[ gnwp ]

W ramach kontynuacji wątku ze śp. RnP, bardziej lub mniej poważnie, czyli “z życia brunatnych, brunatnopodobnych itd.”.
Na dzień dobry - oficjalny kandydat na fuhrera:
dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141217/LUBLIN/141219676

Winnicki, Bosak, Zawisza na silnych nie wyglądają to wzięli Mariana.

Do tego ma sprawę o pobicie, więc powalczą o elektorat “fajterów”.

Ciekawe dlaczego jak to czytałem, to pomyślałem o tym, co spotkało prezydenta Narutowicza przed wojną? :laughing: :laughing: :laughing:

[quote=“exec”]

Do tego ma sprawę o pobicie, więc powalczą o elektorat “fajterów”.[/quote]

Myślę, że przemówienie na Marszu Niepodległości w tym roku, gdzie Mariana przyjęto chyba najlepiej z całej paczki, też miało na to wpływ.

Wracając do tematu Antyfaszystowskiego Marszu z 8-go Listopada:

youtube.com/watch?v=2UiaV8tpq64

Na tym filmie widać, że ten zarzut jest z dupy i ewidentnie naruszono nietykalność cielesną ale oskarżonego.
Pomijając zachowanie policji to mam wrażenie, że gdyby tych zjebów z sierpami i młotami nie było na demonstracji, to i taka sytuacja by w ogóle nie zaistniała.

Matołowi życzę oczyszczenia z wszelkich zarzutów.

Milicji. Mentalnie to jest milicja, jak za czasów komuny, służy rządowi a nie obywatelom.

Za komuny milicjanci zawsze mieli w zeznaniach taki tekst ( chyba ich tego uczyli ): " … i wtedy spadła mi czapka GODŁEM W BŁOTO" :mrgreen:

[quote=“Panda”]
Matołowi życzę oczyszczenia z wszelkich zarzutów.[/quote]

ktos Pandzie zhakowal konto :wink: 8)

Czapka milicjanta jest jak kromka chleba z masłem.

przecież się wzięła :unamused:

Ciekaw jestem reakcji na flagę libertarian ( oczywiście gdyby któryś zdecydował się oderwać od kompa w swojej oklejonej aluminiową folią piwnicy :mrgreen: ) ?

http://2.bp.blogspot.com/_I1BBN4GjKb4/SQnf_NWebPI/AAAAAAAACgg/TTpaaT4190I/s1600/Don't%2Btread%2Bon%2Bme%2Bflag%2Blibertarianism%2Banarcho-capitalism%2Blibertarian.be

Taką? :wink:

Ludzie z Partii Libertariańskiej ostatnio zdaje się wspierali Food not bombs, więc kilku ich z tych piwnic powychodziło.

P.S. Panda, taką :

Wiatr tylko nieposłuszny i wieje na wschód.

Banderalia w Przemyślu:

jebane gnoje

Biedaki już chyba dostali za swoje wygłupy!

Miałem do czynienia z kilkoma i szczerze mówiąc cieżko jest ich zrozumieć,a od ich pierdolenia kocopołów że ukraina jest aż po kraków to sie słabo człowiekowi robi :laughing: