Filmy HC/Punk

Znacie/Macie jakieś filmy przedstawiające sceny hc/punk?rzućta tytułami :slight_smile:

American Hardocre :wink:

Hardcore Ljubljana.
Fala
Moja krew twoja krew.
UK/DK
Upadek Zachodniej Cywilizacji.
Wściekłość i brud.
Może nie wszystko hardcore, ale punk na pewno.

Z tego widzialem tylko Wscieklośc i Brud i Sida i Nancy…
Chetnie bym fale oblukał… ale kto ma … i mi przegra… :d

[quote=“syn abrahama”]Z tego widzialem tylko Wscieklośc i Brud i Sida i Nancy…
Chetnie bym fale oblukał… ale kto ma … i mi przegra… :d[/quote]

Trzeba poszperać w starych wypożyczalniach video-za kilka złotych można mieć oryginał. Ja to mam w domu, ale przegranie w dzisiejszych czasach jest już niemal awykonalne.

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjE2ODEzNDY5M15BMl5BanBnXkFtZTcwNzM5NDEzMQ@@._V1.SY400_SX600.jpg

teoretycznie o punkach jest, ale czy o punk rocku? :wink:

fala zostala wydana w wersji normalnej io deluxe z bonusowym dvd …mozna spokojnie to trafic:)

na dvd to samo, co w oryginale, czy jakieś smaki jeszcze dodano?

1dvd - zrekonstruowany,po masteringu cyfrowym - wersjna bez cenzury
2dvd - rozmowa z lazarkiewiczem i piotrem wolfem /operator/ + jarocin 87 + fragment “smieci” jarocin 2005 + galeria zdjec z jarocina 85 + film o rekonstrukcji filmow

a coś właśnie w klimacie american hardcore?albo jakieś dokumenty,czy filmy o kapelach hatkorowych?

Boston Beatdown 8)

hehehe :slight_smile: a cos poważniejszego?

O poczatkach amerykanskiej sceny hardcore opowiada wlasnie wymieniony wyzej Upadek Zachodniej Cywilizacji (cz. 1, bo dwojka dotyczy heavy metalu).
Poza tym polecam BEYOND THE SCREAMS [1999] (a.k.a. Mas Alla de Los Gritos - dokument o latynoskiej scenie punk i hardcore w USA, rez. Martin z Los Crudos), wiecej o nim: tiny.pl/ns7r

Z niewymienionych do tej pory jeszcze:
Burning Britain DVD - A History Of UK Punk 1980 - 84 (spora czesc materialow pochodzi z UK/DK)
Film O Pankach (PL)
Hardcore Holocaust (czolowka UKHC z drugiej polowy lat 80, aczkolwiek bez wywiadow, same koncerty, o ile dobrze pamietam)
Napalm Death - BBC2 Documentary and live 1989

to moze woodstock-przystanek.do.piekla.avi ?

NYHC: Documentary(1995)teraz wyszla chyba reedycja na dvd
NYHC: The Way It Is(1991) :wink:

[quote=“grzester”]

[quote=“syn abrahama”]Z tego widzialem tylko Wscieklośc i Brud i Sida i Nancy…
Chetnie bym fale oblukał… ale kto ma … i mi przegra… :d[/quote]

Trzeba poszperać w starych wypożyczalniach video-za kilka złotych można mieć oryginał. Ja to mam w domu, ale przegranie w dzisiejszych czasach jest już niemal awykonalne.[/quote]

dokładnie to samo,
jakies pare lat temu gosc mi wypozyczyl ten film za 80 gr hahahaha
poszperam bo miałem to na divx ale kopia mega fatalna

[quote=“haunted”]1dvd - zrekonstruowany,po masteringu cyfrowym - wersjna bez cenzury
2dvd - rozmowa z lazarkiewiczem i piotrem wolfem /operator/ + jarocin 87 + fragment “smieci” jarocin 2005 + galeria zdjec z jarocina 85 + film o rekonstrukcji filmow[/quote]

gdzie go można wychaczyc?

Another State Of Mind
Punk’s Not Dead

polecam Give 'Em the Boot Tima Armstronga, z tym ze nie jest to dokument lecz zajebista komilacja materialow koncertowych + klimatyczne wstawki
epitaph.com/artists/album/45 … _Armstrong

Jarocin’93 - mam jakiś VHS…
Czapka dla skina - Jarocin’90

Punki z Salt Lake City 8)

[quote=“FooL FoR A LifetimE”]

[quote=“haunted”]1dvd - zrekonstruowany,po masteringu cyfrowym - wersjna bez cenzury
2dvd - rozmowa z lazarkiewiczem i piotrem wolfem /operator/ + jarocin 87 + fragment “smieci” jarocin 2005 + galeria zdjec z jarocina 85 + film o rekonstrukcji filmow[/quote]

gdzie go można wychaczyc?[/quote]

W Empiku… za 50 zeta, przynajmniej w B-stoku tak sprawa wygląda.