[ heavy metal ]

Osobiście staram się nie słuchać Heavy utworzonego po 89’ :slight_smile: Moim zdaniem ta muzyka miała już swój czas, tak jak grunge i nie ma co odkopywać trupa.

Niemniej jest parę mniej znanych a znakomitych płyt z lat 80-tych (głównie z NWoBHM), które zawsze warto posłuchać.

Cloven Hoof - Cloven Hoof (1984)

Grim Reaper - See You in Hell (1984)

Jaguar - Power Games (1983)

Demon - The Unexpected Guest (1982)

Praying Mantis - Time Tells No Lies (1981)

Girlschool - Demolition (1980)

Warfare - Metal Anarchy (1985)

23 czerwca Ghost w Stodole:

lastfm.pl/event/3817130+Ghos … +June+2014

Dzień przed IM. Chujnia.

youtube.com/watch?v=diYS8jyOcFc Steel Panther - Gloryhole

kurwa nie wierze ;d

Ja też, że jeszcze wisi na youtube :laughing:

Nówka sztuka od Venom

youtube.com/watch?v=9KwCOoEI0rM

Zajawka robi nadzieje, ich ostatnie 2 albumy to straszne męczenie buły :laughing:

[quote=“Panda”]Nówka sztuka od Venom

youtube.com/watch?v=9KwCOoEI0rM[/quote]

czad. wyjebiste moim zdaniem :exclamation:

loudwire.com/venom-stream-grinding-teeth
hahaha, jak sobie przypomnę wypowiedzi chłopców z Metalliki odnośnie nowego albumu; że to długotrwały proces, że to wymaga pracy, skupienia i przemyśleń, że mają 800 riffów przygotowanych na nową płytę. ja pierdole, nawet takie dziadki jak VENOM ich zjadają obecnie.
nowy VENOM zapowiada się zajebiście.

Jaram się :laughing:

a propos Metalliki, niezłą popularnością cieszy się ta produkcja:

youtube.com/watch?v=zCiNPgoGa6M

całe ‘St. Anger’ zagrane i nagrane od nowa

Daryl G. - Guitars
Daryl G. - Drums
Daryl G. - Bass
Dave C. - Vocals
Chris D. - Production

wywiadzik z Darylem:
overkill.pl/Daryl-Gardner-wspolt … ,6113.html

W głowę zachodzę jaki jest sens robienia takich nagrań. Chyba chwilowa zajawka i nuda to spowodowała. Lubię “St. Anger” i jak słucham wersji tego typa to stwierdzam, ze zero energii jest w tych nagraniach. Po 2 minutach zacząłem przysypiać :unamused:

Dokładnie, straszna chujnia, poprawnie tylko odegrana.

http://www.magazyngitarzysta.pl/images/media4i/f/fd/fdb/venom.jpg

Okładka, wiadomo :laughing:

Płyta wchodzi gładko, dobre kawałki, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to zbyt sterylne chodź nieplastikowe brzmienie. W Venom zawsze ceniłem brud i to niechlujstwo w graniu. Tego nie ma co tu szukać ale jak na takich starych dziadów to młócą aż miło. Skondensowana w pigułce wszystko co najlepsze w w heavy/thrash/black metalu i punku. Całkowitą nowością w przypadku Venom są tu natomiast gitarowe momenty przypominające groove metal czy nawet Deftones z okolic “Around The Fur” (kawałek “Smoke” ma riff żywcem zerżnięty z “My Own Summer (Shove It)” :open_mouth: ) Te nowinki jednak nie przeszkadzają w odbiorze całości, tego się po prostu bardzo dobrze słucha.

kolejny nowy numer Ghost
youtube.com/watch?v=_Tdlg2JXuaQ

jest calkiem ok ale “Cirice” chyba bardziej mi lezal, no i fajne video
youtube.com/watch?v=-0Ao4t_fe0I

recht recht -luks te nowe songi Ghost ja czekam troche na calosc,wideo rzad!

a okladka Bielaka masakra na placu tien an men

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11392872_997165250302271_2303078503421610381_n.jpg?oh=b7ccf04fd38a7e51afd19a82a8d3899a&oe=56113223

plyta ju chula ,je odlsuch na yt,dla mnie elgancka choc ni m takich hitow jak na 2jce ,takie wrazenia po dwoch odsluchach,ni wiem moze nowy papa nie wyciaga tak jak stary,artwork wewnatrz albuma poplasterkuje niekiepo.

papa jest ten sam, tylko nazwa uaktualniona

jaki korwa ten sam,przeca ni trza byc jakims ich geekiem zeby widziec ze na kazdej plycie byl innny papa,nawet w wywiadzie makaroniarz Papa 2 gadal ze po Infestissumam i po paru gigach idzie w pizdu.

masz skoro nie mozesz sam znalezc, zrodlo metal archives :wink:

[quote]
Papa Emeritus III - Vocals (2008-present). An ongoing gag is his propensity for slightly altering his pseudonym every several years, with the band claiming each Papa Emeritus is a different vocalist and that the previous ones had deceased.
From 2008 to 2012 he was known as Papa Emeritus. Then from 2012 to 2015 a “II” was added to the end of his name. Currently, he is known as Papa Emeritus III.[/quote]