[ gry ]

… czym/ jakim kablem podlaczyc x 360 do tego allegro.pl/item284064099_gateway … wa_gw.html
zeby bylo ladnie?

z gory dzieki

hdmi

ale za te pieniadze mozna kupic 32 cale hd ready takze jezeli warunki meszkaniowe Ci pozwalaja to kup wiekszy ale z mniejszymi rozdzielczosciami

edit: sorry dopiero teraz doczytalem ze to monitor. W takim razie component albo vga.

to cos mam w domu
jutro jade po boxa- component? wytlumacz jak debilowi…

component masz zaznaczony na informacji o złączach…to te siedem kolorowych dziur. Bedziesz mial z xboxem kabel component…wtykasz kolorami :slight_smile:

a co to kolorami?

zobaczysz kable to skumasz

[quote="=howitzer="]

zobaczysz kable to skumasz[/quote]

joke maaan

[quote=“js”]

zobaczysz kable to skumasz

joke maaan[/quote]

skumasz na bank…koncowki kabli maja ten sam kolor wejscia component :slight_smile: kumasz?

moglbys mi to rozrysowac

pliz

wygogluj component cable i po bólu.

po hdmi prosciej, jedna wtyczka, specjalnie pod to tv kupilem :smiley:

żeby nie zakładać kolejnego tematu, tutaj się zapytam.

jak że w końcu będę kupował to cudo zwane xbox’em, chciałbym się dowiedzieć czy one już wszystkie są robione na tych samych komponentach czy elite ciągle to ta lepsza?
znów ceny konsol poleciały w dół, a że racjonalnie zacząłem się zastanawiać czy do mojego użytkowania gdy aktualnie będę zacinał w 1 grę, docelowo może kilka tytułów więcej, ale żadne maniakalne granie :wink: czy jest sens kupowania najwyższej wersji gdyby to komponentami już się nie różniło.

599 zł za arcade czy lepiej dołożyć i za 839 zł premium?

łeee to nie sprzedaje widze, bo po chuj za pół ceny, poczekam na jakies tytuły i moze jeszcze kiedys sie przyda :slight_smile:

[quote=“inwalida”]żeby nie zakładać kolejnego tematu, tutaj się zapytam.

jak że w końcu będę kupował to cudo zwane xbox’em, chciałbym się dowiedzieć czy one już wszystkie są robione na tych samych komponentach czy elite ciągle to ta lepsza?
znów ceny konsol poleciały w dół, a że racjonalnie zacząłem się zastanawiać czy do mojego użytkowania gdy aktualnie będę zacinał w 1 grę, docelowo może kilka tytułów więcej, ale żadne maniakalne granie :wink: czy jest sens kupowania najwyższej wersji gdyby to komponentami już się nie różniło.[/quote]

jak bedziesz katowal jeden tytuł (jaki? pewnie jakis football jak znam życie huehue) to kup najtanszy mozliwy i sie niczym nie przejmuj bo gwarancje na RRoD masz 3 lata.

nie, skate’a ;D i tego typu podobne jak się później dokupi :wink:

bierz premium - dysk się bardzo przydaje (pojedyńcze save’y np. w Oblivionie zajmują więcej niż karta pamięci dorzucona do Arcade), no chyba że masz możliwość dokupienia tanio dysku do arcade’a

kurcze tak sobie myślę że jestem już za stary by sobie kupic konsolę taką do grania,
więc takie pytanie do urzytkowników, jaka jest górna przyzwoita granica wieku, na komputerze gram, ale chyba sobie kupię, tak mnie coś jakoś ciągnie trochę

[quote=“gniazdo.perkoza”]kurcze tak sobie myślę że jestem już za stary by sobie kupic konsolę taką do grania,
więc takie pytanie do urzytkowników, jaka jest górna przyzwoita granica wieku, na komputerze gram, ale chyba sobie kupię, tak mnie coś jakoś ciągnie trochę[/quote]

moim zdaniem górna granica przyzwoitości to 45, ale to też dla mnie granica umierania… :wink:

Przejmujesz sie bzdurami, gry nie są dla dzieci, jak to jest w świadomości społecznej, poza sportowymi ciężko znaleźć grę która nie jest 18+ w systemie PEGI, średnia wieku grającego w USA to ponad 30 lat, kupuj i graj, będziesz zadowolony.