Hatebreed

HEY EVERYONE, JAMEY HERE! WE ARE ALMOST DONE MIXING SUPREMACY. IT IS ALL OUT MAYHEM, CARNAGE AND COMPLETELY CRUSHING BRUTALITY. AUGUST 29TH IS THE DATE. MARK YOUR CALENDERS. WE LEAVE FOR EUROPE JUNE 1ST. WE CAN NOT WAIT TO DO THIS TOUR AND PLAY SOME NEW MATERIAL FOR ALL YOU FOLKS. NEW SHOWS HAVE BEEN ADDED, GREECE, ITALY, GERMANY AND FINALLY BULGARIA!!! DATES ARE BELOW! CHECK OUR MYSPACE PAGE FOR UPDATES!

myspace.com/hatebreed

Na majspejsie link do video “To the Threshold”

juz od jakiegos czasu można sciągnąć z takiej jednej stronki ten klip…

wg. mnie chyba ich najlepszy klip :wink:

ten klip rzeczywscie jest niezly :slight_smile:

ccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeennnnniiiiiiiiizzzzzzznnnnaaaaaaaaaaaaa

z tej stronki co tu byla podana z teledyskami to ogolnie wszystko ma tak nedzna fabule, ze sie nie da wytrzymac! :slight_smile:

Hatebreed robi za ochroniarza jakiegos gnojka
Sworn Enemy gra na cmentarzu
a najlepsi i tak sa Avenged Sevenfold 8)

Dobry klip. Zajebista koncowka :smiley:

yhm imho beznadziejny … juz wole live for this gdzie sie nic nie dzieje hehe

co do nowych kawalkow to hatebreed zjadaja swoj ogon

no niestety hatebreed powtarza sie nieco …cos nowego mogliby wklesc :wink:

Hatebreed to Hatebreed wolalbym zeby nic nie zmieniali zeby nie zjebac tak jak np Caliban albo Bleeding Through.

Co do klipu to sie troche zawiodłem bo myslałem że typ w krawacie dostanie oklep na ulicy :laughing:

np. troche rege albo ska :laughing:

ja tam linka do klipu nie widze na ich majspejsie :confused: :open_mouth:

roadrunnerrecords.com/shared/downloads/MTV2HeadbangersBallTheRevenge/hatebreed_tothethreshold_700.mov

thx :wink:

dobry klip. też myślałem że Jasta złoi tego krawaciarza, a tu - jeszcze fajniejsze zakończenie.

a ten synek to wypisz wymaluj Andy Milonakis.

[quote=“ColdAsLife”]Co do klipu to sie troche zawiodłem bo myslałem że typ w krawacie dostanie oklep na ulicy :laughing:

np. troche rege albo ska :laughing:[/quote]

dokladnie :wink:

Ten klip jest totalnie wsiowy :slight_smile:

jak sie zgodzilem w innym temacie w tym sie nie zgodze sledzu

klip jest calkiem ciekawy jak dla mnie - jest jakas fabula i napinka :wink:

[quote=“Bastess”]

jak sie zgodzilem w innym temacie w tym sie nie zgodze sledzu

klip jest calkiem ciekawy jak dla mnie - jest jakas fabula i napinka :wink:[/quote]

hehe dokładnie :slight_smile: nie ma schematu typu : kapela -koncert-mosh itd. itp

Uscislijmy: mowimy o tym video gdzie sie napinaja i bronia zbuntowanego malolata, co go tata przesladuje i nie pozwala ogladac mtv?:slight_smile:

Niggaz… c’mon!

C’mon ! This Is Hardcore ! :laughing: