[ gnwp ]

ANTIFA 2018 (http://www.globaluprisings.org)

2 Likes

Jeśli gest faszystowskiego salutu rzymskiego oddawany jest po to, by uczcić czyjąś pamięć i nie jest wyrazem przemocy, nie jest przestępstwem - orzekł włoski Sąd Najwyższy. Według sędziów w takim przypadku gest ten należy uznać za “wolne wyrażenie myśli”

Może ktoś wytłumaczyć mi jak taka duza i dobrze udokumentowana sprawa jak z tymi urodzinami adolfa przeszła bez echa? Nawet duma i nowoczesnosc pewnie bez problemow dalej bedzie działac. i wieksza aferą medialną jest posądzenie (w zemscie) partii Razem o komunizm, niz oczywiste winnickiego o zwiazki z naziolami? Gdzie to ściganie nazioli zapowiadane przez polityków?
Że to spisek albo że pis to też naziole to można sobie miedzy dupe włożyć.

W demokracji polityka polega na robieniu tego co dobrze wypada w sondażach. Ponieważ suweren ma centralnie wyjebane na problemy z naziolami zatem nie warto marnować na nich sił i środków. Pomogłem ?

przede wszystkim w Polsce nie ma nazioli i suweren o tym wie. nie wiedza tylko uzytkownicy forum hcpl i bywalcy koncertow pankowych. a tamta grupka nagrana przez tvn jest z pewnoscia gowniarzeria, ktora nie tylko jest niegrozna, ale po prostu przechodzi taka fazke hehe. za to komunisci w kraju maja sie dobrze, dlatego nalezy napietnowac razemowcow.

1 Like

Zdecydowanie, ale to inna bajka.

Kilku idiotów robiących hakenkreuza z wafelków z Biedry, nagranych przez TVN, puszczonych prawie rok później, to dla mnie brzmi bardziej jak ustawka niż problem, a to że garstka debili urasta do problemu granego przez media, to nic innego niż zwykły kretynizm, który może zaowocować wysypem tego typu spędów w przyszłości.

Dlaczego po nagraniu tego nie udali się do prokuratury? Przecież są na to paragrafy.

I Razem nie posądzono o komunizm w zemście, bo po pierwsze zrobili to inni ludzie (podobno bardziej po to żeby pokazać absurd żarliwości tzw. “liberałów” w próbie delegalizacji ONR, niż zdelegalizować partię, bo było wiadomo że to się nie uda), a po drugie to przecież członkowie Razem niespecjalnie się z sympatiami ukrywają, a to że jakiś baran napisał że jest komunistą i jest ich w Razem dużo, to tylko uwiarygadnia te oskarżenia. Podobnie u Winnickiego pewnie siedzi jakaś grupa idiotów, którzy nie widzą nic złego w hajlowaniu czy rasizmie.

Nic nowego, kolejna pusta poltyczna przepychanka.

2 Likes
1 Like
1 Like

bbb
Taka akcja ze Słowacji:
‘‘Nic nie wywoła płaczu nazisty bardziej niż Rom który odnosi sukcesy’’
Sorry za moje kiepskie tłumaczenie.
http://rozplacnacka.sk/

4 Likes

hehehe dobre

Obóz Narodowo-Radykalny i Narodowe Odrodzenie Polskie będą blokowane w największym serwisie społecznościowym świata.

1 Like

Niby spoko i pewnie ich to trochę zaboli, ale co z tego?
Jeszcze zaczną robić z siebie męczenników i w ogóle będzie zabawnie.

O komentarz z pod artykułu:

Lewacka cenzura jak w hitlerowskich Niemczech i w ZSRR.

:laughing:

Ten komentarz też jest piękny:

jakbym był z ONR lub NOP to wytoczyłbym powódstwo przeciw fejsowi i zapewne bym wygrał, a wtedy facebook nie miałby wyjścia tylko musiałby publikować, i pewnie tak to sie skończy

Kiedyś myślałem, że wycinanie tych ludzi z mediów społecznościowych jest przeciw skuteczne. Zmieniłem zdanie, dzisiaj “nie ma już”, Milo, DS i wielu innych. Jedyne co im zostaje to robić się na ofiary:

1 Like

Trzeba orać

Co to za koleś?

Bokser, emigrant, 100% cebuli.

1 Like