[ gnwp ]

Teraz połowa matołów wychwala psychola-zabójcę a druga połowa robi męczennika demokracji z jakiegoś partyjnego kacyka.

Trzecia połowa nie zabiera głosu a czwarta jest niespecjalnie zainteresowana. Sporo tych połów.

2 Likes

kto nie zabiera głosu albo nie jest tą sprawą specjalnie zainteresowany ten jest matołem ?

Wręcz przeciwnie.

czytając komentarze widać że chorych psychicznie nie brakuje w tym kraju.

Oberwujac to co sie dzieje, mysli innych nasuwaja sie dwie mysli klasykow z polskiej sceny punk jedna to “uderz w polityke mysla mowa i uczynkiem” druga to “skurwysyny z rzadu mozecie tyc, wasze brzuchy moga wystawac wam zza koszul, szanuje to ze jestescie ludzmi kocham was waszych czynow nienawidze”

ja bym jeszcze dodal
…kretyni kontra kretyni…

O Matko. Jak czytam wypociny tych co wszędzie tylko widzą że ten jest taki bo jest z PiS, a ten siaki bo z PO …i nie ważne nic innego …i dobrze mu tak, to nasuwa mi się taki tekst (który dodatkowo jeszcze świetnie pasuje do głównego tematu :wink: ):

Ten jest stąd, a tamten stamtąd
Więc ten jest dobry, więc tamten zły
Ten jest taki, a tamten inny
Więc tego chcesz słuchać, a tamtego bić
Nie będą potrzebne represje i siła
Żeby rozbić nas pałowaniem
Bo w wielu z was siedzi policjant
I dobrze spełnia swoje zadanie

Budujesz faszyzm przez nietolerancję!

1 Like

1 Like

Krótka piłka.

Na szybko :wink:

niby dziwnym nie jest, ale wqrwia…

1 Like

3 Likes

Niektórzy pewnie odczytają to jako pewna nobilitacja, że ten pojeb pamiętał o wielkim zwycięstwie polskiego oręża.

dlugo nie trzeba bylo czekac
… W zamachu na meczet w Nowej Zelandii 15.03.2019, zamachowiec napisał na broni “Feliks Kazimierz Potocki”.[10]… za

Akcja roku

Sprawa w Gdańsku dotyczy trzech lokali.