Hasiok Records meet...

Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie nagrywanie wywiadów z moimi przyjaciółmi którzy są aktywni na scenie hardcore punk. Na dzień dziesiejszy przeprowadziłem pięć z czego trzy (Radosław - Drip Of Lies, Tomek - Eye For An Eye, Paweł - Drip Of Lies) są online. Czwarty będzie miał premierę w najbliższą środe czyli 9.09 o 12 w południe. Niestety ale jakość pierwszych dwóch pozostawia wiele do życzenia. Trzeci już wypadł dużo lepiej (lepsza kamera, mikrofon i edycja).
Zapraszam do subskrypcji kanału.
Playlista:

4 Likes

Dzisiaj nic szczególnego nie robię, więc sobie (bardziej jednak) słucham. Taka mała uwaga techniczna, bo nie wiem czy tylko u mnie taki odbiór, ale muza w tle trochę rozprasza/zakłóca “audycję”. Kiedyś jeszcze w czasach VHS było parę videozinów. Fajny pomysł.

Wiem, wiem. Kilka osób zwróciło mi na to uwagę. Jutrzejszy odcinek na pewno będzie z bardzo cichą muzyka w tle i głos będzie mocniejszy że względu na użycie mikrofonów krawatowych. Z wywiadem z Pawłem (jak mniemam o nim piszesz) był problem taki ze ustawiłem mikrofon na minus 10dB więc dźwięk był słaby już na początku (tam też była ostra edycja głosu). Oczywiście podczas edycji na kompie ta muzyka za bardzo nie rozpraszała ale np. używając już urządzeń mobilnych była za głośna. Wciąż się uczę więc daj mi chwilę na ogarnięcie tematu. Oczywiście dziękuję za miłe słowa. Bardzo to podnosi na duchu i chce się robić to dalej. Pozdrawiam

Ps. W trzeciej części wywiadu z Pawłem muzyka w tle jest już na tyle cicha gdzie nie powinna rozpraszać.

Tak, w wywiadze z Pawłem jakoś dało się to we znaki, a reszta jeszcze przede mną :slightly_smiling_face: Wiadomo, że ogarniesz temat, ja tam w ogóle nie mam głowy do takich spraw. Może wrzucenie fragmentów muzyki pomiędzy omawiane tematy to jakiś pomysł? Tak czy siak, miło już dziś wiedzieć, że będzie kontynuacja.

1 Like

Przed chwilą na kanał yt wjechał nowy wywiad. Link do części pierwszej tutaj:

Zapraszm do oglądania i komentowania. Oczywiście miloby było jakbyście zasbskrybowali kanał bo wtedy jest szansa dotarcia do większej ilości osób.

2 Likes

Sympatyczna pogaducha, a miejsce akcji mocno zajawkowe. Punk till death. U mnie odbiór bez zakłóceń, a soundtrack pod pytaniem o “beskidzki lomot” idealny :slight_smile: końcówka w stylu “a teraz coś zupełnie z innej beczki” zaskakująca prawie jak u Hitchcocka :wink:. Odnośnie wątku Fali to sprawa tego piratowania rozeszła się po kościach? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba Expert był mocno cięty na działalność tego “labelu”.

1 Like

katowickie czad giełdy i wieczorne gigi gdzie grało pomieszanie z poplątaniem od dawna odbieram jako duży plus tamtych lat - to było faktycznie jak jakies pierdolone święto - zdobyć nowe nagrywki, pożyczyć, wymienić, przegrać…

btw super inicjatywa z tymi wywiadami Lenin - oglądam jak pojebion :slight_smile:

1 Like

Będzie HIT czy nie?

[ZAPOWIEDŹ] Czy istnieje bursztynowa komnata polskiej sceny hc/punk?
Na te i inne pytania odpowiedzą Bartek i Tomek w kolejnej części “Hasiok Records meet…” Premiera 16.09 o 12 w południe. Po raz pierwszy z napisami po angielsku [for the first time with english subtitles]

1 Like

O_o, zapowiadają się “sensacje XX wieku” :wink: Szkoda, że nie obejrzę w godzinie premiery, ale co się odwlecze, to nie uciecze…

1 Like

No to jedziemy!
UWAGA! Są napisy po angielsku więc można udostępniać znajomym zza granicy.

3 Likes

To byłaby niezła niespodzianka jeśli bohaterowie odcinka daliby jakiś znak. The Corpse też się wydaje kluczowe w tej historii. Swoją drogą grafika na tej naklejce PTD bombowa.
No i jeśli nie da się montować kolejnych odcinków codziennie, to może chociaż raz na tydzień? :slightly_smiling_face:

Jak na razie nie mam wiecej wywiadów choć może to się zmieni bo mam mieć gości w najbliższy weekend. Oczywiście mam już listę osób z którymi chciałbym się spotkać ale na dzień dziesiejszy logistycznie to ciężko do zrobienia. Teraz wracam do Hasiok Records story bo tą serię trochę zaniedbałem.

3 Likes

Wiadomo, proza życia, ale gdy nic nie będzie stało na przeszkodzie, nie zwlekaj i zapodawaj kolejne odcinki, bo bardzo fajnie się to ogląda. Kwestie techniczne to może sprawa wtórna, ale ja tam już widzę pewną ewolucję, a kto wie czy jak tak dalej pójdzie, to pewnego razu nie czeka nas jakaś rewolucja (?) :slightly_smiling_face:

1 Like

Podbiję i tutaj.

Trochę mnie nie było ale wracam.

1 Like

Dzisiaj o 20 premiera pierwszej cześci rozmowy z Adrianem. Zapraszam do oglądania.

2 Likes

O kurczę, ale niefortunny thumbnail na tym video :smiley:
image

1 Like

Dzisiaj o 20 premieta drugiej części rozmowy z Adrianem. Zapraszam do oglądania na żywo (można sobei ustawić przypomnienie).

1 Like

Dzisiaj o 20 premiera częsci trzeciej.