[ gnwp ]

Ale trzeba przyznać że ładnie udało im się zgasić oburzenie po filmie Sekielskiego. Ba, nawet zaryzykuję stwierdzenie że w jakimś tam stopniu udało im się przekierować je na środowiska LGBTQ+ i potwora gender

3 Likes

Nie obyło się przy tym bez pomocy rządowych kurew i innych telewizyjnych kurwiszonów…
Ten kraj chyba nigdy nie otrzeźwieje…

1 Like

No rząd pomógł, telewizja i reszta mediów też. Najpierw tematem byli uchodźcy, w rezultacie dzieci na podwórku wyzywają się od uchodźców, nawet u mnie w pracy jeden typ krytykując niekompetencję drugiego mówił “to jest jakiś debil, ułomny albo inny uchodźca”. Teraz jest gender i LGBT a w ludziach znowu się budzą najgorsze instynkty.
Ten kraj nie wytrzeźwieje, dlatego ja już mam zaplanowaną ucieczkę bo nie chcę tu być i nie chcę żeby moje ewentualne dzieci się tu wychowywały

1 Like

Tu nic się nie zmienia, wcześniej byli Żydzi potem lewacy teraz LGBT wróg musi być jasno sprecyzowany żeby debil mógł go sobie zwizualizować i zmienić w nienawiść do niego frustracje wynikającą z własnego chujowego życia.

3 Likes

Ja bym na to inaczej spojrzał. W pewnym sensie “tolerancja” została przejęta przez polityków i środowiska opiniotwórcze. Raz, że mające absolotnie zero umiejętności przekonywania “prostych ludzi” a dwa że zawsze robili to z pozycji lepszego. Sami w innych kwestiach święci nie byli, więc kompromitowali też pewne idee. W pewnym sensie bogaci mówili biednym, co mają myśleć.
Cała ta siła ‘narodowców’ to kolos na glinianych nogach. Cała ich siła to absolutna słabość ich oponentów. Pewnie jedna dziara Popka zrobiła więcej dla antyrasizmu niż dekada działalności wielu grup. Sobie można przykłądy debilizmu wklejać co godzinę ale jakieś NOWE pomysły, adekwatne do DZISIEJSZYCH czasów? Więcej da youtuber niż robienie gadżetów 161 itp

Oczywiście z masy gówna zdaje se sprawę i rozgrzeszam narodu wybranego do obrony wartości…

2 Likes

Tom Morello wczoraj w Kostrzynie, podczas wykonu jednego z numerów R.A.T.M.

2 Likes
2 Likes

Tęczowa Wołga na ulicach Płocka sieje homoterror.

1 Like