[ gnwp ]

Podziękował za rozmowę. Będą z niego ludzie :smiley:

1 Like

ogólnie to ja mam chłopaka także jestem zły co tam się odpierdalało ale ilość lol contentu który mi prawa strona zapodała mnie po prostu niszczy xD nie mogę teraz znaleźć tego filmiku jak koleś z dzieckiem kiwa palcem przed policją. Matko cóź za symbolika to była xDDDD

1 Like

No najlepsze były komentarze że rzekome pobicia to robota przebranej antify i że widać że kilku typów kopiących dziewczynę bije na niby

2 Likes

Niestety jest takie szukanie drugiego dna i spisku jest standardem. Szybkoschnący beton w wegańskich milkszejkach, czy studiowanie klatka po klatce filmików z Christchurch to takie bardziej światowe przykłady. Najgorsze jest to, że na szybkoschnący beton złapali się dosyć prominentni sceptycy.

1 Like

O tym betonie to nie słyszałem ale, że każde pobicie w tym kraju jest sprawką antify w przebraniu to chyba powszechna wiedza więc nie ma się czemu dziwić.

2 Likes

Tymczasem na wschodzie.

1 Like

Orientuje się ktoś czy Polska młodzież przeklejając memy z clownworld robi to ze względu na naziolstwo?

(Chodzi o memy z żaba Pepe przebraną za klauna)

Nie wiem o co kaman ale młodzież w internecie raczej nie robi czegoś świadomie.

2 Likes

Kontekst

Odpowiedz brzmi tak, choć oni powiedzą że to ironicznie itp ale zazwyczaj albo naziol albo jakiś korwinek czy inny ciul

Przyszedł taki czas, że wyznawcy watykańskiej sekty - oddział Polska nazywają w końcu po imieniu swoje poglądy.

2 Likes

To jest tak absurdalne że nie da się tego skomentować nawet. Pani a idź pani w chuj.

1 Like

Absurd? W żadnym wypadku…
Zwykła idiotka. Nic więcej. Pewnie nawet sama nie zdaje sobie z tego sprawy i robi z siebie pośmiewisko.
Strach pomyśleć na kogo ludzie oddają głos idąc na wybory.

2 Likes

2 Likes

Ciekawi mnie tylko to czy to zagranie polityczne aby jedni sie stali silniejsi oczerniajac drugich a silna reka drugich zadajaca cios tym pierwszym. Tak na dobra sprawe to nikomu nie mozna ufac a dwa nie wazne co powiesz kazdy chce cie bic

Brakuje już słów, na tę paranoję pod kuratelą watykańskiej mafii.

1 Like

Wyglada na to, ze jesli nie podoba mu sie tecza, to zasadza sie na samego szefa swojego kosmosu:
https://bibliamowi.pl/zagadnienie/tecza/

1 Like

Tu nie chodzi już o symbol tęczy tylko o jawne przyzwolenie na zmyślanie, kreowanie nienawistnej propagandy, nienazywanie rzeczy po imieniu i odwracanie uwagi opinii publicznej od bagna, które sami mają w swojej instytucji. Powstanie Warszawskie było przeciw nazistowskiej zarazie, a nagonka na LGBT to w znacznej mierze “zasłona dymna” wobec problemu pedofilii w szeregach ich kościelnej mafii, który to został nie tak dawno temu mocno napiętnowany medialnie.

2 Likes

Wniosek z tego taki, ze religia milosci w praktyce nie jest wcale taka uniwersalna, jak glosza karty jej ksiegi. Co innego gdyby istnialo to mityczne pieklo.

1 Like