Heaven Shall Burn

czy może ktoś wie kiedy ten split z calibanem ma sie ukazac czy materiał już nagrany? ostrze pazurki :laughing: :smiling_imp:

to znowu razem split nagrywają?

premiera 26 lipca 2005

oto prawdobodobna tracklista:

**heaven shall burn: **

1. unleash enlightment
  2. no one will shed a tear
  3. nyffæd von
  4. if this is a man
  5. downfall of christ
  6. destroy fascism

**caliban: **

1. the revenge
  2. arena of concealment
  3. one day
  4. a summer dream
  5. one more lie

vampster.com/artikel/show/?id=15105

No właśnie, już jeden split tych kapel był. Zapowiada się jakiś romans między Calibanem i HSB czy jak?

podobno ma się to zwać the split program 2

no bedzie 2 split i sie zwał bedzie “the split program2” to płyty w pilżnie chyba sie nie dostanie?

jesli ich splity beda tak dobre jak pierwszy to dla mnie moga nagrywac nawet co tydzien :smiling_imp:

łoooooooooooooooooooooooooo…przeciez ten pierwszy split sprawił ze ja chciałem od razu trafic w czeluście piekła bo sam szatan przy tej muzie tańczy…do 26 lipca juz blisko …poczekam !!!

zdałoby się kupić oryginał - ale chyba ciężko z tym będzie

a to czemu?

:confused:

Szatan jest czarny, a czarni słuchają rapu :exclamation: Split jak wyjdzie, to będzie 8)

[quote=“harderthanhell”]

:confused:[/quote]

łoooooooooooooooooooooooooo…przeciez ten pierwszy split sprawił ze ja chciałem od razu trafic do nieba bo sam chrystus przy tej muzie tańczy…do 26 lipca juz blisko …poczekam !!!

zadowolony? :wink:

[quote=“beszambelan”]
łoooooooooooooooooooooooooo…przeciez ten pierwszy split sprawił ze ja chciałem od razu trafic do nieba bo sam chrystus przy tej muzie tańczy…do 26 lipca juz blisko …poczekam !!!

zadowolony? :wink:[/quote]

hahaha :laughing:
tu akurat wogóle nie chodziło mi o pana satana…
po prostu nie kumam jak można sie tak jarać tymi zespołami :wink:

no wlasnie ja też
tym bardziej jak sie nie jest czarnym

Heaven Shall Burn na pewno nargalo juz material, moze bede mial szczescie cos usluszec w przyszlym tygodniu… nie ma co! szykuje sie zajebista plytka!

[quote=“paisse”]

no wlasnie ja też
tym bardziej jak sie nie jest czarnym[/quote]

rasista??

[quote=“harderthanhell”]

no wlasnie ja też
tym bardziej jak sie nie jest czarnym

rasista??[/quote]

czarny w innym znaczeniu
przeczytaj uważnie ten wątek

niech tylko Drizzt to przeczyta :smiling_imp:

:wink:

lifeforcerecords.com/splitecard.htm

tu sa piosenki do odsluchania.

z tych fragmentow co przesluchalem to nic fajnego.wedlug mnie Caliban brzmi jeszcze bardziej jak Killswitch engage, a HSB jeszcze bardziej hujowo :slight_smile:

fragment utworu “the revenge” mi sie podoba.