[ gnwp ]

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17185442,Ziemkiewicz_mial_byc_kandydatem_Ruchu_Narodowego_na.html#BoxSlotI3img
Mimo wszystko, jestem trochę zaskoczony. “Realpolitycznie” to chyba dobrze, że sobie odpuścił - coś mi się widzi, że jako “narodowy Korwin” wyhaczyłby więcej głosów niż Marian.

Mnóstwo polska kobieca narodowa siła:
theguardian.com/world/video/2015/jan/19/pretty-radical-young-woman-poland-far-right-video

[quote=“redradek”]Mnóstwo polska kobieca narodowa siła:
theguardian.com/world/video/2015/jan/19/pretty-radical-young-woman-poland-far-right-video[/quote]

1. :laughing: :laughing: :laughing:
  2. Jak zobaczyłem rzeźbiarza polskiego to wyłączyłem

Nawet w zuchach nigdy nie było takiego deficytu płci pięknej.

w sumie smutne życie ma ta dziewczyna, żal jej troche, taka naiwna…

Świst opadających rąk. Z dwojga złego już chyba wolę, żeby młodzież czas spędzała w bramach niż angażując się w takie parady dla nie do końca trzeźwo myślących i bijących codziennie konia z myślą o wielkiej polsce katolickiej pierdolców.

Nie pisałbyś tego, gdyby nie miała cipki i nie była ładniejsza od swoich (w większości równie naiwnych) kolegów z organizacji :wink:

[quote=“redradek”]Mnóstwo polska kobieca narodowa siła:
theguardian.com/world/video/2015/jan/19/pretty-radical-young-woman-poland-far-right-video[/quote]

smutne, bardzo smutne…

choć humorystyczny akcent też jest: “cześć, fajną macie flagę :slight_smile:

Bezbłędny jest ten typ w kominiarce, który łapie poślizg przy rzucie barierką :laughing:

[quote=“lenin666”]
2. Jak zobaczyłem rzeźbiarza polskiego to wyłączyłem[/quote]

Ja nawet mam rzeźbiarza w znajomych na fb, co by niczym Konrad Wallenrod in cognito claimować jego co bardziej buńczuczne posty :laughing: Ostatnio nawet ktoś mu się wjebał na konto i oznaczył jako w związku z osobnikiem płci męskiej. Trolling w komentarzach był bezbłędny, kabaret najwyższych lotów :mrgreen:

tępa pizda

• nie mogę głosować?
  • na siebie chyba nie…
  • no, na siebie nie.
    :laughing:

Nie wierzę, że się zgadzamy. :wink:

Mysle ze nie napisałbym tego, gdybym nie miał najmniejszego pojęcia o tym, jaka jest struktura społeczna i mentalności mieszkańców tego osiedla we Włocławku. W sumie, co dziewczyna mogła innego zrobić jak nawet jej własna matka - mam takie wrażenie - nie należy do tych rodziców, którzy potrafią wskazać dziecku drogę, zauważyć potrzeby dziecka, a przecież nacjonalizm ma obecnie taki pociągający wizerunek(np. 11.11), jest taki buntowniczy i chytrze wyciąga łapska do zagubionych naiwnych duszyczek. Z drugiej strony zastanawia mnie jak udało się nakręcić ten film i czemu on ma służyć?
To miło, że się zgadzamy :slight_smile:

wyborcza.pl/1,75478,17291849,Neo … dniej.html

Te kumate zakazy na plakacie oraz cena robią wrażenie :laughing:

Taka konspira a do wyborczej wysłali zaproszenie? Bez sensu :wink: :laughing:

[quote=“Panda”]http://wyborcza.pl/1,75478,17291849,Neonazisci_ciagna_do_Polski__Koncert_w_marcu_w_zachodniej.html
[/quote]

Yyyyy, gubię się w tej ich magicznej “numerologii” - o co kaman z “28”???

edit: OK, łapię - Blood&Honour, jak mniemam.

generalnie to sa niezle jaja w tym calym BiH. Bo po ostatniej akcji ABW wiekszasc hitlerkow albo dala sobie spokoj lub poszla siedziec. oczywiscie schede “jedynego prawdziwego” BiH probowaly przejac dwie inne grupy (nazwy Club 28 oraz Division Polonia nie sa przypadkowe). Od ponad miesiaca oficjalna strona BiH jest aktualizowana po dwoch latach przerwy. Na dzien dobry oswiadczenie odcinajace sie od w/w grup. Mam pewne podejrzenia kto siedzi w C28 (oni robia ten gig). Co do reszty trzeba czekac na rozwoj wypadkow ale pewnie skonczy sie tak jak ostatnio. wjazd abw i sztywne chlopaki rozpruja sie az milo jak w ostatnim przypadku.

moze 28 to 2 razy powtorzone 14 slow :laughing:

Bez kitu, zawsze lubiłem te “tajne” zabawy cyferkami.
Swoją drogą - czy nie powinni używać wersji rzymskiej zamiast islamistycznego i jednocześnie semickiego standardu? Takie "Potop CCCXVIII ", względnie “Potop III I VIII” dopiero zajebiście wygląda :mrgreen:

nawet gamonie polskich znaków nie mają na tym plakacie, beka :laughing: bo co to jest Obled? a może Omlet?
poza tym pierwszy komentarz dobry