupie, niżej od drużyny co potrafi stracić 8 i 6 bramek i przegrać z nią 1:0 , to chyba jednak większy cios.

1 Like

Dwa ewidentne karne nieodgwizdane dla Sportingu no ale na chuj drążyć temat? :wink:

1 Like

A to Dynamo Zagrzeb gra w LM w miarę regularnie (w porównaniu do naszych klubów).

nie zmienia to faktu że są ciency

Nie zrozumieliśmy się - Dynamo mimo że gra regularnie to dostaje wpierdol, a Legia debiutując w tych rozgrywkach wychodzi do LE. Pierwszy raz w życiu nie życzyłem Legii porażki hehe

Źle zrozumiałem :slight_smile:

Sędzia swój chłop.

1 Like

środowy mecz skutecznie mnie zniechęcił do oglądania LM;
mam ich w dupie - oglądać będę już tylko Juve;

poz_dr

2 Likes

chyba zart,juve swieta druzyna ktora naodpierdalala pierwsza(nie lyczac madrytu)w pilce z pzrekretami!przekupywanie sedziow,itd

pryma - ja oglądam w pucharach Juve z sentymentu; zostało mi to z czasów Bońka i Platniego;
liga włoska mnie kompletnie nie interesuje;

sekunda - przez ostatnie 15 lat nie przypominam sobie w LM takiego sędziowania na korzyść Juve jakie ma miejsce na korzyść Barcelony; a od maja 2009 przyglądam się uważnie;

poz_dr

To by bylo na tyle jesli chodzi o udzial polskich druzyn w europejskich pucharach.
Warszawskie chamy moga juz klekac przed mołdawskim panem.
Legła odpada z “pasterzami” z Mołdawii w eliminacjach do LE. Pan Michał Kucharczyk,ktory narzeka,ze musi duzo grac moze sie cieszyc z wolnych czwartkow do konca sezonu.Panu Maciejowi Dąbrowskiemu,ktory przegral zaklad,przypominam,ze dobra whiskey kosztuje od 2tys w gore

2 Likes

Będzie 2:3 :panda_face:

Tylko jeśli sędziowanie nie będzie pod Madryt…

Edit:
Nie wiem czy Real ma sekcję zapaśniczą, ale tam powinni wyjebać tego przychlasta Ramosa.
Niemniej za samego gola Bale’a należał im się puchar.
Nad bramkarzem spuszczę zasłonę milczenia. 🤦

2 Likes

czy znajde gdzies na necie info o predkosci, jaka osiagnela pilka po strzale Bale’a?

Sędziów nie dali rady opłacić, to klepneli wygrana z bramkarzem. A tak na poważnie teraz, bramka Baila pierwszej jakości, postawa bramkarz Redsów… No cóż, bez komentarza. Dużo pomieszała w Liverpoolu strata Sallacha. Mecz sam w sobie poniżej moich oczekiwań, ale momenty były. No i wbiegniecie kibola…wisienka na torcie.

1 Like

Na upartego, to i sędziów spokojnie można winić. Jeżeli nadal puszczają faule Realu. To co robił Ramos, to jest kurestwo. Mane polował na niego do końca, ale ten od razu aktorzył. Dziwi mnie że cała drużyna nie wzięła go na celownik - jak widać w powtórkach: trzeba było go utemperować. Zabrakło wojownika vide stary dobry Keane z MU. Przy nim Ramos by nie pograł. Moim zdaniem puszczanie tego typa przez sędziów niestety ustawiło mecz. Nie chcę tym tłumaczyć bramkarza Reds, ale może ten cios Ramosa w jego głowę nie został bez konsekwencji. Sam mecz jako mecz-taki sobie.

1 Like

Jak się cieszę, że tego nie oglądałem.

To były dwa najlepsze półfinały LM jakie pamiętam. Finał LE, a wszystko wskazuje, że się na to zanosi, też może być angielski. Co ciekawe, wszyscy trenerzy z pierwszej ósemki zespołów Premier League, są z poza Anglii. Potęga i basta!